KONKURS! - Zmień się na wiosnę z polkami.pl!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2008-04-03 09:44
Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Uczesz się tak, jak lubisz najbardziej, zrób sobie zdjęcie i wklej je na forum polki.pl.

Koniecznie napisz w swoim poście, z jakiego miasta jesteś!

Do wygrania metamorfozy fryzjerskie w salonach Lovely Look w następujących miastach:

- Warszawa - Marki (do wygrania metamorfozy dla dwóch laureatek)
- Katowice (jedna metamorfoza)
- Bytom (jedna metamorfoza)
- Olsztyn (jedna metamorfoza)
- Łódź (jedna metamorfoza)
- Poznań (jedna metamorfoza)
- Bydgoszcz (jedna metamorfoza)
- Radom (jedna metamorfoza)
- Czeladź (jedna metamorfoza)
Zasady konkursu:
1.
Konkurs "Zmień się na wiosnę z polkami.pl" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 3 kwietnia do 21 kwietnia 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu www.polki.pl
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 21 kwietnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 9 maja 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

UWAGA! Zakończyliśmy konkurs "Zmień się na wiosnę z polkami.pl. Oto laureatki:

Warszawa - Marki: Barbiella, kamyk99
Katowice: adziorek_21
Bytom: Agulec 19
Olsztyn: kateryna
Łódź: JaMajkaMusic
Poznań: Kasia2305
Bydgoszcz: somesmile
Radom: depecha
Czeladź: aggga24

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
napisał/a: Justyna5454 2008-04-03 10:15
Witam:)
Moja ulubiona fryzura to poukładana fryzura. Kiedyś miałam dluugie włosy jednak któregoś dnia postanowiłam coś zmienić i stało się. Moje włosy są obecnie raczej krótkie, na dodatek mają pasemka i to właśnie moja ulubiona czuprynka. Najbardziej jestem dumna z pasemek bo one wedlug mnie zdecydowanie rozjasniaja mi twarz i dodaja osobiostego uroku. Dołożymy do tego jeszcze zawsze modną grzywkę i wychodzi najbardziej pozadany obiekt. Prosta fryzurka, a jednocześnie przykuwająca uwagę. Moja mała metamorfoza:) Pozdrawiam.
Miasto - Poznań
napisał/a: gosiaczeqp 2008-04-03 10:30
Witam wszystkich bardzo serdecznie, a zwłaszcza organizatorów konkursu i czytelniczki portalu polki.pl. Pragnę zmienić swój wizerunek, dlatego biorę udział w tym konkursie. Mam na imię Małgosia i mieszkam w Częstochowie:) A oto moje zdjęcie) Pozdrawiam!!!
napisał/a: Justyna5454 2008-04-03 10:36
Prosta klasyczna fryzurka może okazać się najbardziej pożądanym obiektem):) Kiedyś moje wlosy byly bardzo dluuugie, ktoregoś dnia postanowilam coś zmienic i stalo sie. Mam obecnie raczej krotkie wlosy ale za to zrobiłam sobie pasemka. Z nich najbardziej jestem dumna, rozjasniaja mi twarz i dodaja uroku. To taka moja mala metamorfoza na co dzien. Z niej jestem najbardziej dumna - prosta a jednoczesnie przykuwajaca uwage.
Miasto - Poznań
http://forum.polki.pl/attachment.php?attachmentid=7326&stc=1&d=1207211411
napisał/a: Julica 2008-04-03 11:24
Witam, chciałabym zmienić swój wizerunek z pomocą fachowców :cool: Obecnie noszę grzywkę, ale nie powiem ze dobrze się z nią czuję. Potrzebuję pomocy ;) Mam na imię Julia i mieszkam w Koszalinie.
napisał/a: senji 2008-04-03 13:08
Ostatnio zmienilam kolor na ciemny braz i podcielam wlosy do ramion(byly prawie do pasa) ale jakos dziwnie sie czuje, potrzebuje pomocy!
i ta moja okragla twarz...
ratunku!
studiuje w gdansku ;) i czesciej mozna mnie tam spotkac
nastomiast pochodze z kolobrzegu
pozdrawiam!
magda
napisał/a: BETTY23 2008-04-03 13:34
Witam.Mam na imię Beata,mieszkam w Białej Podlaskiej i jak każda z uczestniczek konkursu pragnę zmienić swój dotychczasowy wizerunek,tym bardziej,że niedługo wracam do pracy po urlopie wychowawczym.Chciałabym bardzo pokazać się w nowym nieznanym wcześniej nikomu wizerunku.Miałam już wszystkie możliwe kolory włosów,jak również różne ich długości.Największym jednak problemem jest dla mnie grzywka.Jak do tej pory nikomu nie udało się jej okiełznać.:(Proszę o pomoc.!!!!!!Pozdrawiam!!!!!:) :) :)
napisał/a: mglaoddali 2008-04-03 13:55
Metamorfoza-czy być jak kameleon-czemu nie:) w końcu nie można trzymać się jedynie wybiórczym trendom:p
Mam na imię Marta- imię tłumaczone jako pani, władczyni:) jedank nie w stosunku do włosów. Zazwyczaj noszę krótkie( teraz bywają już troszkę dłuższe) są jedak tak niesforne-proste-aż zbyt i kolor , który tak naprawdę nic nie przypomina.Chciałabym zmienić "skórkę" jak kameleon:) Mam nadzieję, że metamorfoza przyniesie jedynie skutki, a dzięki nowej fryzurze moja twarz nabierze innego wyrazu...Chcę się czuć poprostu-dobrze!
Warszawa
rakastan
napisał/a: rakastan 2008-04-03 13:56
Trójmiasto takie duże i nie znalazło się na liście?
napisał/a: Monia_aha 2008-04-03 14:04
Hej. Mam na imię Monika, obecnie mieszkam i studiuję w Warszawie. Chętnie zmieniłabym coś na dobry początek wiosny ;) pozdrawiam!
napisał/a: KamilkaF 2008-04-03 14:42
Salut!Tutaj Kami z Częstochowy:) wiosna już do nas zawitało i słoneczko coraz częścieś świeci :) więc fajnie byłobt zmienić tę moją fryzurkę;) Pozdrawiam i buziaki:D
napisał/a: marciunia 2008-04-03 15:23
Warszawa:)