Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Wielka Brytania więcej

Czyli miejsce dla Polek mieszkających na wyspach

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. Dodano: 27-03-2008, 10:09 #1

Smile kaszel u niemowlaka

witam.chcialabym sie dowiedziec czegos o kaszelku u niemowlaka.moja corka ma 4 m-ce i co jakis czas ma kaszelek,nie trwa on dluzej niz pare dni,przy tym ma czasami zapchany nosek.lekarz przepisal mi jakis syrop homeopatyczny o smaku malinowym takze moja niunia z checia go pije,ale chcialabym wiedziec czy mozna podac coc jeszcze?

2. Dodano: 27-03-2008, 12:13 #2
    Przegląda
    dolnośląskie
    Images
    1
    kaszel jest suchy czy mokry?

3. Dodano: 27-03-2008, 12:25 #3
    Przegląda
    nieduże miasto
    Images
    1
    Wiesz też mam ten problem.Mój Kubuś trochę pokichuje i pokasłuje.Byłam z nim raz u lekarza,osłuchowo było czysto ale dostał wit.c w kroplach i wapno w syropie.Po tygodniu znów z nim byłam i też było czysto osłuchowo.Teraz też trochę pokasłuje-to są takie kaszlnięcia powiedzmy 3-4 dziennie,no i trochę kicha.Nosa nie ma zapchanego więc daję mu tą wit.c i wapno.Przy czym maly nie gorączkuje jest wesoły i je za trzech czyli zachowanie bez zmian.Ale mimo wszystko jestem ciekawa skąd się biorą te kaszlnięcia i kichnięcia.

4. Reklama

5. Dodano: 27-03-2008, 12:59 #4
    Przegląda
    dolnośląskie
    Images
    1
    prawdopodobie w domu jest zbyt suche powietrze.

6. Dodano: 28-03-2008, 10:28 #5

kaszelek

hej chcialam sie zapytac czy 10 -miesiecznemu dziecku moge podac syrop z cebuli na kaszel?

7. Dodano: 28-03-2008, 12:43 #6
    Przegląda
    dolnośląskie
    Images
    1
    sama jestem ciekawa,w sumie powinno sie zaczekac do roku,ale...

8. Dodano: 28-03-2008, 15:12 #7
    kaszel jest raczej suchy,i nasila sie najczesciej w nocy i rano,w dzien jest mniejszy.

9. Dodano: 29-03-2008, 13:29 #8
    Przegląda
    dolnośląskie
    Images
    1
    Wg lekarza jest zdrowa,prawda,skoro zapisuje tylko lek homeopatyczny?
    Spróbuj przed snem mocno przewietrzyć pokój,tak żeby było chłodno i nawilżyć powietrze (najlepiej nawilżaczem,ale mogą być mokre ręczniki),zaszkodzić nie zaszkodzi a pomóc może.
    Amoże używasz jakiegoś odświeżacza albo innego zapachu ,który drażni gardełko dziecka?Może być nawet zapach płynu do płukania tkanin.
    jak coś jeszcze wymyślę to napiszę
    pozdrawiam

10. Dodano: 29-03-2008, 15:36 #9
    dzieki Sylwiam35.no pokoj wietrze codziennie,a oprocz proszku do prania lovela nie uzywam niczego do płukania.odswierzacza raczej tez nie.ale mysle ze moze to byc zwiazane z tym powietrzem,poniewaz mam mala wilgoc w domu.

11. Dodano: 16-04-2008, 11:41 #10
    moje dziecko ma suchy kaszal głownie w nocy i nad ranem, az sie budzi, ma 6 msc, bylismy 2 razy u lekarza osłuchowo czysty , małą infekcja była wypił juz 1 syropek prawoslazowy, dostaje tez wit c, nic nei pomaga. Dodam ze sie poci, lekko charczy, przypuszczam ze moze to byc stma, ktos moze sie wypowiedziec?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów