Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Życzenia wielkanocne więcej

Czego życzymy sobie z okazji świąt wielkanocnych?

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. Dodano: 27-03-2008, 10:09 #1

Smile kaszel u niemowlaka

witam.chcialabym sie dowiedziec czegos o kaszelku u niemowlaka.moja corka ma 4 m-ce i co jakis czas ma kaszelek,nie trwa on dluzej niz pare dni,przy tym ma czasami zapchany nosek.lekarz przepisal mi jakis syrop homeopatyczny o smaku malinowym takze moja niunia z checia go pije,ale chcialabym wiedziec czy mozna podac coc jeszcze?

2. Dodano: 27-03-2008, 12:13 #2
    Przegląda
    dolnośląskie
    Images
    1
    kaszel jest suchy czy mokry?

3. Dodano: 27-03-2008, 12:25 #3
    Przegląda
    nieduże miasto
    Images
    1
    Wiesz też mam ten problem.Mój Kubuś trochę pokichuje i pokasłuje.Byłam z nim raz u lekarza,osłuchowo było czysto ale dostał wit.c w kroplach i wapno w syropie.Po tygodniu znów z nim byłam i też było czysto osłuchowo.Teraz też trochę pokasłuje-to są takie kaszlnięcia powiedzmy 3-4 dziennie,no i trochę kicha.Nosa nie ma zapchanego więc daję mu tą wit.c i wapno.Przy czym maly nie gorączkuje jest wesoły i je za trzech czyli zachowanie bez zmian.Ale mimo wszystko jestem ciekawa skąd się biorą te kaszlnięcia i kichnięcia.

4. Dodano: 27-03-2008, 12:59 #4
    Przegląda
    dolnośląskie
    Images
    1
    prawdopodobie w domu jest zbyt suche powietrze.

5. Dodano: 28-03-2008, 10:28 #5

kaszelek

hej chcialam sie zapytac czy 10 -miesiecznemu dziecku moge podac syrop z cebuli na kaszel?

6. Dodano: 28-03-2008, 12:43 #6
    Przegląda
    dolnośląskie
    Images
    1
    sama jestem ciekawa,w sumie powinno sie zaczekac do roku,ale...

7. Dodano: 28-03-2008, 15:12 #7
    kaszel jest raczej suchy,i nasila sie najczesciej w nocy i rano,w dzien jest mniejszy.

8. Dodano: 29-03-2008, 13:29 #8
    Przegląda
    dolnośląskie
    Images
    1
    Wg lekarza jest zdrowa,prawda,skoro zapisuje tylko lek homeopatyczny?
    Spróbuj przed snem mocno przewietrzyć pokój,tak żeby było chłodno i nawilżyć powietrze (najlepiej nawilżaczem,ale mogą być mokre ręczniki),zaszkodzić nie zaszkodzi a pomóc może.
    Amoże używasz jakiegoś odświeżacza albo innego zapachu ,który drażni gardełko dziecka?Może być nawet zapach płynu do płukania tkanin.
    jak coś jeszcze wymyślę to napiszę
    pozdrawiam

9. Dodano: 29-03-2008, 15:36 #9
    dzieki Sylwiam35.no pokoj wietrze codziennie,a oprocz proszku do prania lovela nie uzywam niczego do płukania.odswierzacza raczej tez nie.ale mysle ze moze to byc zwiazane z tym powietrzem,poniewaz mam mala wilgoc w domu.

10. Dodano: 16-04-2008, 11:41 #10
    moje dziecko ma suchy kaszal głownie w nocy i nad ranem, az sie budzi, ma 6 msc, bylismy 2 razy u lekarza osłuchowo czysty , małą infekcja była wypił juz 1 syropek prawoslazowy, dostaje tez wit c, nic nei pomaga. Dodam ze sie poci, lekko charczy, przypuszczam ze moze to byc stma, ktos moze sie wypowiedziec?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów