Edyta Górniak

sophie_s
napisał/a: sophie_s 2008-03-19 09:52
Czy ona coś jeszcze sobą pokaże, jak myślicie? Bo jak na razie, to tylko bierze udział w kolejnej edycji "jak oni śpiewają" i się stroi i stroi... może powinna zostać modelką? ;P
napisał/a: ulietka 2008-04-02 05:42
No to trzeba sie najpierw troszke tematem zainteresować... Ja akurat tańca z gwiazdami nie oglądam, ale nową płytę Edyty EKG bardzo lubię... To jest gwiazda o ogromnym potencjale, chociaz jak to ostatnio ktos słusznie zauważył - gwiazda nie na polski rynek. Acz całkiem obiektywnie - piękna kobieta, piękny głos
napisał/a: leyla 2008-04-05 20:06
nie lubię jej, poprostu mnie drażni ta kobieta
Dylana
napisał/a: Dylana 2008-05-04 16:56
to fakt jest drazniaca ale glos ma wybitny i nie da sie tego zaprzeczyc, poelnila kilka bledow z spiewania w zyciu wiemy wszyscy o czym mowa jak nas zaprezentowala ale jej glos to ikona dla nowych wschodzacych gwiazdek polskich bo jak narazie mamy dno a nie piosenkarki, wszytskie oprocz dody to jakies jedno sezonowe obciachy taka goska andrzjewicz ta to powinna zostac gosposia domowa i nie psuc spoleczenstwa swoimi wywodami na temat jej podobno niesmowitej urody i wdzieku. Jak dla mnie to gwiazdki z dupy wziete.
napisał/a: paulla_b 2008-06-14 13:15
Kurczę, szkoda mi Edyty. Taki głos, a tak się marnuje. Mogła zgodzić się na ten występ przed Celiną... Na pewno będzie na tym koncercie mnóstwo ludzi z innych państw, ktoś by ją usłyszał...
napisał/a: Siuniaaa 2008-07-16 17:46
Nie lubię jej...
napisał/a: Cudowna8 2008-07-21 12:29
Ja kiedys bardzo lubiłam Edyte i broniłam ja przed krytycznymi opiniami moich znajomych... pomimo wielkiego głosu i urody... musze powiedziec, ze przestałam ja lubic... udział w programie polsatu i te nieprzemyslane wypowiedzi pod wpływem emocji - dla mnie straciła klase... a szkoda...
napisał/a: anetta7171 2008-07-31 00:43
Od kiedy zaczęła walczyć z gazetami(zdjęcie synka w odchodach)straciła w moich oczach.Śpiewa ładnie ale zachowanie rażące.
ale
napisał/a: ale 2008-10-15 08:37
Dlaczego rażące? Ona jest gwiazdą i niech jej robią zdjęcia, ale po co jej synkowi. To dobrze, że chroni go przed reporterami. Brawo dla niej za to.
A tak to jej nie lubię, gada głupoty i wysptępuje w durnych programach.
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2008-10-15 09:51
Mi podoba się jej piosenka "List", o ogólnie to jej nie lubi, ona zawsze taka wymodelowana, taka sztuczna.
napisał/a: ~anulka25 2008-10-20 10:46
jak każda gwiazda. Tak ją kreują charakteryzatorzy. A ja ja widziałam ubraną na sportowo, bez makijażu. Zupełnie normalna kobieta.
napisał/a: INTA 2008-10-20 11:04
głos super,
drażni mnie jej zachowanie w programie "jak oni śpiewają"