Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Szkocka krata więcej

Ma być hitem nadchodzącej jesieni. Jak Wam się podoba ten klasyczny deseń?

forum

Kremy do skóry mieszanej więcej

Które najlepiej działają na cerę z suchymi skórkami i wypryskami?

forum

Bardzo duży problem z seksem więcej

Tym razem o radę prosi mężczyzna. Pomożecie?

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. Dodano: 14-03-2008, 14:28 #1

Kliniki chirurgii plastycznej

Macie jakieś doświadczenia z nimi, albo znacie opinię, bo muszę się w końcu na jedną zdecydować. Podobna ta w szczecinie jest xtra, nawet babki z Niemiec tam ściągają!

2. Dodano: 07-04-2008, 01:01 #2
    wiem ze medi-clinique w szczecinie jest dobra.ma bardzo dobrą opinię

3. Dodano: 07-04-2008, 01:20 #3
    a ktora ,jak sie nazywa?

4. Dodano: 07-04-2008, 10:05 #4
    Przegląda
    Kraków
    Ja polecam klinikę Sfera w Warszawie i dr Sylwie Daniluk.

Wybór zależy od tego co chcesz 'korygować' - np jedna klinika specjalizuje się w korygowaniu nosa i uszu, a inna w powiększaniu piersi i w liposukcji.
    Warto poczytać fora chirurgii plastycznej, na których wypowiadają się i kobiety i mężczyźni a propos efektów, cen. Można tam również znaleźć opinie o lekarzach i klinikach.
    Ostatnio edytowane przez Hania ; 07-04-2008 o 12:08

5. Dodano: 08-02-2010, 10:26 #5

Odp: Kliniki chirurgii plastycznej

Bardzo dobra jest Klinika/Centrum Malia w Warszawie, przeprowadzają wiele zabiegów, od chirurgii ogólnej, naczyniowej po plastyczną czy chirurgię ręki a także medycynę estetyczną.

6. Dodano: 15-03-2010, 12:00 #6

Cytat Zamieszczone przez Hania9 Zobacz posta
    Ja polecam klinikę Sfera w Warszawie i dr Sylwie Daniluk.

Wybór zależy od tego co chcesz 'korygować' - np jedna klinika specjalizuje się w korygowaniu nosa i uszu, a inna w powiększaniu piersi i w liposukcji.
    Warto poczytać fora chirurgii plastycznej, na których wypowiadają się i kobiety i mężczyźni a propos efektów, cen. Można tam również znaleźć opinie o lekarzach i klinikach.
    Dokładnie, najlepiej wybrać taką, która wykonuje wszystkie zabiegi i ma najlepszy zespól chirurgów plastycznych, który zapewnia bezpieczeństwo podczas operacji. No i renoma się liczy, tak jak dr. Sankowskiego, klinika brała udział w programie Chce być piękna to wszyscy widzieliśmy na własne oczy efekty operacji.

7. Dodano: 16-03-2010, 20:49 #7

No tak zależy wszystko od specjalistów pracujących w klinice a nie raczej od ogólnej specjalizacji kliniki, a jak sobie sprawdziłam na stronie kliniki dr Sankowskiego to naprawdę sami renomowani lekarze a i nie tylko z jednej specjalności, ale i jest dermatolog, i fizjoterapeuta i zabiegi kosmetyczne można sobie tam zaaplikować.

8. Dodano: 18-03-2010, 10:18 #8

No ba, tam są zatrudnieni sami szkoleni za granicą chirurdzy no i klinika nie tylko wykonuje wszystkie operacje, ale ma też dział bez skalpela, który funkcjonuje najdłużej to wiadomo, że i doświadczenie spore mają i wprawę.

9. Dodano: 18-03-2010, 18:07 #9

o to też ciekawa sprawa jeśli oferowana jest cała gama zabiegów i można dobrać indywidualnie, bo nie zawsze potrzebna jest zaraz operacja, no jeśli jest niezbędna to jak najbardziej ,ale w innym wypadku jak jest inne rozwiązanie to czemu nie , i na tym polega fachowość lekarza żeby umiał po pierwsze tak doradzić pacjentowi i po drugie wybrany zabieg wykonać fachowo i perfekcyjnie.

10. Dodano: 16-04-2010, 13:04 #10

Ja też mogę zarekomendować Centrum Chirurgii Plastycznej Malia w W-wie, tam wiem , ze celebryci się upiększają. Ostatnio bywała tam Paulla a efekt każdy widzi...

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów