Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Życzenia wielkanocne więcej

Czego życzymy sobie z okazji świąt wielkanocnych?

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
  1. Dodano: 14-03-2008, 14:28 #1

Kliniki chirurgii plastycznej

Macie jakieś doświadczenia z nimi, albo znacie opinię, bo muszę się w końcu na jedną zdecydować. Podobna ta w szczecinie jest xtra, nawet babki z Niemiec tam ściągają!

2. Dodano: 07-04-2008, 01:01 #2
    wiem ze medi-clinique w szczecinie jest dobra.ma bardzo dobrą opinię

3. Dodano: 07-04-2008, 01:20 #3
    a ktora ,jak sie nazywa?

4. Dodano: 07-04-2008, 10:05 #4
    Przegląda
    Kraków
    Ja polecam klinikę Sfera w Warszawie i dr Sylwie Daniluk.

Wybór zależy od tego co chcesz 'korygować' - np jedna klinika specjalizuje się w korygowaniu nosa i uszu, a inna w powiększaniu piersi i w liposukcji.
    Warto poczytać fora chirurgii plastycznej, na których wypowiadają się i kobiety i mężczyźni a propos efektów, cen. Można tam również znaleźć opinie o lekarzach i klinikach.
    Ostatnio edytowane przez Hania ; 07-04-2008 o 12:08

5. Dodano: 08-02-2010, 10:26 #5

Odp: Kliniki chirurgii plastycznej

Bardzo dobra jest Klinika/Centrum Malia w Warszawie, przeprowadzają wiele zabiegów, od chirurgii ogólnej, naczyniowej po plastyczną czy chirurgię ręki a także medycynę estetyczną.

6. Dodano: 15-03-2010, 12:00 #6

Cytat Zamieszczone przez Hania9 Zobacz posta
    Ja polecam klinikę Sfera w Warszawie i dr Sylwie Daniluk.

Wybór zależy od tego co chcesz 'korygować' - np jedna klinika specjalizuje się w korygowaniu nosa i uszu, a inna w powiększaniu piersi i w liposukcji.
    Warto poczytać fora chirurgii plastycznej, na których wypowiadają się i kobiety i mężczyźni a propos efektów, cen. Można tam również znaleźć opinie o lekarzach i klinikach.
    Dokładnie, najlepiej wybrać taką, która wykonuje wszystkie zabiegi i ma najlepszy zespól chirurgów plastycznych, który zapewnia bezpieczeństwo podczas operacji. No i renoma się liczy, tak jak dr. Sankowskiego, klinika brała udział w programie Chce być piękna to wszyscy widzieliśmy na własne oczy efekty operacji.

7. Dodano: 16-03-2010, 20:49 #7

No tak zależy wszystko od specjalistów pracujących w klinice a nie raczej od ogólnej specjalizacji kliniki, a jak sobie sprawdziłam na stronie kliniki dr Sankowskiego to naprawdę sami renomowani lekarze a i nie tylko z jednej specjalności, ale i jest dermatolog, i fizjoterapeuta i zabiegi kosmetyczne można sobie tam zaaplikować.

8. Dodano: 18-03-2010, 10:18 #8

No ba, tam są zatrudnieni sami szkoleni za granicą chirurdzy no i klinika nie tylko wykonuje wszystkie operacje, ale ma też dział bez skalpela, który funkcjonuje najdłużej to wiadomo, że i doświadczenie spore mają i wprawę.

9. Dodano: 18-03-2010, 18:07 #9

o to też ciekawa sprawa jeśli oferowana jest cała gama zabiegów i można dobrać indywidualnie, bo nie zawsze potrzebna jest zaraz operacja, no jeśli jest niezbędna to jak najbardziej ,ale w innym wypadku jak jest inne rozwiązanie to czemu nie , i na tym polega fachowość lekarza żeby umiał po pierwsze tak doradzić pacjentowi i po drugie wybrany zabieg wykonać fachowo i perfekcyjnie.

10. Dodano: 16-04-2010, 13:04 #10

Ja też mogę zarekomendować Centrum Chirurgii Plastycznej Malia w W-wie, tam wiem , ze celebryci się upiększają. Ostatnio bywała tam Paulla a efekt każdy widzi...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów