Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Wielka Brytania więcej

Czyli miejsce dla Polek mieszkających na wyspach

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 99

Wątek: Meble do kuchni

1. Dodano: 29-04-2008, 12:22 #11
    anava Gość
    Ja zamawiałam meble na wymiar...

Panowie zagospodarowali mi każdy kąt w kuchni- a tam jest ich jak wiadomo bardzo dużo potzrebnych

2. Dodano: 29-04-2008, 14:24 #12
    Wymieniałam kuchnię 4 miesiące temu. Najpierw odbyłam wycieczkę po salonach, w których ceny były bardzo wysokie. Znalazłam jednak firmę produkującą meble dosłownie obok domu. okazało się, że właściciel kupuje fronty szafek w Black Red White (ale w tej firmie, która produkuje tylko fronty) a resztę robi sam.
    Kuchnia wyszła rewelacyjna. Zdecydowalam się na styl prowansalski, ale facet robi każdą kuchnię, od tych najbardziej tradycyjnych po najnowocześniejsze na wysoki połysk.

Zdecydowanie odradzam kuchnie z IKEA. Sa naprawdę kiepskie jakościowo.

A co co podłączeń instalcji gazowej, kuchenki, czy np. wody do zlewu, to rzeczywiście wodę musieliśmy sami podłączyć, piekarnik mamyna prąd, więc podłączył pan od kuchni a płytę elektryczną również on, ale przy montażu musi być elektryk, który podbije inf, że był obecny. To jes potrzebne w razie gwarancji.

W każdym razie nie było źle!!

3. Dodano: 29-04-2008, 15:04 #13
    musisz pamiętać że tak naprawdę wszystkie szafki są takie same ( z płyty wiórowej) to co naprawdę "robi szafkę" to fronty( wtym fronty szuflad) i blaty.

Ja osobiście kupiłam szafki w BRW i sama sobie składałam ( + osoba do pomocy)
    Blat kupiłam w supermarkecie na wymiar ( nawet sama otwór na zlew wyciełam)
    składanie trwało 2 dni .
    Wyszło połowę tego co na zamówienie ( dokładnie ten sam układ)

jaśli masz typowa kuchnie to gotowe szafki ( a jest ich spory wybór) zwykle się wpasowują ( u mnie nawet dokładnie na dł. ściany)

4. Dodano: 23-06-2008, 08:56 #14
    Witam.

Wykonujemy pomiary , wycenę i projekt komputerowy całkowicie gratis i niewiążąco także nawet nie zamawiając mebli nie tracisz ani złotówki. Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi w tworzeniu mebli kuchennych oraz szaf wnękowych dla klienta indywidualnego. Wykonujemy meble na zamówienie, ściśle dopasowane do rozmiarów i wystroju Waszej kuchni. Chętnie podejmujemy niekonwencjonalne i trudne rozwiązania, które są dla nas wyzwaniem.

Na każdym etapie tworzenia mebli współpracujemy z klientem. Nasz wykwalifikowany pracownik odwiedzi Państwa, dokona pomiarów i według Waszych wskazówek sporządzi przy pomocy komputera trójwymiarowy, projekt. Od początku będziecie wiedzieć jak wygląda Wasza wymarzona kuchnia!

Meble wykonujemy z płyt laminowanych, MDF, MDF-lakier oraz z drewna . Do dyspozycji Państwa pozostaje bogata paleta materiałów, wzorów i kolorów.

Szczegółowych informacji udzielamy pod adresem e-mail rooan@poczta.onet.pl lub telefonicznie: 609-707-860

5. Dodano: 23-06-2008, 13:22 #15
    Poszukaj różnych ofert z Twojej okolicy. na pewno znajdziesz ciekawą ofertę.

Mój blog z recenzjami książek. ZAPRASZAM

6. Dodano: 25-06-2008, 16:52 #16
    Właśnie od miesiąca jestem panią nowej kuchni. Ponieważ w starym domu jest nietypowe rozmieszczenie okien, drzwi, na dodatek niezbyt wysokie. Zmuszona byłam zamawiać meble na wymiar. Najpierw była wycieczka po salonach, ale albo byle jakie jakościowo meble i paskudne do tego, albo niebotycznie drogie, że szok. Zdecydowaliśmy, ze sami zaprojektujemy meble, bo projektanci nie sprostali naszym wymaganiom. Nie rozumieli, ze nie chcemy mebli z połyskiem, gzymsikami, roweczkami, pierdółeczkami.

Ogólnie cały dół szafek mam w szufladach (co za komfort, wszystko z góry widać). Nie muszę kopać na półkach w poszukiwaniu garnka, który stoi za innym garnkiem. Mam 18 szuflad o szerokości 80 i 60 cm oraz w witrynce 2 małe, urocze szufladusie. Pomieściły mi się w szufladach roboty kuchenne, patelnie i nie muszę biegać do spiżarni za każdym większym garnkiem, czy stolnicą.

Sprzęt AGD mam zabudowany. Sprzęt mam tak ustawiony, że droga od płyty kuchennej, do zlewozmywaka i lodówki tworzy trójkąt. Jest to bardzo wygodne. Piekarnik i mikrofalę mam zabudowane na wysokości szafek ok 60 cm do podłogi. Szafki górne mam tradycyjne, wiszące z dwoma półkami. Kuchnię mam dużą a teraz do tego bardzo funkcjonalną. 2 półeczki narożna mam otwarte.

Sprzęt AGD kupowałam w sklepach internetowych. Wybrałam taki, który miał potrzebne mi funkcje, był odpowiedniej marki i niewygórowanej ceny (korzystałam z porównywarek cen i opinii użytkowników w/w sprzętu). Dostarczono mi wszystko d domu, nie musiałam biegać po sklepach i wysłuchiwać wychwalania każdego sprzedawcy na temat nadzwyczajnego towaru). Na każdej rzeczy zaoszczędziłam co najmniej 300 zł,a niektóry sprzęt był po prostu nieosiągalny w mojej miejscowości.

7. meble do kuchni

Popieram kupowanie przez internet. Może się okazać, że lodówkę masz wtedy gratis w porównaniu z zakupami w tradycyjnych sklepach. Znalazłam fajny tekst o meblach do kuchni, może Was zainteresuje Meble do kuchni i jadalni

8. Dodano: 20-01-2009, 17:14 #18

Question

Osobiście jestem na etapie poszukiwań mebli kuchennych.
    Jestem z Katowic i jest tu sporo studii kuchennych...Byłam już chyba we wszystkich aby zapoznać się z ofertą. Szczerze osobiście szukam mebli w ciekawym designie i dobrej jakości, jeśli towarzyszy temu przystępna cena to super, ale jestem wiadoma, że za jakoś się płaci. Do tej pory moją uwagę najbardziej przykuły meble firmy 4 Kąty, mają siedzibę w CH Agata w Katowicach. Mają naprawdę ciekawe wzornictwo i widać, że meble są świetnej jakości. Zrobiłam sobie wstępną kalkulacje i uważam, że cena jest w
    porządku. Chyba się na nich zdecyduję. Jeśli ktoś ma więcej
    doświadczeń związane z tą firmą to proszę o info. Ale obsługa
    klienta bardzo mi się podba u nich, takie indywidualne
    podejście...Szczerze to szukam na którymś z kolei forum, ale są to fora ogólnopolskie i ciężko znaleźć kogoś z okolic kto może podzielić się doświadczeniami...Jeśli ktoś jest ze Śląska to niech pisze jakie ma doświadczenia ze studiami kuchennymi i co może polecić...?

9. Dodano: 20-01-2009, 18:11 #19
    Witam! nasza kuchnia ma 5,75m2 i jest super nieustawna (jak się wprowadziliśmy to stały tu tylko 2 szafki standardowe i kuchenka, więcej się nie zmieściło). Ciężko było dobrać jakiekolwiek meble gotowe, tym bardziej, że ja nawet w tak małej kuchni chciałam mieć chociaż kawałeczek blatu, stół nie wchodził w rachubę. Zdecydowaliśmy się zrobić meble na zamówienie. W Lublinie nikt nie wycenił naszej kuchni na mniej niż 6tys, poza Lublinem 4,7tys. A my i tak znaleźliśmy na targu człowieka, który robi kuchnie na zamówienie po dużo niższych cenach (oczywiście fronty i blaty do wyboru). Meble mamy ze średniej półki czyli z mdf-u) i póki co jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeżeli kogoś interesuje to mogę wkleić fotki. Pozdrawiam.
    Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

10. Dodano: 30-01-2009, 11:33 #20
    Ktoś napisał powyżej, że meble do kuchni z IKEI sa słabe jakościowo. Pozwole sobie niezgodzić. Mam meble z Ikei od kilku sezonów i nie mam najmniejszych zastrzeżeń - czasem w IKEA sa tez super tanie mebelki di kuchni ale to sa takie ceny że trudno spodziewać się Bóg wie czego. W ostatnich latach w najbliższej rodzinie było sporo zmian mebli kuchennych i z mojego i mojej rodziny doświadczenia widzę że po ostatecznym podliczeniu wszystkiego wychodzi na to, że jeśli tylko kuchnia jest w miarę ustawna to meble z IKEA biją na głowę pod względem stosunku jakości do ceny inne gotowe meble jak i meble na zamówienie

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów