bielizna

napisał/a: iXdobosz 2007-11-13 13:44
Zauważyłyście, że na sezon jesienno-zimowy firmy bieliźniarskie proponują odmienioną nieco stylistykę. Ja gustuję od jakiegoś czasu w kolekcji Mistique, jakoś tak mi podpasowała. Ale ta ich nowa kolekcja powala, jest tak urocza, ze trudno się oprzeć. Znalazłam w internecie kilka fotek z kolekcji na stronce http://www.stylistka.pl/moda/bielizna/ta-bielizna-uwodzi
napisał/a: ryszardgol1 2007-11-17 01:01
Ja lubię spać nago. Bielizna precz....
napisał/a: Amarantha1 2008-02-21 13:48
Teraz tyle jej jest w sklepach, że człowiek dostaje oczopląsu :)
A ja i tak najbardziej lubię Felinę, przede wszystkim bawełnianą, z koronkami i najlepiej czarną :)
napisał/a: ik1986Xona 2008-03-08 00:51
jaka bielizna kręci facetów?chodzi mi o krój, kolor, materiał...
napisał/a: ~aguś123 2008-03-08 09:54
Na pewno nie bawełniane, wielkie gacie :p
Mój facet lubi koronkowe stringi. Kolor już nie jest taki ważny, ale wiem, że lubi czarne, czerwone i różowe.
Uwielbia też koronkowe pół-bokserki z głębszym wycięciem na pośladkach. Bardzo ładnie je eksponują.
Uważa, że bardzo sexy wyglądam w opiętych bawełnianych sportowych bokserkach.
Jeśli chodzi o staniki, to nigdy nie noszę sportowych i mój facet ich nie lubi.
Staniki z koronkowymi wstawkami są sexy. Całę koronkowe też, lecz nadają się raczej do małego biustu. Nie mogą być zbyt mocno zabudowane, a kolor najlepiej taki jak na dole :)
Mojego faceta też strasznie kręci moja czarna koronkowa koszulka do spania.
Dla nich chyba najlepiej jest im mniej zasłania oraz im bardziej prześwituje :p
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2008-03-08 16:57
A mojemu facetowi podoba sie wszystko co czerwone, tak więc wiecie jaka mam bieliznę. Nie ma znaczenia dla niego czy mam stringi czy bokserki, bo jemu i tak sie podoba.
napisał/a: elf 2008-03-13 15:32
Push-upy, miękkie, z wkładkami, z fiszbinami czy bez, koronkowe czy sportowe? :p Ja tylko przezroczyste koronki, tiule i seksowne push-upy :)
napisał/a: ~aguś123 2008-03-13 15:35
Ja noszę push-upy, tiulowe, koronkowe, zdecydowanie z fiszbinami (z racji wielkości biustu), bez wkładek (też z racji wielkości :)), głęboko wycięte (z racji zamiłowania do dużych dekoltów :)).
Nie wyobrażam sobie siebie w sportowym, bawełnianym staniku :)
napisał/a: black_rose 2008-03-14 10:33
a ja wcale nie nosze staników, bo są niewygodne
napisał/a: ~aguś123 2008-03-14 10:39
Nawet najmniejszy biust powinien być noszony w staniku.
Mi nie zdarza się nie założyć stanika, nawet gdy mam jakąś bardzo wyciętą bluzkę lub sukienkę. Wtedy staram się założyć stanik w taki sposób (czasami bardzo dziwaczny), żeby nie było go widać.
Ale stanik to podstawa jeśli chodzi o pielęgnację jędrności skóry biustu.
napisał/a: black_rose 2008-03-14 10:42
Nie zgodze się z tym. Ale w tej kwestii głosy są podzielone. Nie lubię się cały czas martwić o to, jak się układa stanik. Jak już muszę założyć - a to jedynie do białej bluzki, to zdejmuje najszybciej jak mogę.
napisał/a: ~aguś123 2008-03-14 13:51
Skóra na biuście jest bardzo delikatna i nawet, gdy nie jest obciążona dużym biustem rozciąga się bardzo szybko. Będąc na plaży od razu widać, czy dziewczyna nosi stanik na co dzień czy nie. I często się zdarza tak, że dziewczyny z dużym biustem mają ten biust dużo jędrniejszy niż dziewczyny z małym, bo po prostu o niego dużo bardziej dbają. Mały biust nie oznacza mniejszych kłopotów z pielęgnacją. Wg mnie tym bardziej powinno się go pielęgnować, żeby ozdabiał, a nie szpecił.
Nie da się ukryć, że biust, obojętnie czy mały, czy duży, wygląda lepiej w staniku. Oczywiście dobrze dobranym staniku. Duży biust trzyma się w staniku na swoim miejscu, a mały może być optycznie powiększony (nie chodzi mi o wkładki w staniku). Biust bez stanika 'rozłazi się' na boki. A w staniku jest seksownie podkreślony.
Piszesz, że nie lubisz się martwić jak się układa stanik. A o co się tu martwić? Ja się nigdy nad tym nie zastanawiałam. Dobry stanik nigdzie nie ucieka, nie przesuwa się, nie opada, nie wżyna się w ciało.
Staniki są bardzo seksowne. Delikatnie wystające ramiączko, czy koronka spod bluzki przyciąga wzrok mężczyzn do tej jednej z najpiękniejszych części naszego ciała.
Stanik to nieodłączna część mojej garderoby :)