Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Strona 53 z 53 PierwszyPierwszy ... 343515253
Pokaż wyniki od 521 do 525 z 525
  1. Dodano: 05-02-2017, 17:17 #521

Odp: Jaka dieta skuteczna? Jak schudnąć?

Z diet box można sobie bez problemu dopasować dietę według zapotrzebowania oraz sposobu życia. Fajna sprawa, bo dowożą takie jedzenie, nie trzeba więc poświęcać czasu na gotowanie. A samo jedzenie, według mnie idealne, zwłaszcza slim box.

2. Dodano: 06-02-2017, 11:38 #522

Oczywiście skuteczna dieta, to taka, gdzie jemy wszystko, ale w umiarkowanych ilościach. Nie mówię oczywiście o fastfoodach, słodyczach czy chipsach. Można zawsze stawiać na zdrowsze zamienniki, np. słodkie drożdżowki, które są pyszne, ale też bardzo kaloryczne można spokojnie zamieniać na inne- z mniejszą zawartością cukru i tłuszczu. Ja na początku mojej diety, kiedy miałam ochotę na słodycze, zajadałam się waflami ryżowymi z przetworami owocowymi. Czasami były to jabłka, czasami dżem, a czasem coś innego. Pamiętam, ze wtedy znalazłam akurat w sklepie taki, który ma dużo owoców i mało cukru (bodajże Naturalnie owocowe ze Stovitu). Także można- trzeba tylko czytac etykiety i wybierać najzdrowszą opcję, bo takich na dzisiejszym rynku jest naprawdę dużo Trzymam kciuki za Waszą (i moją )dietę

3. Dodano: 23-02-2017, 15:03 #523

Warto podczas diety zadbac też o nogi- fajnie kiedy mozemy założyć modelujące rajstopy a nasze nogi wyglądają świetnie http://fashionelka.pl/babski-wypad-do-paryza/

4. Dodano: 20-03-2017, 14:57 #524

Z mojego doświadczenia z odchudzaniem wynika że największym błędem było walczenie z objawami a nie z przyczyną nadwagi. Czyli chodzi o to, że skupiałam się na zrzucaniu kg zamiast na przyśpieszeniu metabolizmu na przykład. Teraz jestem w 3 tygodniu stosowania herbat ziołowych Slim Herbal System i widzę, że systematycznie metabolizm się usprawnia. A co za tym idzie, mogę jeść a chudnę...czyli mam podobnie jak moja siostra, której zawsze tego zazdrościłam, że może wciągnąć podwójną porcję makaronu a i tak jest chuda jak szkapa.

5. Dodano: 20-03-2017, 19:39 #525

A może ta koktajlowa https://adamed.expert/dieta-koktajlowa-czy-mozna-schudnac-pijac-koktajle/ Bardzo często piję koktajle i w sumie to zauważyłam że już parę kg zgubiłam. W sumie to ja się nie odchudzam po prostu lubię takie koktajle i piję je bardzo często plus ćwiczenia i ostatnio tak przypadkowo stanęłam na wagę i jest różnica. Także może poczytaj o tej diecie bo jest fajna

Strona 53 z 53 PierwszyPierwszy ... 343515253

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów