Konkurs fotograficzny

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2008-02-22 16:53
Każdy z Nas ma w sobie smykałkę do fotografii. Robimy zdjęcia rodzinie, przyrodzie, na spacerze, wycieczce, każdy pretekst jest dobry.

Wykorzystaj swoje zdolności i weź udział w naszym konkursie fotograficznym!

Mamy do rozdania 10 egzemplarzy biografii wielkiego fotoreportera wojennego Roberta Capy: "CAPA. Szampan i krew", ufundowanych przez Wydawnictwo Fontanna.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić sobie, bądź znajomym zdjęcie na tle najstarszego zabytku, bądź najstarszej budowli w swoim mieście i zamieścić je na forum polki.pl z dopiskiem nazwy miejscowości.

Przeczytaj o nagrodzie, kliknij "CAPA. Szampan i krew"

Laureatami konkursu fotograficznego zostają:
1. Joanka02
2. chloe
3. tomasam
4. mm.ii
5. magdageo
6. jagienkazbagienka
7. cohenna
8. Justyna5454
9. Fraggy

Laureatom serdecznie gratulujemy. Redakcja wyśle informacje o wygranej na prywatną skrzynkę na forum.


Zasady konkursu:
1. Konkurs fotograficzny zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 22 lutego do 10 marca 2008 r.
2. Nadesłane zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji serwisu www.polki.pl
3. Nagrody - książki "CAPA. Szampan i krew" - trafią do 1O osób, których zdjęcia będą najciekawsze.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 13 marca i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do zdjęć nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 10 kwietnia 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
napisał/a: Fraggy 2008-02-22 23:43
Skocznia w Olecku ,
teraz już przebudowana, ale pierwotnie znajduje się w tym samym, nad jeziorem miejscu i jest jedyna w swoim rodzaju ;]
napisał/a: magdageo 2008-02-25 12:32
Matysia na koniku - w tle zabytkowa Kapliczka wybudowana w okresie 1680-1683 przez zakon cystersów. Obecnie, po wielu przebudowach i remontach, służy mieszkańcom wsi Kalno do okazjonalnych uroczystości kościelnych oraz odśpiewywania majówek :)
napisał/a: Justyna5454 2008-02-25 13:31
Witam! Mam pytanie. Nigdy wcześniej tego niestety nie robiłam w związku z tym w jaki sposób mogę dolączyć zdjęcie?
napisał/a: Justyna5454 2008-02-25 15:08
Witam:)
To ja i moja serdeczna psiapsółka:) Jesteśmy na terenie Centrum Kultury Zamek w Poznaniu - a konkretnie na jego placu.
Każdego roku odbywa się tu mnóstwo fantastycznych imprez kulturalnych takich jak: koncerty, wystawy czy spektakle teatralne.
Do dziś Zamek jest największą instytucją, która promuje kulturę w Poznaniu. Można się naprawdę wspaniale bawić i co ważne miło spędzić swój czas. Pozdrawiam:)
cohenna
napisał/a: cohenna 2008-02-28 19:14
Witam :p
To ja i mój mąż przed fontanną w Kozłówce :p
cohenna
napisał/a: cohenna 2008-02-28 19:27
Witam :p
A to prawie najstarszy zabytek w mojej rodzinnej miejscowości. Związana jest z nim Pewna "legenda". Otóż tereny te należały do dziedzica, który wyjechał w daleką podróż. Jego żona postanowiła podczas jego nieobecności pobudować kościół. Jeśli dobrze pamiętam to dziedzic powrócił w 1648 zaraz po ukończeniu budowy i "zabłądził" - nie poznał swojej posiadłości. Otóż w miejscu gdzie był kiedyś cmentarz stał kościół, w którego podziemiu znajdują się katakumby z prochami ludzi z tego cmentarza.
napisał/a: jagienkazbagienka 2008-02-29 13:35
Oto jeden z najstarszych zabytków Torunia - Krzywa Wieża, wybudowana w drugiej połowie XIII wieku.
napisał/a: magdageo 2008-03-04 10:35
Misio i Matysia na tle Zamku w Bolkowie - jednej z najstarszych budowli Dolnego Śląska - pochodzi z XIII wieku.
napisał/a: tomasam 2008-03-04 18:07
Kościół pw.Wniebowzięcia NMP to najstarsza zachowana budowla Białegostoku!
napisał/a: tomasam 2008-03-04 18:14
Kościół pw.Wniebowzięcia NMP to najstarsza zachowana budowla Białegostoku!
napisał/a: Joanka02 2008-03-06 17:51
Na zdjęciu widoczna Archikatedralna Bazylika Mariacka, zwana często
"koroną" miasta Gdańska. Kamień węgielny pod świątynię położono
25 marca 1343 r., świątynię budowano etapami przez 159 lat.
Na pierwszym planie ruiny budowli na Wyspie Spichrzów powstałych w 1576 r.