Natryskowe opalanie

napisał/a: Justyna5454 2008-02-20 13:43
Witam!
Czy jesteście za natryskowym opalaniem? Na zachodzie to dość popularny sposób opalania, u nas powoli też zdobywa swoich zwolenników. Ja osobiście nie jestem w 100% ani za solarium ani za opalaniem natryskowym. Może dlatego, że jestem alergikiem i moje odczucia co do takich sposobów opalanie nie sa pozytywne. Znajoma była na opalaniu natryskowym i szczeże nie wyglądała olśniewająco. Opalenizna była bardzo sztuczna i oczywiście zero naturalności.
Czy któraś z was była może na takim opalaniu? Z chęcią przeczytam wasze opinie. Kusi mnie wciaz zeby jednak wybrac sie na solarium bo moja skora jest bardzo blada ale tak jak pisalam wczesniej moja alergia mi na to nie pozwala.
napisał/a: sara1978 2008-02-23 15:12
Taak, skusiłam się raz.
Stałam naga przed obcą kobietą która pryskała na mnie czymś z buteleczki z dozownikiem.
Przez tydzień było supeer ale niestety nie schodzi równomiernie.
Jedyna dobra rzecz to to ,że wszystko pokrywa.
Nawet jeśli ktoś ma bielactwo to zakryje.
Solarium na to nie pomoże.
Jeżeli ktoś jedzie na wystrzałową imprezę ,wesele itp i chce się pokazać to jest idealne.
napisał/a: kiciu 2008-02-23 16:19
Ja osobiście nie "opalałam się" w ten sposób. ALe słyszałam opinie,że przy schodzeniu opalenizny wygląda sie okropnie, po prostu łaciato. Ale tak jak pisała sara1978, podobno fajna rzecz na wesele i imprezę.
napisał/a: Justyna5454 2008-03-03 15:05
Witam dziewczyny! Dzieki za odpowiedz. Widze ze nie tylko mam mieszane uczucia co do takiego opalania. Jak juz wczesniej wspominalam mam jasna cere i zima to nie najlepeiej wyglada, latem jest duzo lepiej poniewaz mamy slonce. Myslalam duzo o tym solarium ale jednak mowie NIE!
napisał/a: Justyna5454 2008-03-03 15:06
Chociaz szykuje sie powoli na weseli kolezanki wiec moze faktycznie jest to dobra okazja zeby wyprobowac:)
Dylana
napisał/a: Dylana 2008-05-03 18:33
Wiesz kazda opinia jest dobra ale dopuki samis ie nie przekonamy do owych zabiegow to nie mozemy byc w 100% pewne czy ejst tak czy tak. Radze Cis ie wybrac na solarium ale o wiele wczesniej niz slub kolezanki bo nie wiadomo jak Twoja skora zareaguje na solarium zwlaszcza gdy pisalas ze jeszcze nie bylas. Wszystko jest dla ludzie, wszystkiego jest dobrze sprobowac by w zyciu nie zalowac ze sie cos przegapilo :D jedna proba nic zlego nie zrobi a moze byc calkiem milym doswiadczeniem.
napisał/a: klarisa 2008-05-07 08:13
ja jestem jak najbardziej za natryskowym, w dzisiejszych czasach kiedy powszechnie jest wiadomo, że UV jest niezdrowe, każdy dobry krem zawiera filtry-nie wyobrażam sobie iśc na solarium, przyczyniac się do przedwczesnego starzenia :) dlatego natrysk jest dobrym rozwiązaniem jak się chcę troszke przyciemnic zdrowym sposobem, sama czasem korzystam np przed urlopem, bo tak na codzien to lubię swoją bladośc :D a jeśli chodzi o samo opalanie to przede wszystkim trzeba przed zabiegiem zrobic sobie naprawdę porządny peeling ciała, później już po-nie zmywac się przez 8 godzin, w dalszej kolejności dobrze nawilżac skórę a kiedy zaczyna schodzic robic regularne peelingi, osobiscie nigdy nie miałam zadnych plam
napisał/a: ~divai 2010-10-10 17:19
[url]www.czekolada.boo.pl[/url] chyba jedyna firma jaką znam, która w lubuskim profesjonalnie opala..
napisał/a: one_step_2_hell 2010-10-10 19:54
brzydko schodzi, JEŚLI ktoś nie wykonuje regularnego peelingu
zdarza się, że mogą zafarbować białe łaszki od tego (jak po niektórych samoopalaczach) jeśli człowiek się spoci - dlatego odradzam pannom młodym:P
napisał/a: beatabarian 2010-11-10 15:21
Hej,

Na MyDeal pl pojawiło się opalanie natryskowe... z dojazdem do domu W Warszawie! Całość za 55 zł zamiast 110 - oferta jest tutaj: http://www.mydeal.pl/warszawa/deal/224/. Co myślicie o czymś takim? Przy okazji jest też opalanie dla Wrocławia, ale tylko twarz, szyja i dekolcik (http://www.mydeal.pl/wroclaw/deal/319).
napisał/a: kabonnio 2010-12-06 11:48
moja koleżanka tak się kiedyś opalała, przed studniówką... wtedy to było jeszcze dużo droższe, a efekt według mnie nie powalał :] i sama dziewczyna też nie była zadowolona. No ale to jedyny przypadek takiego opalania, jaki znam.
napisał/a: payton 2010-12-13 15:46
Ja właśnie słyszałam, że czasami po takim opalaniu pozostają smugi jak po samoopalaczu, za taką cenę to ja jednak spodziewam się perfekcyjnych efektów, także jak na razie pozostanę jednak przy starym dobrym solarium ;)