Nie przesypia nocy

napisał/a: lina 2008-02-18 09:37
Jak często wasze maluszki budzą się w nocy i kiedy zaczęły przesypiać całe noce? Moja pięciomiesięczna kruszynka budzi się co najmniej 3 razy, zasypia ok. 21 po karmieniu, potem budzi się ok. 2. i ok. 5, a potem o 8. Trochę mnie to już wykańcza :(
napisał/a: otoXja78 2008-02-18 18:03
Droga Lino rozumiem Cię doskonale...jestem mamusią trzy i pół letniej dziewuszki i półtora rocznego synka....i praktycznie odkąd urodziłam pierwsze dzieciątko-a było to w 2004r ;) -nie przespałam ani jednej nocki tak jak kiedyś...jedno i drugie dzieciątko miało kolki :confused: no a dalej to idzie tak-a to siusiu,a to piciu,no i zawsze sprawdzam czy mi sie dziecinki nie rozkopały i nie marzną ;) Myślę że na tym właśnie polega nasze macierzyństwo..aby troszczyć się o te małe bezbronne skarbki i je opiekować w dzień i w nocy...
Myślę że się pzyzwyczaisz...
pozdrawiam gorąco i życzę cierpliwości!!
napisał/a: monika84 2008-04-22 10:00
witam, mój synek ma już 14 miesięcy i nadal budzi się w nocy na karmienie zazwyczaj o 2 lub 3 w nocy (jeszcze karmię piersią) ale już się do tego przyzwyczaiłam. i radzę wam też się przyzwyczaić bo jak już wcześniej to było powiedziane takie są uroki macierzyństwa:)
napisał/a: mia81 2008-05-06 08:55
Mój 2 i pół letni synek nie przespał jeszcze ani jednej nocy bez choćby jednego przebudzenia. Cóż zrobic? Już się przyzwyczaiłam:) bywa cieżko bo potrafi budzić się po kilkanaście razy-naprawdę kilkanaście!!! Pytałam juz o radę lekarza (do 1 urodzin byliśmy pod opieką neurologa) ale stwierdził,że niektóre dzieci tak mają:D Moje dziecko chodzi spać o 20 budzi sie o 6 rano (w międzyczasie o 22,2,4-najczęściej)a w dzień nie śpi juz w ogóle-spanie to nie jest po prostu jego hobby:p Niestety:(
Monika1984r
napisał/a: Monika1984r 2008-05-06 09:11
jak moja miala 5 miesiecy to tez czesto sie budzila na jedzenie ostatnio dopiero raz sie budzi ale ma jeszcze takie dni ze budzi sie kilka razy
a moze raz tata bedzie wstawal raz ty to troszke ulatwi sprawe
poprostu dziecko wymaga wyyrzeczen i nie trzeba sie podawac obacz niktóży maja ciezej i nic nie mowia zobaczysz dasz rade
napisał/a: Nastka2 2008-05-06 09:21
ja tez mam córcię 5 miesięczną i nadal w nocy budzi się na małe co nie co :P Ja karmię piersią więc tata za wielu tu nie pomoże. Słyszałam, że dzieci karmione sztucznym mlekiem potrafią przespać już cała nockę.
Pozdrawiam i życzę sił
napisał/a: ~080522jk 2008-05-25 04:34
喷射式泵 水泵维修是靠工作流体产生的高速射流引射流体,然后再通过动量交换而使被引射流体的能量增加。北京水泵维修 动力式泵靠快速旋转的叶轮对液体的作用力,将机械能传递给液体,使其动能和压力能增加,然后再通过泵缸,将大部分动能转换为压力能而实现输送。动力式泵又称叶轮式泵或叶片式泵。离心泵是最常见的动力式泵。水泵维修动力式泵在一定转速下产生的扬程有一限定值,扬程随流量而改变;工作稳定,输送连续,流量和压力无脉动;一般无自吸能力,需要将泵先灌满液体或将管路抽成真空后才能开始工作 ;北京水泵维修适用性能范围广;适宜输送粘度很小的清洁液体,特殊设计的泵可输送泥浆、污水等或水输固体物。水泵维修动力式泵主要用于给水、排水、灌溉、流程液体输送、电站蓄能、液压传动和船舶喷射推进等
napisał/a: ~justyska0205 2009-08-23 16:57
Witaj, Ty i tak masz dobrze jeszcze, mój 4-miesięczny synek budzi się dosłownie co 2 godz w nocy więc wstaje co najmniej 5 razy:(... ale mam nadzieję że nie długo zacznie trochę dłużej spać bo naprawdę bywa męczące to wstawanie chociaż trochę się już przyzwyczaiłam do tego...:)
napisał/a: Jusia_P 2009-08-23 20:01
jezuuuuu... po raz kolejny dochodzę do wniosku, że mam złote dziecko... moja młoda miała niecałe 2 m-ce jak przespała pierwszą całą noc... fakt, że zasypia różnie, czasami o 20 a czasami o 23, budzi się też różnie, jak jest upał to potrafi się na śniadanko przed 5 obudzić ale generalnie w nocy się nie budzi... no chyba, że przez sen się na brzuszek przekręci to zapłacze, ja ją obrócę i śpi dalej... normalnie budzi się 7 - 8 i najczęściej po pierwszym cyckaniu zasypia jeszcze na jakiś czas...
napisał/a: joasiunia 2010-01-12 10:44
Mój synek ma 3,5 miesiąca.Na piersi budził się co 2h a na mieszance co 4h.Już się do tego przyzwyczaiłam, ale zastanawiam się jak takie przebudzanie ma wpływ na maluszka.Czy go to nie męczy,tym bardziej, że Kubuś ma problemy ze snem. :confused:
napisał/a: kaj 2010-01-12 13:19
Mój maluszek tez nie przesypiał nocy-na szczęście kiedy skończył 6 miesięcy wszystkie tego typu problemy sie skończyły. Ważne żeby jak najbardziej ułatwić sobie życie w tym trudnym momencie- na przykład zamiast taszczyć- siaty z zakupami zamawiaj produkty na dodomku.pl-każda chwila się liczy kiedy padasz z nóg
cohenna
napisał/a: cohenna 2010-01-12 20:56
Moja mała ma teraz 2.5 roku. I przeważnie budzi mi się raz w nocy. czasem 2-4 razy.
Ona od początku nie spała "książkowo" bo noworodek powinien spać 20 godzin na dobę a ona najczęściej 10 do 12 i to bardzo rzadko. Także ciężko było z początku. Ja "cierpię na bezsenność" i akurat kiedy mi udawało się przysnąć to ona się budziła...a potem to znów nie mogłam usnąć...Zresztą nadal tak jest...ale to już kwestia przyzwyczajenia.....