Cienie do niebieskich oczu

napisał/a: wierzba_placzaca 2008-02-14 14:04
Przepadam za fioletowymi cieniami. Zadnych szarosci, brązow, tylko wyrazisty piękny fiolet. Ale nie wiem, czy połączenie go z niebieskimi oczami wygląda ładnie. A jak wy malujecie niebieskie oczy?
napisał/a: Azazello 2008-02-20 23:47
Złoto, właśnie brązy i szarości, czerń, no i bakłażanowe - jak to gdzies kiedyś przeczytałam
napisał/a: maniga 2008-02-21 20:20
tez mam niebieskie oczy i podobno najlepiej z nimi komponuja sie ( tak jak wspomnialas) fiolety ale rowniez wlasnie brazy Przede wszystkim jest 1 zasada- nie wolno malowac oka na jego kolor. im wiekszy kontrast tym leszy efekt.
Katrinusia
napisał/a: Katrinusia 2010-04-14 14:08
hejcia :) mam niebieskie oczy i proponuje kolory : szary , jasny brąż , róż ładnie rozswietli kolor oka ewentualnie fiolecik . ale moim zdaniem najlepiej pasuje kolor srebrny z domieszka czarnego lub tez bezo
napisał/a: sarsaparilla 2010-07-09 22:06
Ja mam niebieskie i z doświadczenia polecam to, co ładnie podkreśla moje oczy. Cienie fioletowe, różowe, odcienie brązu i pomarańczy, zielenie.
napisał/a: wikowal 2011-05-24 11:46
Dużo zależy od tego w jakich kolorach jest Ci dobrze. Zgodzę się z sarsaparilla. Tutaj znajdziesz wskazówki dla siebie http://selectedupl.blox.pl/2011/05/STEP-BY-STEP-dobor-cieni-do-koloru-oczu.html
napisał/a: Irenka34 2011-05-28 17:53
śliwka, fiolet, głęboka szarość, ciemny brąz, czerń to moje kolory, a tez mam niebieskie oczy, osobiście wolę jak oko jest mocno obrysowane, nie lubię jasnych, pastelowych odcieni. Bardzo dobre są cienie loreala oststnio kupiłam sobie trio nr 405, ma bardzo ładny odcien fioletu i brązu, trzeci jest jasny tego uzywam w kąciku oka do rozjaśnienia:)
napisał/a: Maria34 2011-09-02 18:13
Może nie na temat ,ale ja mam zielone oczy i też chciałabym się dowiedzieć jakich cieni używać ...Proszę o pomoc
napisał/a: Overdose 2011-09-29 10:49
Do niebieskich oczu bardzo ładnie prezentują się odcienie srebra, plus czarna kreska na powiece i mocno wytuszowane rzęsy :)
Do zielonych oczu polecam brązy, delikatne róże, fiolety, a także jasne kolorki - np beż :)
napisał/a: Ayame 2011-10-05 15:52
Czarna kreska pasuje chyba do każdego koloru oczu ;). A do niebieskich - tak jak piszecie, fiolety, brązy, byle by nie kolor niebieski...