Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Czy 30-latka może znaleźć miłość życia? więcej

Czy w tym wieku można zakochać się po raz pierwszy?

forum

Laptop dla dziecka więcej

Jaki komputer kupić uczniowi? Które funkcje są niezbędne?

forum

Czy słuchacie disco polo? więcej

Przyznajcie się: lubicie się czasem pobawić przy rytmach tej muzyki?

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Dodano: 14-02-2008, 14:04 #1

Cienie do niebieskich oczu

Przepadam za fioletowymi cieniami. Zadnych szarosci, brązow, tylko wyrazisty piękny fiolet. Ale nie wiem, czy połączenie go z niebieskimi oczami wygląda ładnie. A jak wy malujecie niebieskie oczy?

2. Dodano: 20-02-2008, 23:47 #2
    Przegląda
    gdzieś na południu ;-)
    Złoto, właśnie brązy i szarości, czerń, no i bakłażanowe - jak to gdzies kiedyś przeczytałam ;-)
    Spodnie nie obowiązują kota, messer.

3. Dodano: 21-02-2008, 20:20 #3
    tez mam niebieskie oczy i podobno najlepiej z nimi komponuja sie ( tak jak wspomnialas) fiolety ale rowniez wlasnie brazy :-) Przede wszystkim jest 1 zasada- nie wolno malowac oka na jego kolor. im wiekszy kontrast tym leszy efekt.

4. Reklama

5. Dodano: 14-04-2010, 14:08 #4

Odp: Cienie do niebieskich oczu

hejcia mam niebieskie oczy i proponuje kolory : szary , jasny brąż , róż ładnie rozswietli kolor oka ewentualnie fiolecik . ale moim zdaniem najlepiej pasuje kolor srebrny z domieszka czarnego lub tez bez

6. Dodano: 09-07-2010, 22:06 #5

Ja mam niebieskie i z doświadczenia polecam to, co ładnie podkreśla moje oczy. Cienie fioletowe, różowe, odcienie brązu i pomarańczy, zielenie.

7. Dodano: 24-05-2011, 11:46 #6

Dużo zależy od tego w jakich kolorach jest Ci dobrze. Zgodzę się z sarsaparilla. Tutaj znajdziesz wskazówki dla siebie http://selectedupl.blox.pl/2011/05/S...loru-oczu.html

8. Dodano: 28-05-2011, 17:53 #7

śliwka, fiolet, głęboka szarość, ciemny brąz, czerń to moje kolory, a tez mam niebieskie oczy, osobiście wolę jak oko jest mocno obrysowane, nie lubię jasnych, pastelowych odcieni. Bardzo dobre są cienie loreala oststnio kupiłam sobie trio nr 405, ma bardzo ładny odcien fioletu i brązu, trzeci jest jasny tego uzywam w kąciku oka do rozjaśnienia

9. Dodano: 02-09-2011, 18:13 #8

Może nie na temat ,ale ja mam zielone oczy i też chciałabym się dowiedzieć jakich cieni używać ...Proszę o pomoc

10. Dodano: 29-09-2011, 10:49 #9

Do niebieskich oczu bardzo ładnie prezentują się odcienie srebra, plus czarna kreska na powiece i mocno wytuszowane rzęsy
    Do zielonych oczu polecam brązy, delikatne róże, fiolety, a także jasne kolorki - np beż
    Perfumy Promesse.

11. Dodano: 05-10-2011, 15:52 #10

Czarna kreska pasuje chyba do każdego koloru oczu . A do niebieskich - tak jak piszecie, fiolety, brązy, byle by nie kolor niebieski...

Uprawnienia umieszczania postów