Długie czy krótkie?

napisał/a: trish4 2008-02-14 13:43
Jakie włosy są bardziej seksowne? Niby od razu nasuwa się odpowiedz "oczywiscie dlugie", ale przeciez krotkie, tylko nie takie na chlopaka, ale tuz za uszy, a la bob, tez mają coś w sobie :p
napisał/a: Magdalena1010 2008-02-16 21:39
Długie włosy są sexi, chłopaki uwielbiaja dziewczyny z długimi no i do ślubu długie sa super!
napisał/a: magdalena 2008-02-16 21:41
Mój chłopak powiedział mi kiedys, że sobie niewyobraża żeby mu sie plątały jakies "długie kudły". Mam od lat krótkie włosy i nie zauwazyłam zeby facetom to przeszkadzało. A mnie pomaga bo duzo łatwiej o nie dbac...
napisał/a: pomponik1 2008-02-16 21:45
mówie wam dziewczyny! Tylko długie, ewentualnie półdługie. Jęsli chcecie mieć powodzenie u facetów a potem lekko w pracy to tylko długie i to koniecznie rozpuszczone. Zadnych koczków i kucyków! Wiejm cos o tym bo kiedys miałm długie, obciełam je i nigdy nie przestane tefo załować! :(
napisał/a: fairy_86 2008-02-16 21:47
Ja mam włosy długie, za łopatki. Delikatnie się kręcą i uważam, że są moim największym atutem.
Przyznam jednak szczerze, ze tylko komplementy jakie o nich slysze powstrzymujna mnie od ich skrócenia. Od paru dobrych miesiecy mam ochote na boba wlasnie- tylko, ze primo- moj mezczyzna goraco protestuje, secundo-ja sama nie mam dosc odwagi.

Rzeczywiscie ich pielegnacja to koszmar, ale sa efekty :)
napisał/a: ~aguś123 2008-02-16 22:01
Długie włosy są sexy. Ja musiałam swoje ściąć, bo były bardzo zniszczone, ale teraz bardziej o nie dbam i zapuszczam. Właściwie już mam długie, ale wolałabym jeszcze dłuższe, może takie jak Ty, Fairy_86 :D
napisał/a: Oo123 2008-02-17 13:22
ojej...miałam śliczne, długie, blond włosy [sporo za łopatki] i obcięłam je i to bardzo krótko...ledwo do ramion sięgają. ;e. Zrobiłam to, ponieważ nudziła mnie moja fryzura. Osobiście preferuję długie włosy, jest zdecydowanie bardziej sexy. Tzn. też zależy od wieku i od kształtu twarzy osoby. ;).
napisał/a: ~kamila839 2009-06-12 11:28
Najłdniejsze są półdługie i takie wyieniowane . Na krótko to nie bo rzadko której dziewczynie pasuje a długie są poprostu nudne jak dla mnie nigdy nie lubiłam długich włosów .
cohenna
napisał/a: cohenna 2009-06-12 12:43
To zależy od osoby
Dla jednych długie ala innych krótkie....
Nie można jednoznacznie powiedziec ze takie czy takie
napisał/a: DontHasitate 2009-06-15 23:11
co chlopak to obyczaj ;P jeden wole takie inny takie hihi osobiscie wiekszosc ktorych zna uwaza dlugie za bardziej seksowne
napisał/a: Ewka_88 2009-06-16 17:23
Też kiedys pytałam o to facetów no i szczerze to powiem że podobają im się i krotkie i długie włosy tylko że musi ta osoba w nich ładnie wyglądać :D
Co do krotkich to powiedzieli że nie mogą byc az takie całkiem krotkie, nie podobaja sie im wlosy sciete na chlopaka czy jakos tak, nie wiem jak to sie zwie ;)
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2009-06-16 17:27
Ja zawsze miałam długie.... Ostatnio zaszalałam i obciełam krótko, nie aż tak krótko, ale jak dla mnie drastyczna zmiana i czuje się z tym dobrze.
Więc chyba seksowne są te w których lepiej się czujemy....