Latynosi są boscy!

napisał/a: persefonka 2008-02-14 10:01
Uwielbiam facetów o latynoskiej urodzie. Te ich czarne włosy, czarne oczy i czarne "ostre" bródki! O do tego jeszcze to cudownie opalone ciało! Ech, tylko się zakochiwać :D
napisał/a: fairy_86 2008-02-14 11:25
Tylko, ze na nich trzeba uwazac.
Moja mama ponad 20 lat temu podczas studenckiej wloczegi po Hiszpanii wrociła do domu z pamiatką w postaci dzieciątka.
napisał/a: ankhsunamun 2008-02-19 10:55
fairy_86 napisal(a):Tylko, ze na nich trzeba uwazac.
Moja mama ponad 20 lat temu podczas studenckiej wloczegi po Hiszpanii wrociła do domu z pamiatką w postaci dzieciątka.


Fairy..heh..racja, uważam, ze tacy boscy, to szukają tylko wrażeń, przygód, z reguły nie sa odpowiednimi kandydatami na męża..i ajką amsz pewnosc, z eCię nie zdradzi..czułe słowka i piekne oczy nie wystarczą, bo co będzie kiedy uroda zniknie..i przyjdzie starość, znudzi sie sex..?? :D :p
napisał/a: jaga_baga 2008-02-19 11:58
persefonka napisal(a):Uwielbiam facetów o latynoskiej urodzie. Te ich czarne włosy, czarne oczy i czarne "ostre" bródki! O do tego jeszcze to cudownie opalone ciało! Ech, tylko się zakochiwać :D


...Brunet z wąsem i brodą szczyci się swą urodą...
Persafonka uroda jest niestety zjawiskiem przemijającym. Są urodziwi gdy są młodzi, potem się starzeją i to brzydko, podobnie jak kobiety - hinduski, piękne za młodu, a starzeją się szybko. Południowa uroda tak już ma.
Poza tym URODZIWI czy to latynosi czy inna nacja najlepsi są w czarowaniu,
prawieniu komplementów, czułych słówek, są typem zdobywcy a nie wiernego partnera. :)
napisał/a: Ritaa71 2008-02-24 00:13
:eek:
jaga_baga napisal(a):...Brunet z wąsem i brodą szczyci się swą urodą...
Persafonka uroda jest niestety zjawiskiem przemijającym. Są urodziwi gdy są młodzi, potem się starzeją i to brzydko, podobnie jak kobiety - hinduski, piękne za młodu, a starzeją się szybko. Południowa uroda tak już ma.
Poza tym URODZIWI czy to latynosi czy inna nacja najlepsi są w czarowaniu,
prawieniu komplementów, czułych słówek, są typem zdobywcy a nie wiernego partnera. :)

Chwileczke ale Persafonka stwierdza tylko,ze sa ładni i fajni,nie pisze,ze wychodzi za mąż i szuka wiernego partnera w latynoskim ciele.o cóż gusty też ulegają z wiekiem pewnym zmianom.Pozdrowienia
napisał/a: Rose 2008-02-26 23:39
Znam paru takich...turków, hiszpanow, włochów dla mnie to sa strasznie lepcy. Fakt ze moze i sa przystojni, erotyczni i az chce sie przy nich byc niegrzeczna dziewczynka, ale ja mimo wszystko wole czarnych facetów. gwarantuje ze sa 100% lepsi bo nie mydla tak oczu jak latynosi ( choc zdarzaja sie tacy co sa absurdalnie nachalni haha). I choc stereotypowo mowi sie ze kobieta która interesuje sie czarnymi facetami skupia sie na ich duzych czlonkach, ja uwazam ze maja w sobie cos bardziej pociagajacego niz zawartosc spodni ( choc sa dobrze wyposazeni haha ohh tak), mianowicie uwielbiam i kocham ich poczucie humoru! Sa fenomenalni pod tym wzgledem i maja szalone pomysły. Przy nich nie mozna sie nigdy nudzic.I własnie z takiego powodu od jakiegos roku umawiam sie tylko z takimi facetami. Nie chce byc chamska ale nasi polscy chlopcy MOIM ZDANIEM, zrobili sie strasznymi gburami i nudziarzami. haha z góry przepraszam ale tak to widze :)
napisał/a: persefonka 2008-02-27 10:49
Właśnie, za mąż za latynosa się nie wybieram. Może i są lepcy, choć ja takich nie znam, ale są bardzo seksowni i apetyczni ;)
napisał/a: pszczoXka 2008-02-27 22:39
Oj to prawda. Latynosi są naprawdę boscy :D
Ciemna karnacja, ciemne oczy i czarne włosy to wręcz ideał faceta. Ale na dłuższą metę nie bardzo nadają się do stałego związku :)
napisał/a: Amarantha1 2008-02-28 15:48
Ale to wakacyjnych romansów są idealni ;)
napisał/a: fairy_86 2008-02-28 20:45
hahahahaha no tylko trzeba uwazac :)
Ja mialam pokopane dziecinstwo, dopiero niedawno wszytsko sie ulozylo...
Z hiszpanskim ojcem mam nawet kontakt, ale mojej mamie łatwo nie bylo...:)
napisał/a: Diva 2008-03-10 21:15
Ja też kocham się w latynosach,chociaż ostatnio moje serce podbil pewien mlody Arab