Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Kostiumy erotyczne na walentynki więcej

Czy myślicie, że to dobry pomysł na urozmaicenie tego święta?

forum

Ile czasu dziennie spędzacie przy komputerze? więcej

Przyznajcie się, jak długo pracujecie i surfujecie po sieci

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. Dodano: 14-02-2008, 11:01 #1

Latynosi są boscy!

Uwielbiam facetów o latynoskiej urodzie. Te ich czarne włosy, czarne oczy i czarne "ostre" bródki! O do tego jeszcze to cudownie opalone ciało! Ech, tylko się zakochiwać

2. Dodano: 14-02-2008, 12:25 #2
    Przegląda
    Moje Kochane Miasto :)
    Tylko, ze na nich trzeba uwazac.
    Moja mama ponad 20 lat temu podczas studenckiej wloczegi po Hiszpanii wrociła do domu z pamiatką w postaci dzieciątka.

3. Dodano: 19-02-2008, 11:55 #3
    Cytat Zamieszczone przez fairy_86
    Tylko, ze na nich trzeba uwazac.
    Moja mama ponad 20 lat temu podczas studenckiej wloczegi po Hiszpanii wrociła do domu z pamiatką w postaci dzieciątka.
    Fairy..heh..racja, uważam, ze tacy boscy, to szukają tylko wrażeń, przygód, z reguły nie sa odpowiednimi kandydatami na męża..i ajką amsz pewnosc, z eCię nie zdradzi..czułe słowka i piekne oczy nie wystarczą, bo co będzie kiedy uroda zniknie..i przyjdzie starość, znudzi sie sex..??

4. Reklama

5. Dodano: 19-02-2008, 12:58 #4
    Przegląda
    mazowsze
    Cytat Zamieszczone przez persefonka
    Uwielbiam facetów o latynoskiej urodzie. Te ich czarne włosy, czarne oczy i czarne "ostre" bródki! O do tego jeszcze to cudownie opalone ciało! Ech, tylko się zakochiwać
    ...Brunet z wąsem i brodą szczyci się swą urodą...
    Persafonka uroda jest niestety zjawiskiem przemijającym. Są urodziwi gdy są młodzi, potem się starzeją i to brzydko, podobnie jak kobiety - hinduski, piękne za młodu, a starzeją się szybko. Południowa uroda tak już ma.
    Poza tym URODZIWI czy to latynosi czy inna nacja najlepsi są w czarowaniu,
    prawieniu komplementów, czułych słówek, są typem zdobywcy a nie wiernego partnera.

6. Dodano: 24-02-2008, 01:13 #5
    Cytat Zamieszczone przez jaga_baga
    ...Brunet z wąsem i brodą szczyci się swą urodą...
    Persafonka uroda jest niestety zjawiskiem przemijającym. Są urodziwi gdy są młodzi, potem się starzeją i to brzydko, podobnie jak kobiety - hinduski, piękne za młodu, a starzeją się szybko. Południowa uroda tak już ma.
    Poza tym URODZIWI czy to latynosi czy inna nacja najlepsi są w czarowaniu,
    prawieniu komplementów, czułych słówek, są typem zdobywcy a nie wiernego partnera.
    Chwileczke ale Persafonka stwierdza tylko,ze sa ładni i fajni,nie pisze,ze wychodzi za mąż i szuka wiernego partnera w latynoskim ciele.o cóż gusty też ulegają z wiekiem pewnym zmianom.Pozdrowienia

7. Dodano: 27-02-2008, 00:39 #6
    Znam paru takich...turków, hiszpanow, włochów dla mnie to sa strasznie lepcy. Fakt ze moze i sa przystojni, erotyczni i az chce sie przy nich byc niegrzeczna dziewczynka, ale ja mimo wszystko wole czarnych facetów. gwarantuje ze sa 100% lepsi bo nie mydla tak oczu jak latynosi ( choc zdarzaja sie tacy co sa absurdalnie nachalni haha). I choc stereotypowo mowi sie ze kobieta która interesuje sie czarnymi facetami skupia sie na ich duzych czlonkach, ja uwazam ze maja w sobie cos bardziej pociagajacego niz zawartosc spodni ( choc sa dobrze wyposazeni haha ohh tak), mianowicie uwielbiam i kocham ich poczucie humoru! Sa fenomenalni pod tym wzgledem i maja szalone pomysły. Przy nich nie mozna sie nigdy nudzic.I własnie z takiego powodu od jakiegos roku umawiam sie tylko z takimi facetami. Nie chce byc chamska ale nasi polscy chlopcy MOIM ZDANIEM, zrobili sie strasznymi gburami i nudziarzami. haha z góry przepraszam ale tak to widze

8. Dodano: 27-02-2008, 11:49 #7
    Właśnie, za mąż za latynosa się nie wybieram. Może i są lepcy, choć ja takich nie znam, ale są bardzo seksowni i apetyczni

9. Dodano: 27-02-2008, 23:39 #8
    Oj to prawda. Latynosi są naprawdę boscy
    Ciemna karnacja, ciemne oczy i czarne włosy to wręcz ideał faceta. Ale na dłuższą metę nie bardzo nadają się do stałego związku

10. Dodano: 28-02-2008, 16:48 #9
    Ale to wakacyjnych romansów są idealni

11. Dodano: 28-02-2008, 21:45 #10
    Przegląda
    Moje Kochane Miasto :)
    hahahahaha no tylko trzeba uwazac
    Ja mialam pokopane dziecinstwo, dopiero niedawno wszytsko sie ulozylo...
    Z hiszpanskim ojcem mam nawet kontakt, ale mojej mamie łatwo nie bylo...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów