Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak stroicie dom na święta? więcej

Macie mieszkanie pełne ozdób czy stawiacie tylko na choinkę?

forum

Wasz ulubiony producent kosmetyków więcej

Jakie marki cenicie najbardziej?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. Dodano: 14-02-2008, 11:01 #1

Latynosi są boscy!

Uwielbiam facetów o latynoskiej urodzie. Te ich czarne włosy, czarne oczy i czarne "ostre" bródki! O do tego jeszcze to cudownie opalone ciało! Ech, tylko się zakochiwać

2. Dodano: 14-02-2008, 12:25 #2
    Przegląda
    Moje Kochane Miasto :)
    Tylko, ze na nich trzeba uwazac.
    Moja mama ponad 20 lat temu podczas studenckiej wloczegi po Hiszpanii wrociła do domu z pamiatką w postaci dzieciątka.

3. Dodano: 19-02-2008, 11:55 #3
    Cytat Zamieszczone przez fairy_86
    Tylko, ze na nich trzeba uwazac.
    Moja mama ponad 20 lat temu podczas studenckiej wloczegi po Hiszpanii wrociła do domu z pamiatką w postaci dzieciątka.
    Fairy..heh..racja, uważam, ze tacy boscy, to szukają tylko wrażeń, przygód, z reguły nie sa odpowiednimi kandydatami na męża..i ajką amsz pewnosc, z eCię nie zdradzi..czułe słowka i piekne oczy nie wystarczą, bo co będzie kiedy uroda zniknie..i przyjdzie starość, znudzi sie sex..??

4. Reklama

5. Dodano: 19-02-2008, 12:58 #4
    Przegląda
    mazowsze
    Cytat Zamieszczone przez persefonka
    Uwielbiam facetów o latynoskiej urodzie. Te ich czarne włosy, czarne oczy i czarne "ostre" bródki! O do tego jeszcze to cudownie opalone ciało! Ech, tylko się zakochiwać
    ...Brunet z wąsem i brodą szczyci się swą urodą...
    Persafonka uroda jest niestety zjawiskiem przemijającym. Są urodziwi gdy są młodzi, potem się starzeją i to brzydko, podobnie jak kobiety - hinduski, piękne za młodu, a starzeją się szybko. Południowa uroda tak już ma.
    Poza tym URODZIWI czy to latynosi czy inna nacja najlepsi są w czarowaniu,
    prawieniu komplementów, czułych słówek, są typem zdobywcy a nie wiernego partnera.

6. Dodano: 24-02-2008, 01:13 #5
    Cytat Zamieszczone przez jaga_baga
    ...Brunet z wąsem i brodą szczyci się swą urodą...
    Persafonka uroda jest niestety zjawiskiem przemijającym. Są urodziwi gdy są młodzi, potem się starzeją i to brzydko, podobnie jak kobiety - hinduski, piękne za młodu, a starzeją się szybko. Południowa uroda tak już ma.
    Poza tym URODZIWI czy to latynosi czy inna nacja najlepsi są w czarowaniu,
    prawieniu komplementów, czułych słówek, są typem zdobywcy a nie wiernego partnera.
    Chwileczke ale Persafonka stwierdza tylko,ze sa ładni i fajni,nie pisze,ze wychodzi za mąż i szuka wiernego partnera w latynoskim ciele.o cóż gusty też ulegają z wiekiem pewnym zmianom.Pozdrowienia

7. Dodano: 27-02-2008, 00:39 #6
    Znam paru takich...turków, hiszpanow, włochów dla mnie to sa strasznie lepcy. Fakt ze moze i sa przystojni, erotyczni i az chce sie przy nich byc niegrzeczna dziewczynka, ale ja mimo wszystko wole czarnych facetów. gwarantuje ze sa 100% lepsi bo nie mydla tak oczu jak latynosi ( choc zdarzaja sie tacy co sa absurdalnie nachalni haha). I choc stereotypowo mowi sie ze kobieta która interesuje sie czarnymi facetami skupia sie na ich duzych czlonkach, ja uwazam ze maja w sobie cos bardziej pociagajacego niz zawartosc spodni ( choc sa dobrze wyposazeni haha ohh tak), mianowicie uwielbiam i kocham ich poczucie humoru! Sa fenomenalni pod tym wzgledem i maja szalone pomysły. Przy nich nie mozna sie nigdy nudzic.I własnie z takiego powodu od jakiegos roku umawiam sie tylko z takimi facetami. Nie chce byc chamska ale nasi polscy chlopcy MOIM ZDANIEM, zrobili sie strasznymi gburami i nudziarzami. haha z góry przepraszam ale tak to widze

8. Dodano: 27-02-2008, 11:49 #7
    Właśnie, za mąż za latynosa się nie wybieram. Może i są lepcy, choć ja takich nie znam, ale są bardzo seksowni i apetyczni

9. Dodano: 27-02-2008, 23:39 #8
    Oj to prawda. Latynosi są naprawdę boscy
    Ciemna karnacja, ciemne oczy i czarne włosy to wręcz ideał faceta. Ale na dłuższą metę nie bardzo nadają się do stałego związku

10. Dodano: 28-02-2008, 16:48 #9
    Ale to wakacyjnych romansów są idealni

11. Dodano: 28-02-2008, 21:45 #10
    Przegląda
    Moje Kochane Miasto :)
    hahahahaha no tylko trzeba uwazac
    Ja mialam pokopane dziecinstwo, dopiero niedawno wszytsko sie ulozylo...
    Z hiszpanskim ojcem mam nawet kontakt, ale mojej mamie łatwo nie bylo...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów