Najpiękniejsze imiona

napisał/a: trish4 2008-02-13 15:36
Dla dziewczynki:
Pola, Alicja, Maja, Weronika, Marika.

Dla chłopca:
Jaś, Alan, Jeremiasz, Natan.

Hmm?
napisał/a: kratka4 2008-02-13 21:51
Dla mnie dla dziewczynki Martynka,a dla chłopca Mateusz:)
To imiona moich dzieci:D
napisał/a: kaplanka_krwi 2008-02-13 21:59
a ja się właśnie zastanawiam, jestem starsznie niezdecydowana. bede miec chłopca wiec myślałam nad:
Tomkiem,
Radkiem
lub Julkiem (juliusz)
ale może któras ma propozycje imienia które wpadłoby w mój gust hihi
imie dla dziecka wydaje mi sie powinno miec zdrobnienie, ale takie by sie nie dalo go "zniszczyć".. "zeszmacic"kolokwialnie mówiąc;)
napisał/a: fairy_86 2008-02-13 22:06
Imie Natan jest swietne, pod warunkiem ze pasuje do nazwiska.
To generalnie moim zdaniem bardzo wazne zeby imie pasowalo do nazwiska, zeby nie brzmialo smiesznie.
Najfajniejsze sa polskie, proste imiona-nadaja je rodzice pozbawieni kompleksow.
Nie znosze imion typu Nicole, Pamela, Alan-chyba ze ktos ma zachodnio brzmiace nazwisko.
Jako mala dziewczynka mialam kolezanke o imieniu Dolores. Miala na nazwisko Kiełbasa. Polaczenie bylo okropne. Kiedy podrosla wszyscy sie z niej smiali.

Jesli kiedykolwiek los obdarzy mnie synem bedzie mial na imie Antoni. :)
napisał/a: janet9 2008-02-13 22:43
może to głupio zabrzmi ale wybierając zagraniczne imie warto też sprawdzic jego pisownie, przykład- znajoma dała córce na imie Jesika (a powinno byc Jessica lub Dżesika).

dla mnie ładne imiona to:
dla dziewczynki: Julia, Natalia
dla chłopca: Kuba, Michał
dotty
napisał/a: dotty 2008-02-13 22:51
Dla dziewczynki wybrała bym imiona:
LIWIA, podobało mi się też ANTONINA
A mój synek nazywa się OLAF, podobało mi się też TYMOTEUSZ.

Kiedyś znajomi chcieli nazwać swoją córeczkę CHANEL, całe szczęście mają chłopca:) Strasznie nie lubię imion typu: PAMELA, VANESSA...
No i nie dajmy się zwariować, bo polskie stare imiona też potrafią być niegustowne...JURAND, BOŻYCHWAŁ czy nawet MAURYCY.
napisał/a: Kasia2010 2008-02-13 23:14
Witam wszystkich

Mi podobaja się takie imiona jak:

Dla dziewczynek:Oliwia,Natalka,Amelia,Ania,Małgosia,Magda,Kasia


Dla chłopców:Kuba,Marcin,Mariusz,Arek,Jerzy,Paweł,Artur,Piotr,Leszek
[center]i
Ędward Ącki hehe:D
[/center]
napisał/a: malenstwo23 2008-02-13 23:58
A mi się najbardziej z imion męskich podobają:Kubuś-imię mojego synka i Jacek-imię taty Kubusia :)
napisał/a: mama24 2008-02-27 10:34
Dla mnie najładniejsze imiona Chłopięce to :Oskar- imię mojego synka, Igor, Alex, Kamil, Wiktor.
Dla dziewczynki to :Sandra, Klaudia, Maja, Julianna, Nikola.
Uważam, że nawet imię które nam się bardzo podoba, nie zawsze pasuje do nazwiska, a powinno.
napisał/a: ik1986Xona 2008-03-02 19:49
mi sie podoba ime Adrian a mojemu narzeczonemu Dorian nawet podobne wiec jeśli bedziemy mieli synka bedzie miał na imie Dorian a dziewczynka Aniela.
napisał/a: zenia_mi 2008-03-02 19:55
może to będzie dla was śmiesnze.. ale ja wole poczekac na dziecko, sprawdić jego liczbe życia i na tej podstawie dopiero wybrać imie. Ale najpiekniejsze to Olimpia i Anastazja :p
napisał/a: supermama 2008-03-02 20:14
mama24 napisal(a):Dla mnie najładniejsze imiona Chłopięce to :Oskar- imię mojego synka, Igor, Alex, Kamil, Wiktor.
Dla dziewczynki to :Sandra, Klaudia, Maja, Julianna, Nikola.
Uważam, że nawet imię które nam się bardzo podoba, nie zawsze pasuje do nazwiska, a powinno.

uwazam sie mylisz nie chodzi przeciez o to zeby pasowalo z czasem nie zauwazysz zadnej roznicy,wiadomo na poczatku jest dziwnie z kazdym imieniem ale mysle ze to nie ma zadnego znaczenia.moja coreczka ma na imie Vanessa (urodzilam ja za granica i cale szczescie bo w polsce to pewnie imie byloby od razu inaczej pisane)i ma polskie nazwisko.brzmi pieknie i ona sama jest sliczna bo moja;)pozdrawiam