Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Miłosny trójkąt więcej

Czy doradzicie Forumowiczce, co powinna robić w tej sytuacji?

forum

Sposoby na PMS więcej

Czyli jak walczymy z zespołem napięcia przedmiesiączkowego

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. Dodano: 12-02-2008, 12:52 #1

zapisy do przedszkola

Jestem mamą 2,5-letniej dziewczynki i myśląc o powrocie do pracy, chciałam zapisać małą do przedszkola. Okazuje się, że jeszcze nie ma ustalonego terminu zapisów! O zgrozo! A do tego wszystkiego moje dziecko musi przejść przez "proces rekrutacyjny" (jak określiła to Pani dyrektor pewnego przedszkola publicznego ). Jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat?

2. Dodano: 12-02-2008, 13:41 #2
    witaj melka_w
    no niestety ja mam ten sam problem każdego dnia dzwonie do przedszkoli z zapytaniem "kiedy" będę mogła szczęśliwie stanąć w kolejce po sam odbiór dokumentów które później będę mogła złożyć w ręce Pani Dyrektor.
    Niestety Pani Dyrektor nie ma takich informacji, ponieważ Panowie w garniturach, którzy wiedzą jak to jest myśleć o tym czy uda się wcisnąć dziecko do przedszkola bliżej domu czy na drugi koniec miasta, nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji. Biedaki,może po prostu nie mają czasu bo muszą odebrać swoje dzieci z przedszkoli, albo po prostu nie rozumieją jak to jest bo po prostu ich nie mają!!
    Bardzo zależy mi na tym, żeby moja Martyśka poszła do przedszkola i rozwijała się w grupie rówieśników i jak mi się uda wyczyn szczęśliwego zapisania jej do przedszkola, to może zorganizujemy jakieś FORUMOWE Party

poszukujących i oczekujących serdecznie pozdrawiam

3. Dodano: 21-02-2008, 15:17 #3
    W stolicy rekrutacja rusza podobno od 3.03.

4. Reklama

5. Dodano: 27-02-2008, 22:17 #4
    Przegląda
    Warszawa
    Hej!
    Ja posyłałam dziecko rok temu i też jakoś tak w marcu składałam podanie do państwowego przedszkola. Wszystko było OK.

6. Dodano: 27-02-2008, 22:47 #5
    To chyba zależy od przedszkola,bo jak ja dzwoniłam to mi powiedziano że dopiero w maju będa zapisy :/

7. Dodano: 28-02-2008, 11:24 #6
    fakt, ze w stolicy rusza rekrutacja 3marca!!
    niebieska! w maju to już będziesz mogła szukać tylko prv przedszkola, bo na Panstwowe bedzie juz za pozno

8. Dodano: 28-02-2008, 11:44 #7
    No właśnie też się zdziwiłam jak mi pani w przedszkolu powiedziała że dopiero w maju są zapisy.Chyba przejdę sie do innej placówki.W Lodzi zawsze było tak,że zapisy są w marcu

9. Dodano: 28-02-2008, 17:36 #8
    Nie no maj, to mi się wydaje,że stanowczo za późno...

10. Dodano: 11-03-2008, 15:10 #9
    Przegląda
    Warszawa
    Pewnie się kobita przejęzyczyła, bo mam wrażenie, że jednak o marcu myślała??? W końcu marzec i maj, jeden i drugi na "m"

11. Dodano: 14-03-2008, 10:12 #10
    witam wszystkie przyszłe mamy przedszkolaków

dam wam radę - pomimo tego, że się zalogujecie w necie, wpisując jakie przedszkole was interesuje, to wydrukujcie sobie ten formularz i sam idźcie do Pani Dyrektor złożyć wniosek.
    JA tak zrobiłam i przy okazji dowiedziałam się już, że jakieś w miarę wysokie szanse na dostanie się do przedszkola mam.
    Że zostało mi przyznana jakaś tam ilość punktów i że najprawdopodobniej zobaczymy się we wrześniu.
    Oczywiście jak na liście nie zobaczę imiennie mojej córki to nie uwierzę, ale jakaś taka większa nadzieja jest

pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów