sluz z pochwy! cos nie tak?

napisał/a: matrona 2008-02-10 23:11
czesc dziewczyny
wydaje mi sie ze jest cos nie tak z moim sluzem :( dopiero teraz to zauwazylam!!!chlopak mi pomogl mowiąc dokladniej. Pewnego dnia rozmawialismy sobie wieczorem prze barszczyku o naszych intymnych sprawach, tym co nam sie podoba w sexie i tym co jest jeszcze do naprawienia i on mi powiedzial ze "nie nawidzi zapachu sluzu z mojej pochwy, ze tam smierdzi" niby jego ex tam nie "pachnialo" tak jak mi...( troche sie zalamalam! cos jest ze mna nie tak? chodze na wizyty kontrole do gonekologa co 3 miesiace i nic nie wykazalo, no przeciez nie zapytamw prost czemu smierdzi mi z pochwy? ;/ wiecie co jest tego powodem? moze to zbyt intymne pytanie ale czy kazda dziewczyna tak ma, taki harakterystyczny zapach? i czy mozna cos zrobic aby nie smierdzialo z tamtad?
napisał/a: viki82 2008-02-10 23:42
Hmm no chyba tak jest. Jak ze smakiem spermy troche.
Napisz czy w wygladzie jest cos niepokojacego i czy cos cie swedzi/piecze
Uzywaj zelu do higieny intymnej o jakims silniejszym zapachu i podmywaj sie czesto (co najmniej 2 razy dziennie bardzo dokladnie)- a juz napewno przed seksem
Skroc tez wlosy- nie gol ich calkiem bo to zmniejszy ochrone przeciwbakteryjna ale skroc znacznie. Obfite owlosienie to wiecej "resztek" po wizycie w WC a co wazniejsze tamte okolice sie bardziej poca.
napisał/a: matrona 2008-02-11 12:02
dziekuje Viki82:) moj sluz jest bialy (taki kolor pozostaje czasem na bieliznie) ale namalnie chyba przezroczysty zanim nie weschnie. nie wiem czy to dobrze czy to zle? no i nic mnie nie zwedzi, nie piecze!
napisał/a: doty 2008-02-11 12:14
popieram pomysl o uzywaniu zapachowego plyny do higieny intymnej polecam brzoskwiniowa intime :) a co do zapachu to chyba faktycznie tak jest ze kazda z nas pachnie inaczej skoro lekarz powiedzial ze jest ok to sie nie martw przed seksem wez prysznic i uzyj kilku kropel perfum skrop delikatnie pachwiny nigdzie dalej ich nie uzywaj ;) mam nadzieje ze wszystko sie "pachnaco" ulozy
napisał/a: lightbeat 2008-02-23 17:21
matrona ---- współczuję Ci... Ja nigdy nie powiedziałbym swojej narzeczonej, a już niedługo przyszłej żonie, że śmierdzi jej z pochwy... :(
napisał/a: Niebieska 2008-02-23 18:09
Twój chłopak zachował się bardzo nietaktownie. :/ Współczuje.
Przyłączam się do powyższych postów i proponuje jeszcze żebyś zrobiła cytologie,może masz jakąś ukrytą infekcje i dlatego zapach jest nasilony.
napisał/a: fairy_86 2008-03-08 15:25
niebieska napisal(a):Twój chłopak zachował się bardzo nietaktownie. :/ Współczuje.



No, to prawda :mad:
Rzeczywiscie miejsca intymne zwykle kwiatami i łąką nie pachną, ale odpowiednia higiena redukuje problem.
Polecam ci rezczywiscie pachnacy krem do higieny intymnej- a takze intymny dezodorant, ja sama uzywam pachnacych wkladek carefree i wilgotnych zapachowych chusteczek tej samej marki ktore mam zawsze przy sobie.
Glowa do gory.
magwiz
napisał/a: magwiz 2008-04-02 14:26
chusteczki do higieny intymnej sprawdzają się świetnie, szczególnie jeśli chodzi o "zajęcia w terenie":D
napisał/a: vincentXvega 2008-04-02 14:41
A wiecie dziewczyny, że niektórych facetów taki lekki i delikatny zapaszek podobno kręci....?:)
magwiz
napisał/a: magwiz 2008-04-02 15:01
vincent napisal(a):A wiecie dziewczyny, że niektórych facetów taki lekki i delikatny zapaszek podobno kręci....?:)


To atawistyczne pozostałości. Tylko ludzi drażnią zapachy naturalne i maskują je sztucznymi aromatami. Resztę ssaków wręcz to pociąga.
napisał/a: Wiedziemka 2008-04-03 19:36
przedmówczynie chyba już napisały wszystkie dostępne pomysły, może jeszcze jedzenie ananasa (zmienia, ale niestety tylko smak na nieco słodszy)
przyznam że jeszcze się nie spotkałam z takim problemem
napisał/a: Hania9 2008-04-04 09:51
lightbeat napisal(a):matrona ---- współczuję Ci... Ja nigdy nie powiedziałbym swojej narzeczonej, a już niedługo przyszłej żonie, że śmierdzi jej z pochwy... :(


Jestem kobietą i jak przeczytałam pierwszego posta pomyślałam - co za tupet ma ten Twój chłopak?

Lightbeat respect!:)

A jeśli rzeczywiście sama zauważasz, że wydzielina z pochwy ma przykry zapach, to najlepiej idź do lekarza. Zwykle inny niż zwykle zapach wydzieliny wiąże się z problemem zdrowotnym - zapaleniem, grzybicą. Nie jest to przyjemna sprawa, ale trzeba się badać i kontrolować, bo może skończyć się nie najlepiej.
Np grzybicę bardzo trudno wyleczyć, a i tak przy każdej nadarzającej się okazji wraca jak bumerang.
W takich sprawach nie pomagają ani chusteczki do higieny intymnej, bo wilgoć jest sprzymierzeńcem wszelkich zapaleń, ani ananas (ten akurat zmienia smak, ale spermy!!!)