czemu inni mają szczeście:(

napisał/a: edyta123 2008-02-09 10:49
mam 16 lat. kiedy poszłam do gimnazjum poznałam chłopaka. Fajny był nawet.
nie wiem czy coś do mnie czuł ale ja chyba do niego tak. on teraz mieszka w Irlandii z rodziną. Próbowałam z dwoma chłopakami chodzić, ale nie udawało sie :(. I co ja mam teraz zrobić????????????
napisał/a: tusia_13 2008-02-09 11:30
edyta123 napisal(a):mam 16 lat. kiedy poszłam do gimnazjum poznałam chłopaka. Fajny był nawet.
nie wiem czy coś do mnie czuł ale ja chyba do niego tak. on teraz mieszka w Irlandii z rodziną. Próbowałam z dwoma chłopakami chodzić, ale nie udawało sie :(. I co ja mam teraz zrobić????????????


ja mam 14 lat i pewnie będziesz sądzić że mało wiem o życiu...
ale się pomyliłaś... :)
ja miałam chłopaka który podobno coś do mnie czuł ale wyjechał i każdy musiał sie z tym pogodzić...
ja do dziś nie mam chłopaka choć mineło juz 1,5 roku...
ale wiem że jestem jeszcze młoda i ułoże sobie zycie.... :)
powiem Ci coś miłość wystawia nas na różne próby :)
napisał/a: kutem_ua 2008-02-09 14:42
Nie tylko wystawia na próby, potrafi też płatać figle, albo zamienić nasze życie w koszmar. Bo bardzo ciężko jest znaleźć osobę, która odwzajemni nasze uczucie.. a nie będzie je udawać v.v
napisał/a: kaplanka_krwi 2008-02-09 21:09
Edyta123;)
Myślę, ze tu raczej trzeba pogodzić się z zaistniałą sytuacją.
A chłopak jest jak autobus... będzie nastepny. hihi
Pozdrawiam
:)
napisał/a: duladula 2008-02-10 11:49
Nie wyrzucaj innym, że mają szczęście, bo nie Ty się do niego przyczyniłaś. Czekaj po prostu cierpliwie na swoja szansę :)
napisał/a: nikita2 2008-02-10 12:20
nie tylko ty tak masz ja tez... :( :( :(
napisał/a: moniX543 2008-02-10 15:45
Nie Ty jedna tak masz.....Czas leczy wszystko:)
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2008-03-05 19:18
U mnie też bywało różnie, ale teraz wszystko się zmieniło. Mam 19 lat, i mam kogoś kogo kocham i kto mnie kocha. Wam też się uda tylko trzeba być cierpliwym. POWODZENIA
napisał/a: wiki1978 2008-03-13 14:23
edyta123 napisal(a):mam 16 lat. kiedy poszłam do gimnazjum poznałam chłopaka. Fajny był nawet.
nie wiem czy coś do mnie czuł ale ja chyba do niego tak. on teraz mieszka w Irlandii z rodziną. Próbowałam z dwoma chłopakami chodzić, ale nie udawało sie :(. I co ja mam teraz zrobić????????????



Witaj!

Dlaczego tak rozpaczasz!!!!!!!!!!!!Dziewczyno masz dopiero 16 lat i całe życie przed soba aby spotkać kogoś wyjątkowego wierzę że tak będzie
razor1911
napisał/a: razor1911 2008-12-12 22:04
A ja mam 25 lat. Poznałem pół roku kobietę która ma 21 lat. Na początku sądziłem, że jest kolejną dziewczyną, która ma ochotę się mną zabawić jak poprzednie, więc starałem się odrzucić myśli o niej. Jednak chciała się ze mną spotykać. W końcu pokochałem ją całym sercem. A ona mnie odrzuciła... Wierzyłem, że w końcu będę miał szansę zaznać szczęścia a tu kolejna porażka i to największa w całym moim dotychczasowym życiu. I co mam powiedzieć? Zabić się? Co ja wam kobiety zrobiłem takiego strasznego, że niszczycie mnie kawałek po kawałku? Wszystko straciło dla mnie sens. Nie umiem już żyć... Nie umiem też umrzeć...
napisał/a: letgo14 2012-06-27 21:23
nie raz jeszcze bedziesz sobie zadawac pytanie czemu inni a nie TY. tak to jest nie marw sie raz sie ma szczescie a raz nie
napisał/a: Beattttka 2013-07-11 10:15
No co zrobic - taki juz jest swiat :(