Knajpka na Walentynki

napisał/a: ziekotka 2008-02-08 15:59
Możecie polecić jakąś fajną knajpkę w Warszawie, gdzie można zjeść romantyczna kolację ze swoim Ukochanym? Chodzi mi o naprawdę fajny klimat, nastrojowy, ale nie "pluszowy". I oczywiście do tego pyszne jedzonko :D
napisał/a: teczkowapani 2008-12-10 22:11
cześć, Słyszałam o knajpce w Warszawie co prowadzą ją niewidomi… jest tam zupełnie ciemno, jesz palcami i czujesz się troszkę jak niewidomy właśnie. Dzięki temu wyostrzają ci się inne zmysły i bardziej skupiasz się na innych doznaniach niż wizualne ale kurcze trochę to z drugiej strony przygnębiające jest. Do usłyszenia
napisał/a: aleksia4 2009-02-11 20:30
Ja narazie mam tylko pomysł na prezent dla mojego m
[url]www.roze.pl[/url]
napisał/a: leniwiec 2010-02-03 10:20
Po roku, jak zresztą zwykle cyklicznie, temat odzyskuje świeżość :) Jakie są Wasze typy romantycznych miejsc, albo knajpek na walentynki? Ostatnio spodobała mi się Przystań we Wrocławiu. Planuję walentynki wyjazdowe, właśnie we Wrocławiu, także prawdopodobnie tam zawitam ;)
Laryska
napisał/a: Laryska 2010-02-03 22:19
Chciałam sprostować mojego przedmówcę i zaznaczyć, że forum ożyło po dwóch latach a nie po roku! Ja również zamierzam spędzić romantyczny wieczór przy kolacji ze świecami. Mam jednak ogromny apel do osób czytających nasze forum, żeby utrwaliły romantyczną kolację na zdjęciach! Takie zdjęcia są potem cudowną pamiątką, którą podstępnie możemy wykorzystać już po WALENTYNKACH! Np fotografując potrawy wystawimy zdjecia na konkurs kulinarny a fotkę najukochańszej osoby oprawimy i zaaranżujemy w fotoprezent. Najciekawsze pomysły podsunął mi fotolab www SUPERFOTO.pl Zajrzyjcie i napiszcie co sadzicie o robieniu zdjeć i zamawianiu fotoprezentów zamiast tradycyjnych odbitek! Happy Valentine`s Day! :D :D
leniwiec napisal(a):Po roku, jak zresztą zwykle cyklicznie, temat odzyskuje świeżość :) Jakie są Wasze typy romantycznych miejsc, albo knajpek na walentynki? Ostatnio spodobała mi się Przystań we Wrocławiu. Planuję walentynki wyjazdowe, właśnie we Wrocławiu, także prawdopodobnie tam zawitam ;)
napisał/a: Leather Service by Olicars 2017-11-18 16:13
Bar&Restauracja Bubbles, szampański wystrój, romantyczny klimat i bardzo dobre jedzenie, duże porcje. Chodzimy tam na uroczyste kolacje od dawna i nie mam im nic do zarzucenia. Wszystko jednak rzecz gustu.
napisał/a: korwetka 2018-01-22 12:36
Fajną restauracją na walentynki jest Chata z Zalipia i podejrzewam, że właśnie tam pójdziemy z mężem na romantyczną walentynkową kolację. restauracja jest piękna i mają smaczne, polskie dania.