Konkurs "Bądź piękna z Mollon"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2008-02-01 12:50
Jak być piękną w Walentynki? Napisz, jak przygotujesz się na ten wyjątkowy dzień, by oczarować ukochanego.

Do wygrania 20 zestawów kosmetyków do makijażu Mollon, które pomogą ci przemienić się w bóstwo, kiedy tylko zechcesz.

Sponsorem nagród jest Monolith Films, dystrybutor filmu "PS kocham Cię".

Każdy zestaw zawiera:

- Mascara Embelish Extreme
- mascara zwiększająca objętość rzęs
- Matt Cream Foundation - doskonała baza matująca dla idealnego makijażu
- Lifting Lipstick - pomadka liftingująca do ust
- Loose Powder, Soft Camuflage - puder sypki wspomagający kontrolę wydzielania sebum


Zasady konkursu:
1.
Konkurs "Bądź piękna zMollon" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 1 do 14 lutego 2008 r.
2. Nadesłane wypowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji serwisu www.polki.pl
3. Nagrody trafią do 20 osób, których wypowiedzi będą najciekawsze.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 14 lutego i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do tekstów nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 31 maja 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!


UWAGA! Zakończyliśmy konkurs "Bądź piękna z Mollon". Oto lista laureatów:

1. Justyna5454
2. niebieska
3. lola999
4. lapaz2000
5. della7
6. antomi
7. dreams
8. marilyn27
9. aguś123
10. Verida840
11. pinkmause
12. lizzie
13. mychawu
14. wordila
15. MJane
16. katarzynna
17. rose_22
18. agusand
19. bojan21
20. magdageo

Serdecznie gratulujemy!!!
kamil2s
napisał/a: kamil2s 2008-02-01 13:13
Ja oczaruję Go sexowną bielizną,jakiej jeszcze nie widział.Pięknym zapachem .I przedewszystkim gorącą Miłością.
napisał/a: Justyna5454 2008-02-01 13:38
Recepta Na To Jak Byc Piekna W Walentynki
Skladniki:
- Szczypta Seksapilu Dzieki Temu Jestem Seksowna Jak Rumba
- Odrobina Romantyzmu Ktory Sprawia Ze Jestem Romantyczna Jak Walc
- Szczypta Energii I Pomyslowosci Dzieki Temu Jestem Szalona Jak Jive
- Ciut Elegancji
- Nutka Wdzieku
- Relaksujaca Muzyka
- Mocniejszy Look
- Podkreslone Oko
- Kilka Kropli Perfum
- Czerwona Sukienka
- Delikatna Bizuteria Ktora Jest Dla Mnie Klejnotem Calej Kreacji
- Czerwone Wino
- Kolacja Przy Kominku
!!!!! Wszystko Dokladnie Zmieszac
!!!!! Przed Podaniem Porządnie Wstrząsnąć
!!!!! I Gotowe
Z Pewnoscia Myslicie Ze Walentynki Zaczna Sie Kolacja A Skoncza Sniadaniem??!! - Otoz Nie Po Zastosowaniu Tej Recepty Beda One Trwaly Wiecznie. Pozdrawiam
napisał/a: jagoda1986 2008-02-01 15:55
14 lutego 2008 będę obchodziła podwójne święto...
Będzie to dle mnie zarówno Dzień Zakochanych jak i czwatra rocznica trwania Walentynek :)
Dlatego też ten wieczór musi być szczegóny z podwojoną siłą.

* Swoje przygotowania rozpocznę od długieeej relaksującej i kojącej kąpieli, zanurzając się w aromacie lawendy.
* Teraz czas na pielęgnację ciała :
- liliowo - lawendowy balsam sprawi, że jego zmysły będą szalały
* Zafunduję sobie nieco ostrzejszy image stając się wampem, zakładając krwiście
czerwoną kreację.
* A teraz coś specjalnie dla nigo - " Czyli przez żałądek do serca".
Swe uczucia wyrażę poprzez upieczenie pysznego ciasta w kształcie serca.
Następie czas na danie główne czyli kolacja przy świecach. Całość umilać nam
będzie w tle grająca romanytczna muzyka.
Potem przyjdzie kolej na deser, którym będę oczywiście JA...
no a dalej to już chyba nie trzeba mówić :P
napisał/a: Niebieska 2008-02-01 16:05
W dniu walentynek chce wyglądać idealnie,jak każda kobieta.

Dlatego,zaczynam przygotowania już tydzień przed,ponieważ żeby wyglądać olśniewająco pięknie :D

Najpierw odwiedzam sprawdzoną już wcześniej kosmetyczkę,żeby nie było przykrej niespodzianki po zabiegu,u której nakładam na twarz,szyję i dekold maseczkę oczyszczającą,oraz głęboko nawilżająca żeby wyglądać świeżo i pięknie.

Zadbana cera to dla mnie podstawa bo nawet najlepszy makijaż nie pokryje do końca pewnych niedoskonałości a mogą one zniszczyć nawet najlepszy efekt i samopoczucie.

Kolejny etap przygotowań to wizyta u znajomego fryzjera,by nadał on mym włosom cudownego wyglądu,poprzez odżywienie i zrobienie ciekawej,efektownej fryzury,być może drobnych pasemek które rozświetlą moje i tak zbyt ciężkie włosy....On zna się na tym i na pewno coś fajnego mi zaproponuje.

Po wyjściu od fryzjera maraton po sklepach z przyjaciółkami,gdzie szukam ciekawego ubrania by mój wygląd był bardzo efektowny,oraz dodatków.Przyjaciółki potrafią szczerze doradzić co jest dla mnie bardzo ważne.

Uważam,że również dobry nastrój jest bardzo istotny,bo bez niego niewiele sie osiągnie nawet pięknie wyglądając.Kłótnia przy kolacji nie jest wskazana.Dlatego zawsze przed takim dniem spotykam się z przyjaciółką na długie ploteczki,rozmawiamy o wszystkim i o niczym i nawzajem opowiadamy sobie o naszych problemach.To nas bardzo mocno odstresowuję i cudownie rozluźnia. :D

Bieliznę wybieram na końcu,jak już uda mi sie znaleźć wszystko to czego szukałam.
Bieliznę jest ważna ale nie jest dla mnie najważniejsza.Wybieram coś z koronek,bo mój wybranek lubi mnie w nich oglądać.Co roku coś nowego by nie nudzić wyglądem i zawsze zaskakiwać.

Trzeba wyglądać pięknie by..przyciągać spojrzenie.

Kolejny etap przygotowań,to paznokcie u rąk i stóp.
Idealnie zrobione,ponieważ dłonie,to atrybut kobiecości,a moje zadbane stopy kręcą mojego mężczyznę ;)
Czerwony lakier w tym dniu obowiązkowo...w końcu czerwień to kolor miłości i namiętności,a taka właśnie chcę tego dnia być...

W dniu walentynek przy porannym prysznicu zrobię peeling ciała,by moja skóra była gładka i piękna.

Od rana świetlisty,delikatny lecz przyciągający wzrok makijaż...jasny cień być może trochę złotawy taki trochę tajemniczy z dużą dawką wyrazu.Na twarz nakładam pędzlem puder sypki bo świetnie komponuje się z moją cerą.Róż na policzkach nada mej twarzy ciepłego wyrazu i podkreśli policzki.

Chce by mój partner zobaczył to we mnie to,co widział kiedy się poznaliśmy..żeby poczuł że niewiele się zmieniło.Ze nadal jestem piękna i mam w sobie to coś...że sie nie wypaliłam.

Wieczorem makijaż bardziej wyrazisty...czerwone usta to w nim podstawa,bo zawsze w walentynki mam na sobie coś z czerwonego koloru...Oczy umaluje lżej ponieważ co za dużo to nie zdrowo,a chce żeby dominowały usta.Czerwona pomadka przyciąga spojrzenie i kusi.Na oczach obowiązkowo wybrany starannie cień by makijaż pasował do całej reszty.

Na ciało pryskam delikatną mgiełką z brokatem...w niewielkich ilościach by tylko w świetle świec...błyszczeć jak gwiazda,kusząco i ponętnie...Olsnie go swym wyglądem.

W miedzy czasie przygotowuje wspaniałą,wystawną kolację oraz przystrajam dom kwiatami i świecami.Na stole kładę suszone kwiaty które dostałam w zeszłym roku od mojego mężczyzny na ten cudowny dzień...one przetrwały cały rok schowane w szafie...przetrwały tak jak i nasz związek chociaż bywało różnie...Te kwiaty to doskonały przykład na to że jednak można.... ;)

W tym roku na moim Waletynkowym stole,będzie królowała kuchnia Orientalna.Znalazłam fajny przepis na "Grillowane owoce morza z warzywami".Mój mężczyzna bardzo lubi owoce morza więc będzie na pewno zadowolony.
Robi się je tak:

składniki:
mieszanka warzywna „Azja” Felco - 900g (2 paczki)
krewetki obrane z ogonkami - 240g
dressing ziołowy lub sos vinaigrette
oliwa z oliwek - 20g
świeże zioła do dekoracji (np. szczypiorek, kolendra)

Sposób przygotowania:

Krewetki zabejcować w soku z cytryny i przyprawie do ryb na 30 minut. Następnie nadziać na patyczki
do szaszłyków i ugrillować. Mieszankę warzywną podsmażyć na oliwie z oliwek.
Na talerzu ułożyć warzywa wraz z krewetkami i udekorować świeżymi ziołami...

Może któraś z pań zechce wypróbować.

Ostatnio wpadlam na jeszcze jeden fajny pomysł który może sie sprawdzić w walentynkowy wieczór.Do wanny wsypie sól zapachową,oczywiście czerwoną i zaproszę mojego narzeczonego do wspólnej kąpieli.Na wannie postawie kilka zapachowych świec w kształcie serca żeby było cudownie i nastrojowo.Po wspólnej kąpieli pyszna kolacja bo przecież woda,wzmaga apetyt....



Przygotowania które tutaj opisałam to zaledwie wierzchołek góry lodowej....


Tak przygotowana mogę rozpocząć ten jeden,jedyny w swoim rodzaju dzień w roku. ;)

Mój ukochany będzie na pewno zachwycony moim wizerunkiem...no i skromnością,ale co bede sobie żałowała :D

Ps.Kobiety dbajmy o siebie codziennie nie tylko od walentynek,do walentynek...bo to bardzo ważne,żebyśmy codziennie czuły się piękne i młode ;)
napisał/a: elvira1 2008-02-01 16:37
Walentynki to dzień jedyny w roku, gdy miłość wyrażają wszyscy i wszędzie!
Dlatego w te Walentynki chcę wyglądać olśniewająco ,wyjątkowo i zaskaująco.
Chcę wzbudzać pożądanie i wyzwolić siłę namiętności swego mężczyzny, chcę stworzyć niezywkłą aurę romantyzmu i otoczyć swego Lubego lekkim rąbkiem tajemniczości ...

Me ciało musi być wypoczęte i przyciągać uwagę, dlatego dużo uwagi skupię na jego pielęgnacji. W tym celu niezbędne są:
- olejki zapachowe, ktore sprawią, iż biorąc kąpiel zrelaksuję się a moja skóra będzie pachniała zniewalająco,
- płatki kwiatów, które wprowadzą w niezwykły nastrój,
- świece wodne dodające energii,
- tonik do ciała, by ciało było sprężyste i napięte,
- spray rozświtlający do ciała, by drobinki odbijały się w blasku świec,
- perfumy o zapachu miłości, które wzbudzą namiętność,

Tego Dnia króluje oczywiście kolor czerwony!
- zakładam czeroną suknię, by wyglądać elegancko a zarazem sexownie,
- usta wypełniam ponętną czerwoną szminką,
- czerwone słodkie wino,
- wokół pełno czeronych zapachowych świec,
- wszedzie leżą rozsypane płatki róż,

Zaskoczeniem będzie dla mojego ukochanego jadalna bielizna o smaku pina colady by było trochę szalenie oraz Elixir Miłości, który sama przygotuję, ale jego przepisu już nie zdradzę :P
napisał/a: asienka_rtk 2008-02-01 20:32
jak bym sie przygotowala...... niemalowala bym sie zbyt mocno. lekko bym podkreslila oczy lekka kredka, delikatny cien(np. perlowy), i jasny-swietlisty róż do policzków oraz czarny tusz do rzęs. delikatnie ale tajemniczo, gustownie ale bez przesady. Romantyczna, tajemnicza ale pociągająca. :))))) pozdrawiam
napisał/a: dudek2 2008-02-01 20:40
W ten wyjątkowy dzień od samego rana będę ciepło myśleć o Moim Ukochanym - mimo wielu spraw do załatwienia, między jedną a drugą ważną myślą, znajdę dużą lukę, by jak najczęściej przywoływać Jego obraz.
Po powrocie z pracy przywitam Go dużym całusem i pysznym obiadem - a więc jak zwykle - tyle, że obok talerza położę również zwinięty w maleńki rulonik "liścik" z czułym wyznaniem miłosnym.
Potem zaproszę Go do naszej sypialni na cudowny masaż relaksacyjny, do którego wcześniej przygotuję olejek goździkowy, i przy nastrojowej muzyce Leonarda Cohena postaram się zrobić wszystko, żeby zapomniał o zmartwieniach i obowiązkach :)
napisał/a: lapaz2000 2008-02-01 22:47
To będzie nasza 5 rocznica znajomości, od 10 miesięcy jesteśmy małżeństwem. Plany??????))))))))) nie oszukam przeznaczenia więc planowanie to nie jest sposób wiem jedno w ten dzień jak zwykle będziemy trzymać się za ręce........ na wiek i wieków amen............... love ja z Tobą każdy dzień to Walentynki
napisał/a: Adusiek 2008-02-02 17:26
napisal(a):

A wszystko to bo Walentynki kocham a bez nich co tu kryć nie mogłabym żyć.
14 lutego droga koleżanko i kolego do lusterka podnoszę swe lice zastawiając się
czym w tym szczególnym dniu swego ukochanego zachwycę.
Pędzelek w lewo,pędzelek w prawo pudrowanie jest łatwo sprawą.
Oczko zamknięte i delikatnie mruga bo właśnie cień szarości na nim zagościł.
Usteczka maznęła właśnie czerwona szmineczka :),a ciało wyginam śmiało my nałożyć
sukieneczkę w odcieni czerwieni a dzięki temu wygląd mój się odmieni
Mój ukochany ceni 100% naturalności i nie ważne czy tym dniu w restauracji ,czy
w domu gości byle tylko poczuć esencję prawdziwej miłości.
I czy ja bym najdroższe perfumy ,czy kosmetyki kupowała nic bym z tego nie miała
gdybym drugą osobę na pozór kochała .Więc Walentynki przygotowujcie z prawdziwą
szczerością dzięki temu serca wasze latami będą pałać wielką miłością.
napisał/a: anneczkab 2008-02-03 11:29
cichy i spokojny wieczór walentynowy i mój mąż już oszołomiony. W naszym domku głośno bywa bo nasz szkrab dużo emocji z nas wydobywa. Lecz obiecuje otwarcie, że w te walentynki postaram się bardzo, aby nasz synek kochany leżał w łóżku tuż po bajce. Abyśmy obydwoje mieli czas na kolacje, na świeczki na stole i na oczy rozmarzone, na snucie planów na dalsze podboje i na chwilę spokoju i wytchnienia ogromna moja tegoroczna nadzieja.
napisał/a: maXaXladyXdi 2008-02-03 15:17
Te Walentynki do końca życia zostaną w mojej pamięci.Dlaczego? Jestem sama...dosłownie i w przenośni:(.Zostałam sama jak palec,po sześciu latach związku jestem sama:(.Nie pamiętam chwili,gdy tak sie czułam...chcę wyć,płakać,krzyczeć...nie chcę pamiętać,o tym co było,co jest i co będzie jutro,za tydzień,za rok! Nie chcę myśleć,że nie ma Go już,że nie ma Nas już:(! To takie trudne i bolesne...nie wiem jak ja sobie poradzę sama,bez niego,czy dam radę,czy nie poddam się...Zapewne te Walentynki spędzę sama w czterech ścianach w oddali od zakochanych,czerwonych serduszek,kolorowych kartek z życzeniami,wyznaniem miłości i misiami - co mam począć :( ?? Mam na przekór światu mówić i pokazywać,że jestem dzielna,silna i na pewno dam rade TO przetrwać?! Ale ja wiem,że co nie będzie ja nadal Go będę kochała i nigdy Go nie zapomnę :( ... może zrozumie TO i wróci do mnie ... ale to już tylko Bóg wie :( ... łykam łzy,które mają gorzki smak,smak mojego uczucia do Niego ... czy warto tak cierpieć??!! Dlaczego po takim czasie? Dlaczego :( ;( ?? !! Czy kiedykolwiek usłyszę odpowiedź ;((( ??!!