Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Wielka Brytania więcej

Czyli miejsce dla Polek mieszkających na wyspach

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64
  1. Dodano: 21-05-2007, 20:39 #1

Wink co z goleniem...??

Co myślicie o goleniu intymnych miejsc, czy jest to konieczne? czy golicie tylko bikini czy calosc. Ponoć sa faceci ktorzy wola ogolone, a inni wola nature.

2. Dodano: 21-05-2007, 22:26 #2
    Moja droga, dla mnie golenie miejsc intymnych to poprostu higiena, to oczywiście nie jest konieczne, są różne guta i guściki

3. Dodano: 22-05-2007, 09:40 #3
    jagutko, a czym sie golisz, jesli mozna spytac? i czy całkowicie?
    lady

4. Dodano: 22-05-2007, 10:52 #4
    Wiesz wszystko zalezy tylko od twojego faceta czy on lubi ogolone co go kreci.Ja osobiscie jestem za depilacja jest to bardziej chigieniczne i komfortowe.Wiele meszczyzn uznaje wlasnie depilacje i nawet czesciej sie gola.Dowiedz sie naj lepiej od chlopaka co mu sie podoba a potem to zrob.Podejrzewam ze w milosci francuzkiej nie bedzie chcial jesc twoich wlosow wiec proponoje depilacje.

5. Dodano: 22-05-2007, 17:26 #5
    Przegląda
    śląsk
    Images
    16
    Ja też golę, używam maszynki ale lepsze jest używanie wosku, chociaż to kosztuje i płaci się sporo. Wiesz można róznie, można całkiem na zero, można zostawić paseczek (ja akurat tak robię)

Co do tego że brak włosów=higeina zdanai są podzielone. Włosy stanowią taką jakby barierę ochronną. Oczywiśice, długie chaszcze nie jest higneiczniczne, ale króciutkie włosy w niczym nie przeszkadzają, no chyba, że w sexie... Myślę, że większość mężczyzn lubi gdy tam jest się ogoloną, ale są też tacy którzy lubią włosy.

Może najpierw przytnij te włoski "na jeżyka" a potem ogól boki wzgórka, żeby został taki paseczek, jak np tutaj http://szkolna-milosc.blog.onet.pl/1,1,0,album.html

Po goleniu czasem wyskakują chrostki, aby temu zapobiec, wcześneij zdezynfekuj skórę a do golenia używaj pianki do golenia i zaraz po goleniu nasmaruj balsamem!

6. Dodano: 22-05-2007, 23:30 #6
    Bardzo dobry jest krem do depilacji okolic bikini Veet,jest delikatny i ma w zestawie balsam do użycia po depilacji

7. Dodano: 23-05-2007, 12:58 #7
    Jeśli chodzi o golarke, to golic nalezy sie praktycznie codziennie, wosk-bolesne i drogie, depilator-odpada, a krem co ile trzba uzywac? Jak golicie tak delikatne miejsce jak okolice warg sromowych?

8. Dodano: 19-06-2007, 17:57 #8
    a dlaczego depilator odpada?? ja całe ciało gole depilatorem.... teraz wloski mam juz bardzo slabe ale na poczatku trzeba po kawaleczku i mocno naciagac skore...

9. Dodano: 20-06-2007, 08:02 #9
    Witam wszystkich.Depilacja miejsc intymnych jest jak dla mnie konieczna, jest to bardzo higieniczne a jak kto goli to juz jego sprawa może byc cała lub zostawiony tylko paseczek to bardzo kreci facetów.Pozdrawiam

10. Dodano: 20-06-2007, 11:20 #10
    ja gole całą, lub zostawiam tez paseczek... Faceci lubią jak ma sie troszke włosków ;]
    Najgorsze jest tylko to ze powstaja po goleniu czasem takie brzydkie krostki, coo nie dodaje uroku ;] hehe No ale cóż to bardzo delikatne okolice ;]

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów