Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Jak odzyskać dawną miłość? więcej

Przez 21 lat zakochany w jednej kobiecie... Doradzicie Forumowiczowi?

forum

Trening... mózgu więcej

W jaki sposób podnieść swoją sprawność intelektualną?

forum

Samotna 40-latka więcej

Jak sobie poradzić po rozstaniu w tym wieku?

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64
  1. Dodano: 21-05-2007, 20:39 #1

Wink co z goleniem...??

Co myślicie o goleniu intymnych miejsc, czy jest to konieczne? czy golicie tylko bikini czy calosc. Ponoć sa faceci ktorzy wola ogolone, a inni wola nature.

2. Dodano: 21-05-2007, 22:26 #2
    Moja droga, dla mnie golenie miejsc intymnych to poprostu higiena, to oczywiście nie jest konieczne, są różne guta i guściki

3. Dodano: 22-05-2007, 09:40 #3
    jagutko, a czym sie golisz, jesli mozna spytac? i czy całkowicie?
    lady

4. Dodano: 22-05-2007, 10:52 #4
    Wiesz wszystko zalezy tylko od twojego faceta czy on lubi ogolone co go kreci.Ja osobiscie jestem za depilacja jest to bardziej chigieniczne i komfortowe.Wiele meszczyzn uznaje wlasnie depilacje i nawet czesciej sie gola.Dowiedz sie naj lepiej od chlopaka co mu sie podoba a potem to zrob.Podejrzewam ze w milosci francuzkiej nie bedzie chcial jesc twoich wlosow wiec proponoje depilacje.

5. Dodano: 22-05-2007, 17:26 #5
    Przegląda
    śląsk
    Images
    16
    Ja też golę, używam maszynki ale lepsze jest używanie wosku, chociaż to kosztuje i płaci się sporo. Wiesz można róznie, można całkiem na zero, można zostawić paseczek (ja akurat tak robię)

Co do tego że brak włosów=higeina zdanai są podzielone. Włosy stanowią taką jakby barierę ochronną. Oczywiśice, długie chaszcze nie jest higneiczniczne, ale króciutkie włosy w niczym nie przeszkadzają, no chyba, że w sexie... Myślę, że większość mężczyzn lubi gdy tam jest się ogoloną, ale są też tacy którzy lubią włosy.

Może najpierw przytnij te włoski "na jeżyka" a potem ogól boki wzgórka, żeby został taki paseczek, jak np tutaj http://szkolna-milosc.blog.onet.pl/1,1,0,album.html

Po goleniu czasem wyskakują chrostki, aby temu zapobiec, wcześneij zdezynfekuj skórę a do golenia używaj pianki do golenia i zaraz po goleniu nasmaruj balsamem!

6. Dodano: 22-05-2007, 23:30 #6
    Bardzo dobry jest krem do depilacji okolic bikini Veet,jest delikatny i ma w zestawie balsam do użycia po depilacji

7. Dodano: 23-05-2007, 12:58 #7
    Jeśli chodzi o golarke, to golic nalezy sie praktycznie codziennie, wosk-bolesne i drogie, depilator-odpada, a krem co ile trzba uzywac? Jak golicie tak delikatne miejsce jak okolice warg sromowych?

8. Dodano: 19-06-2007, 17:57 #8
    a dlaczego depilator odpada?? ja całe ciało gole depilatorem.... teraz wloski mam juz bardzo slabe ale na poczatku trzeba po kawaleczku i mocno naciagac skore...

9. Dodano: 20-06-2007, 08:02 #9
    Witam wszystkich.Depilacja miejsc intymnych jest jak dla mnie konieczna, jest to bardzo higieniczne a jak kto goli to juz jego sprawa może byc cała lub zostawiony tylko paseczek to bardzo kreci facetów.Pozdrawiam

10. Dodano: 20-06-2007, 11:20 #10
    ja gole całą, lub zostawiam tez paseczek... Faceci lubią jak ma sie troszke włosków ;]
    Najgorsze jest tylko to ze powstaja po goleniu czasem takie brzydkie krostki, coo nie dodaje uroku ;] hehe No ale cóż to bardzo delikatne okolice ;]

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów