Konkurs "Na dzień Babci"

Redakcja_Babyonline
napisał/a: Redakcja_Babyonline 2008-01-21 12:17
Kochane mamusie i kochani tatusiowie! Konkurs został rozstrzygnięty!!!

Dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie "Na dzień Babci". W związku z dużym zainteresowaniem, redakcja miała ciężki orzech do zgryzienia. Zamieściliście dużo fajnych zdjęć waszych pociech z babciami, dziadkami, a nawet z prababciami! Po długich i burzliwych dyskusjach, postanowiliśmy nagrodzić aż 42 wpisy.

Oto lista nagrodzonych osób:
Funa777, dziemiks1, joanna023, justyna.sanko, Blueyes1982, kamka88, pchelka, triada1301, mm.ii, mmg, plisia, rydzunia11, Karolina Ciernicka, jola74, karolka_s, kasiulina, bazyl82, ludmila24, kosania, ascolto, magd4lenka, Pati_01, aniahania, Aga_TM, sampo21, m-k-k, pzielik, Kasia Chudoba, pcheleczka78, ogli, della7, kowalowa, poziomka_ann, Hanusia, magdasz6, brzozak, Danatwa, malamegiwpiegi, radrad6, agogo2.

Natomiast nagrody pocieszenia - niespodzianki ufundowane przez Redakację babyonline.pl, otrzymują: kaka i kwiatuszek21.

Zapraszamy do udziału w innych konkursach na naszym portalu!


Z okazji Dnia Babci zapraszamy wszystkie Użytkowniczki naszego portalu do wzięcia udziału w konkursie.

Zasady konkursu są bardzo proste! Każda z Was ma w swojej kolekcji tysiące zdjęć swojej pociechy, wśród których na pewno znajdzie się jedno z ukochaną babcią. Wystarczy zamieścić je na naszym forum wraz ze śmiesznym komentarzem, aby wygrać jedną z 40 nagród, jaką jest zestaw kosmetyków firmy Ziaja. W skład każdego zestawu wchodzi: krem odżywczy i krem do rąk z serii Opuncja figowa + mydło pod prysznic Oliwkowe.

Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 21 stycznia do 3 lutego 2008 roku.


Zasady konkursu:
1. Konkurs "Na Dzień Babci” zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl
2. Zostanie wybranych 40 najciekawszych zdjęć, które nagrodzimy zestawami kosmetyków.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
2. Propozycje, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 21 stycznia do 3 lutego 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 5 lutego i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

Patron konkursu:
napisał/a: Niebieska 2008-01-21 12:57
Moja babcia jest kochana zawsze roześmiana...Lubi sie ze mnie śmiać wiec kupiła mi loda i czekała aż zacznie kapać...no i doczekała się. :D

napisał/a: jarjarbinks 2008-01-21 16:26
Tytuł wg. mamy: Piękne Panie w pięknych ubraniach - "Babciu nie myśl sobie, że ta sukienka oznacza, że ze mnie taki aniołek...moje oczka mówią: łobuziak"

Tytuł wg. taty: "Moja babcia jeszcze ma zęby, ja niedługo mieć będę."

napisał/a: halina23 2008-01-21 22:48
Moja Babcia jest super!!! Zawsze daje mi cos dobrego do jedzenia..... a teraz Ja sprobuje jak Ona smakuje...! :D
napisał/a: halina23 2008-01-22 00:00
Moja Babcia jest super!! zawsze daje mi cos dobrego do jedzenia... a teraz ja sam sprobuje jak Ona smakuje....!
napisał/a: halina23 2008-01-22 00:13
Moja Babcia jest super!! Zawsze daje mi cos dobrego do jedzenia... a teraz sam sprobuje jak Ona smakuje...!!

napisał/a: Funa777 2008-01-22 07:50
[COLOR=Navy]Oto moja córeczka Pola z ukochaną babcią Marzenką na spacerze w Parku Strzeleckim. Babcia jest biologiem, więc już od poczatku wpaja mojej córeczce miłość do przyrody...[/COLOR]
napisał/a: justynaXsanko 2008-01-22 12:53
mam tu 6 miesięcy i pojechałam pierwszy raz do dziadka na wieś.jest tak spokojnie...dobranoc
karolka_s
napisał/a: karolka_s 2008-01-22 13:57
Nasza babcia jest dla nas autorytetem, bardzo ją kochamy, ale jesteśmy strasznie o nią zazdrośni. Czarek i Kacperek i nasza babcia Zuzia
:p :p :p :p
napisał/a: leniutka 2008-01-22 14:08
...mam 6 miesięcy, super babcię i chyba jeszcze...ochotę na coś ze stołu... tylko jak jej to powiedziec...
napisał/a: dziemiks1 2008-01-22 15:37
Część Wszystkim.Jestem Antoś i mam wspaniałą Babcię Bożenkę - jest najwspanialszą Babcią w całym Kosmosie - jestem w niej zakochany po uszy, bo to nie dość, że piękna, mądra, troskliwa i jeszcze na wszystko mi pozwala ;) tak sobie myślę patrząc na nią - czy nie zgłosić jej na konkurs Miss Polonia????
napisał/a: angelikaluba 2008-01-22 17:22
Oto Moja Babcia Ukochana , Która Bierze Mnie Na Swoje Kolana I Chce Tulić Mnie Od Nocy Aż Do Rana :)