Sex W Trojkacie

napisał/a: asia19 2008-01-15 15:51
;) Tak Naprawde Chcilambym Poznac Opinie Na Ten Temat Facetow I Lasek Co Mysla O Sexie W Tojkacie
napisał/a: asia19 2008-01-15 17:10
Bo Widzisz Kazdy Ma Jakies Fantazje Erotyczne I Ja Poprzez To Ze Ujawnilam Je Mojemu Mezowi Mam,problemy Bo Ja Mowiac Mu O Tym Chcialam Pobudzic Jego Doznania Erotyczne A On To Wziol Powaznie I ...przemyslal I Teraz Ciezko Mi Mu To Wytlumaczyc Ze Ja Tylko Chcialam Pobudzic Jego Zmysly Zarzuca Mi Ze Chcialam Sie Z Nim Z Inna Kobieta Podzieic A Szczeze Mowiac Wydawalo Mi Sie Ze Faceci Maza O Tym
napisał/a: asia19 2008-01-15 17:17
Mi Sie Wydaje Ze To Nic Zlego Jak Ma Sie Nad Tym Kontrole I Jak Chca Tego Razem Partnerzy Ale Moj Maz Jest Innego Zdania Tylko Gnebi Mnie Jedno Pytani Czy Dla Tego Ze Jestem Zona To Nie ?a Jakby Byly To Dwie Inne Laski To Tak .
napisał/a: dudek2 2008-01-15 17:58
Nie próbowałam. I nie chce. Aczkolwiek przyznam, że jest w tym coś podniecającego, egzotycznego, interesujacego. Ale nie!
napisał/a: zawe 2008-01-16 06:45
raczej nie...
Wydaje Ci się że marzą o tym, a większośc kobiet ma erotyczne marzenia że ktoś je gwałci - ale czy to oznacza, że tego chcą naprawdę? Oczywiście, że nie, dlatego to nie oznacza, że jak większość facetów ma jakieś marzenie to chce od razu je zrealizować, nie mówiąc o tym, że może twój facet jednak nie miał takich marzeń, może go podnieca coś innego.

Kiedyś chłopak miał marzenia, żeby patrzeć jak jego dziewczyna kocha się z innym i ...zrobić trójkąt. Nie wyszło najlepiej, w cale mu się nie podobało - zwyciężyła zazdrość, a po wszystkim okazało się, że jego dziewczynie a owszem trójkącik się spodobał...i jak pisał to na forum to powiedział, że teraz zastanawia się nad rozstaniem bo nie umie sobie z tym poradzić... (i gdzie tu poligamia? skoro większość nie potrafi takich rzeczy robić to nawiązując do innego tematu)
napisał/a: vincentXvega 2008-01-16 09:39
Zabawa w trójkącik może być fajna,dostarczyć nowych doznań i w ogóle,ale nie można zapominać też o innych konsekwencjach,tych mniej przyjemnych - i nie chodzi mi tylko o kwestie moralne,choć pewnie są one też ważne. Pokusa jest wielka,ale chyba ewentualne korzyści nie pokrywają strat... Poza tym podobno to wciąga i może się okazać,że nie skończy się to tylko na jednorazowej przygodzie i np.jeden z partnerów uzalezni się od takich "nowych doznań" i będzie cały czas poszukiwał czegoś więcej....
napisał/a: asia19 2008-01-16 16:48
Ja Tez Tak Mysle I Zgadzam Sie Z Vincent Vega Ale Zakazany Owoc Naj Lepiej Smakuje Tylko Czy Warto Po Niego Siegac A Potem Zalowac I Ponosic Tego Konsekwencje . Juz Tak Mam Klopoty Bo Moj Maz Juz Mnie Podejzewa Ze Robilam Takie ..... I Ze Tesknie Za Tym ...
napisał/a: ShiningKnight 2008-01-23 16:37
...........
napisał/a: Krokodilla 2008-01-23 17:16
Hej.Ja miałam również znajomych.Dwóch mężczyzn jedna kobieta-przyjaźnili się.Postanoili spróbować...Podobno nie było tak ekscytująco...A dziś już się nie przyjaźnia ;/ więc czy ja wiem czy było warto...Z reszta mało jest młodych ludzi którzy chca spróbvować-marzą o tym...Ale później jedno jest zazdrosne o drugie (jeśli między stałymi partnerami jest prawdziwa miłość).Z drugiej strony małżeństwa ze stażem-wolą zrobić trójkącik gdyż przynajmniej w momencie wdzierania się do ich związku nudy i monotonni wolą trójkąt-przynajmniej się nie zdradzają "za plecami". A i jeszcze jedno są kluby w Polsce w Wawie np -w których jest całonocna impreza.Przychodzi się w parze-ale tam już nie ma żadnych hamulców.Kobiety w bieliźnie ,faceci w bielźnie lub nago..Przychodzi para-kocha się ze sobą wzajemnie lub z innym partnerem, partnerką...Czasem wcale nie dochodzi do stosunku są pieszczoty...Tam to już nie jest trójkącik-tam jest orgia...Ale ja nie byłam i nie zamierzam tam się pojawić...
napisał/a: atydeX88 2008-02-04 09:53
Trójkąt...??? hmmm...sama nie raz wyobrażałam sobie jak to mogłoby wyglądać...to naprawdę może być podniecające i ciekawe...ale ja jeszcze z nikim się nie kochałam i zarezerwowałam to dla mężczyzny którego bedę kochać...ten pierwszy raz musi być wyjątkowy. nigdy nie zaproponowałabym swojemu mężczyźnie takiego układu, gdyby inicjacja wyszła z jego strony...poczułabym się niedoceniona...fantzje...??? nowe doznania?? owszem,ale tylko we dwoje...
napisał/a: peg 2008-02-05 20:58
dwóch chłopaków i ja - odpada - to ponad moje możliwości ;)
ja kobieta i mężczyzna - troche nie umiałabym sie zgrać i musiałabym czekać na swoją kolej.
Mimo że lubie eksperymenty ten mnie w ogóle nie kręci
napisał/a: zawe 2008-02-06 23:46
ja plus kobieta wykluczone. Kobiety mnie w ogóle nie kręcą, poza tym ja jestem najważniejsza :P...z drugiej strony nie wyobrażam sobie, aby dotykał mnie ktoś właściwie obcy.