Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak zredukować cellulit? więcej

Ćwiczenia, kosmetyki, zabiegi - co działa najskuteczniej?

forum

Fantazje erotyczne zagrożeniem dla związku? więcej

Czy marzenie o seksie z kimś innym niż partner/partnerka może prowadzić do rozstania?

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Dodano: 15-05-2017, 22:20 #1

Dobre kosmetyki do twarzy eldan cosmetics

Czy ktoś z was używa kosmetyków z linii Eldan Cosmetics? Zastanawiam się, które są najlepsze do twarzy. Mam twarz dojrzałą, ale w ostatni czasie i zmarszczki i lekki trądzik chyba ze stresu i multu problemów. Co poradzicie z tej linii, bo akurat maseczek z tej linii używam?

2. Dodano: 16-05-2017, 20:05 #2

Odp: Dobre kosmetyki do twarzy eldan cosmetics

Ja używam tej linii kosmetyków kremów Age Control STEM Cell Cream . W składzie ma pantenol, masło shea, witamina A i E, komórki macierzyste z jabłoni, olej jojoba, olej ze słodkich migdałów, filtry UVA i UVB, kompleks minerałów. Bardzo fajny i praktyczny krem, który zawiera komórki macierzyńskie.

3. Dodano: 18-05-2017, 19:18 #3

A czy coś jeszcze używasz oprócz tego kremu? Chciałabym kupić taki cały zestaw do pielęgnacji cery, może by coś takiego się sprawdziło.

4. Reklama

5. Dodano: 19-05-2017, 10:10 #4

Używam też do demakijażu produktów i maseczek raz w tygodniu. Lubię mieć swoją cerę gładką i w dobrej kondycji przez długi czas. Sprawdzi się coś takiego na pewno u Ciebie, jeżeli szukasz dobrych , wydajnych kosmetyków, ale też nie z niską ceną. Ale warte są swej ceny.

6. Dodano: 20-05-2017, 20:38 #5

To muszę spróbować je kupić. Sprawdzą się może do mojej cery. Szukam od dawna czegoś. Tą linię kosmetyków widziałam w sieci, gdzie mają dobrą opinie, a więc chciałam jeszcze zapytać tutaj. Jak ktoś jeszcze coś na ich temat ma do powiedzenia to wysłucham.

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów