Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. Dodano: 21-04-2017, 11:51 #1

Podłoga - odwieczny problem ;)

W ciągu najbliższych miesięcy zaczynamy remont, a właściwie wykończenie mieszkania i jak co o niektórych rzeczy wiem, co ma być i jestem na pewne rzeczy zdecydowana (typu kafle w łazience czy podłoga w kuchni) tak wciąż nie wiem co zrobić z podłogą w pokojach. Jestem zakochana w drewnie, ale też wiem, jak bardzo uciążliwa potrafi być taka podłoga, drewno jest miękkie i łatwiej zrobić odgniecenia, no i utrzymanie w czystości też wymaga większego wysiłku. Szczerze, jestem gotowa dla wygody zrezygnować z urody ;) No może bez przesady, czy macie doświadczenia z porządnymi panelami, których nie będę się wstydzić na podłodze?

2. Dodano: 21-04-2017, 14:13 #2

Odp: Podłoga - odwieczny problem ;)

ja już jestem po!!! i całe szczęście. Remonty są bardzo męczące. Wiele decyzji -WAZNYCH do podjęcia. I wieczne dylematy.
    Ja chciałam w całym mieszkaniu mieć wszędzie jednakową podłogę i tak zrobiłam. no oprócz łazienki.
    Ja bym się nie zastanawiała i położyła panele. Nie mam z nią problemów. Dobrze się czyści i też jak sie dba to nic sie z nimi nie dzieje. Drugi raz też bym je położyła.

3. Dodano: 23-04-2017, 18:08 #3

Ja tez proponuję panele. Wybierz takie, ktore szybko sie układa, bo inaczej zostaniesz z remontem na dłużej. No i nic bez ułożonej podłogi nie zrobisz.
    I nie rezygnuj z urody! Przecież na podłogę bedziesz patrzyła codziennie!

4. Reklama

5. Dodano: 24-04-2017, 15:22 #4

[QUOTE=psiarka;1104679]Ja tez proponuję panele. Wybierz takie, ktore szybko sie układa, bo inaczej zostaniesz z remontem na dłużej. No i nic bez ułożonej podłogi nie zrobisz.
    I nie rezygnuj z urody! Przecież na podłogę bedziesz patrzyła codziennie![/QUOTE]

psiarka, no właśnie kładłaś sama? Wiem, że to podobno nie jest skomplikowane, ale boje się, że coś nie tak zrobimy i w rezultacie zamiast cieszyć się ładną podłogą, będę się tylko wkurzać. A z tej urody to rzeczywiście wcale nie chce tak do końca rezygnować :)

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów