Pożyczka na święta wielkanocne

napisał/a: szyszeczkas 2017-04-03 11:45
Bez hejtu proszę... Sytuacja mocno nieoczekiwana. Nie chodzi o bardzo dużą kwotę, bo o 3 tysięce. WIększy problem w tym, że potrzebujemy okresu spłaty minium przez rok. Kto nam da taką pożyczkę od razu za pierwszym razem? Wcześniej nie korzystaliśmy...
napisał/a: szyszeczkas 2017-04-05 11:52
10 tysięcy dają maksymalnie na starcie - bardzo dobra kasa i 2 lata na spłatę. Jeśli te koszty się potwierdzą to ja mogę wnioskować o sporo więcej, nawet 5 tysięcy - przyda się na inne potrzeby, a przynajmniej później nie będzie szukania kolejnej pożyczki.
napisał/a: patrik 2017-04-12 14:56
Dobrze Cię rozumiem bo mamy obecnie podobną sytuację. Nie wiem za bardzo co zrobić bo jak się okazuje, nie wypłacą mi pieniędzy przed świętami i zostaniemy bez grosza. Myślę żeby chociaż wziąć tysiaka i rzeczywiście jak tylko dostane pieniądze to oddać, dużo to może kosztować?
napisał/a: cherry-89 2017-04-12 22:00
Musisz posprawdzać. Z tego co mi się wydaje są takie gdzie jeśli pierwszy raz bierzesz i spłacisz terminowo to nic cie to nie kosztuje
napisał/a: patrik 2017-04-13 09:33
No to byśmy się załapali bo nigdy nie było wcześniej takiej sytuacji. Zdecydowanie podbramkowa...
napisał/a: cherry-89 2017-04-13 14:06
Nie przejmuj się, najważniejsze to nie zapętlać się w tych długach. Zobacz sobie na sowie finansowej, to taka stronka na której masz wszystkie możliwe chilówki, pożyczki. Znajdzie Ci najkorzystniejszą
napisał/a: PchlaSzachrajka 2017-04-14 11:15
Jeśli pożyczkodawca ma taką promocję, że pierwsza pożyczka jest za darmo, to można ewentualnie z tego skorzystać, oczywiście mając pewność, że będzie się w stanie ją spłacić. Potem to już nie warto, bo procent jest bardzo duży.
napisał/a: happypuppy 2017-04-19 15:38
Oczywiście przypadki chodzą po ludziach, jednak nie wiem czy święta są odpowiednią okazją do brania pożyczki. Jeśli jednak zdecydujecie się na chwilówkę to warto skorzystać z porównywarki, na przykład [video]https://centrumpozyczek24h.pl/[/video]. Dzięki temu na pewno wybierzecie najkorzystniejszą dla siebie opcję.