Zdrada

napisał/a: tomsss12321 2017-03-21 09:14
Witam .po trzech latach moja dziewczyna mnie zdradziła. Znalazłem w jej telefonie jak piszesz z gościem jak się podobało 69 . A teraz twierdzi ale to był błąd i że to tylko raz się zdazylo ale czy to jest możliwe żeby za pierwszym razem zrobić z kimś taka pozycje? Jak myślicie?gdzie dodam że ona nie lubię tej pozycji i jej się krępuje.i twierdzi że nic więcej z nim nie robiła tylko 69 za pierwszym razem ....
napisał/a: teresa922 2017-03-25 00:09
Daj sobie z nią spokój - jeżeli raz Cie zdradziła to zrobi to kolejny to tylko kwestia czasu

Znajdz sobie porządną laske
napisał/a: roshy12 2017-05-24 20:31
Do tej pory myślałam, że choroby weneryczne dotykają ludzi rozwiązłych i nieodpowiedzialnych. Jak bardzo się myliłam - ostatnio mój (były już) narzeczony sprawił mi prezent na całe życie - prawdopodobnie zaraził mnie wirusem HIV. Co prawda sam wykonał badania weneryczne wysyłkowo (zdrowegeny.pl mają taką wygodną opcję), ale myślę, że to wiarygodne źródło. Ja zrobiłam badania w zwykłym laboratorium stacjonarnym - potwierdziło się. Tragedia.
metylda88
napisał/a: metylda88 2017-05-30 10:26
Każda zdrada ciągnie za sobą następną. czasami jak się ma podejrzenia warto skorzystać z prywatnego detektywa. Mojej przyjaciółce w ten sposób właśnie pomogła detektyw Skrzypek. Pomogła bo potwierdziła zdradę jej...narzeczonego! :/