Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. Dodano: 20-03-2017, 11:51 #1

Licea dla dorosłych

Moje kochane Polki! Tak sobie ostatnio czytałam o tym temacie i stwierdziłam, że chciałabym go poruszyć. Co sądzicie na temat takich szkół? Co sądzicie również o nadrabianiu wykształcenia w starszym wieku? Jestem bardzo ciekawa waszych opinii na ten temat

2. Dodano: 20-03-2017, 12:47 #2

Odp: Licea dla dorosłych

Kiedyś były takie opinie, że licea dla dorosłych to słaba opcja, że zero poziomu ale teraz całkowicie inaczej jest. Moja znajoma chodzi do takiego liceum we Wrocławiu do szkoły Kreatoredukaja. Jest bardzo zadowolona bo podobno bardzo fajnie uczą i przygotowują do matury a jednocześnie może spokojnie wszystko godzić z jej pracą. Także moim zdaniem fajna opcja z taką szkołą

3. Dodano: 20-03-2017, 13:34 #3

Całkiem ciekawe jeśli ktoś chce nadrobić stracony czas - technika uczą przydatnych umiejętności.

4. Reklama

5. Dodano: Wczoraj, 11:06 #4

Moim zdaniem nigdy nie jest za późno na nadrobienie czegokolwiek i zawsze trzeba próbować. Co do szkół tego typu trzeba uważać bo jest wiele przereklamowanych, które nic nie uczą tylko ciągną kasę. Kreatoredukacja chyba brzmi najlepiej bo ona jeszcze trzyma dobrą renomę i poziom nauczania. Jak to mówiła moja mama "ucz się ucz, nauka do potęgi klucz"

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów