blat do łazienki

napisał/a: bibitka 2017-03-09 19:06
Robię generalny remont łazienki łazienka będzie w kolorze białym z delikatnymi elementami drewna. Nie wiem co zrobić z blatem czy wybrać jasny odcień drewna czy ciemny albo może biel na blacie?? Dodaję zdjęcie z internetu coś w takim stylu chcę
napisał/a: andzia_866 2017-03-13 13:00
Poszukaj może czegoś na lazienkaplus.pl , tam obsługa jest bardzo fajna, więc coś Ci powinni doradzić :) to zależy też czy interesuje Cię jakaś konkretna marka produktu, czy bez znaczenia? ja bym Ci polecała biel na blacie
napisał/a: nikozaq 2017-03-14 10:17
Mi też chyba bardziej tutaj pasuje tak jak pisze andzia biały blat, chociaż ten też jest ok. Nie oszczędzaj na blacie weź dobrą jakość wiem co mówię, bo my kupiliśmy z żoną taki za parę groszy i już jest poniszczony przy 2 małych dzieciach. Andzia kupowałaś coś może w tym sklepie o którym piszesz? bo też musimy zmienić blat na jakiś dobry.
napisał/a: bibitka 2017-03-14 11:42
andzia_866 napisal(a):Poszukaj może czegoś na lazienkaplus.pl , tam obsługa jest bardzo fajna, więc coś Ci powinni doradzić :) to zależy też czy interesuje Cię jakaś konkretna marka produktu, czy bez znaczenia? ja bym Ci polecała biel na blacie


Marka bez znaczenia tylko jakość mnie właśnie interesuje. Zdecydowałam się jednak na biel na blacie tylko teraz jakość, najlepsza musi być bo są małe dzieci
napisał/a: bibis28 2017-03-15 11:47
Poszukaj w sklepie LazienkaPlus, tam masz zróżnicowaną ofertę z różnych dobrych marek, więc jakość na pewno bardzo dobra a ten sklep ma chyba najlepsze ceny w sieci jeżeli chodzi o meble łazienkowe :) Biały blat na pewno będzie pasował, ja sama mam biel w łazience i jest naprawdę ładnie.
napisał/a: andzia_866 2017-03-17 13:35
nikozaq napisal(a):Mi też chyba bardziej tutaj pasuje tak jak pisze andzia biały blat, chociaż ten też jest ok. Nie oszczędzaj na blacie weź dobrą jakość wiem co mówię, bo my kupiliśmy z żoną taki za parę groszy i już jest poniszczony przy 2 małych dzieciach. Andzia kupowałaś coś może w tym sklepie o którym piszesz? bo też musimy zmienić blat na jakiś dobry.


Tak, z Lazienkaplus mam kilka rzeczy, jak robiłam remont dwa lata temu i niemal całe wyposażenie łazienki też zmienialiśmy na nowsze, nowocześniejsze to większość produktów z tego sklepu zamawiałam.
napisał/a: bibis28 2017-03-20 13:42
Fajną opcją w takich sklepach jak ten jest możliwość zobaczenia wizualizacji 3D, dzięki czemu łatwiej obmyśleć aranżację łazienki. Szkoda, że mało sklepów oferuje takie możliwości, bo to znacznie ułatwia sprawę.
napisał/a: lara28 2017-11-07 09:17
Na Twoim miejscu szukałabym oszczędnych rozwiązań, które nie uszczuplą w znaczącym stopniu portfela. Mogę polecić sklep http://www.bartycka24.pl/aquatis myślę, że ich asortyment przypadnie Ci do gustu tak, jak mi.