Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. Dodano: 26-01-2017, 13:14 #1

biuro rachunkowe?

Odeszłam od męża i postawiłam na swoim. Założyłam małą działalność, powoli szykuję się do rozkręcenia firmy. Pozostaje tylko pytanie o księgowość. Lepiej rozliczać się internetowo, czy wszystko przekazać do jakiegoś biura? jak myślicie?

2. Dodano: 10-03-2017, 14:21 #2

Odp: biuro rachunkowe?

z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że lepiej powierzyć sprawy księgowe specjalistom z rachmistrzowie.pl współpracuję z nimi od jakiegoś czasu i naprawdę są godni zaufania pomogli mi uzyskać dotację na rozwój działalności

3. Dodano: 10-03-2017, 14:23 #3

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe na pomorzu, to ja korzystam z usług http://biuro-reda.pl/. Świadczą kompleksowe usługi, także jest wszystko czego trzeba

4. Reklama

5. Dodano: 26-03-2017, 23:44 #4

Internetowo, to rozumiem, że przez program jakiś? Ja mam księgowość zdalnie w biurze rachunkowym, ale większość tematów załatwiamy online ze względu na oszczędność czasu i wygodę. Pomijając już, że tax care zna się lepiej niż ja, to mam tę pewność, że śledzą na bieżąco zmiany w przepisach i nie narobią błędów, które ja bym na bank zrobiła. Jeżeli nadal nie zdecydowałaś to polecam, mają fajnie opisaną ofertę na stronie.

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów