Wyprzedaże znanych marek

napisał/a: szyszeczkas 2016-10-25 11:40
Szukam ciuchów znanych marek, ale w niższych cenach. Interesuje mnie np. Tommy Hilfiger ale kluczowe by te ciuchy były rzeczywiście oryginalne, porządnie wykonane i trwałe. Gdzie coś takiego znajdę? W outletach w moim mieście lipa, a te internetowe są dla mnie anonimowe.
napisał/a: kazimka 2016-10-26 18:53
Myślę, że chodzi głównie o weryfikację sklepu. Sprawdzasz wszystko internetowo - masz opinie na necie, więc jaki problem, żeby to jakoś sobie sprawdzić? Ogólnie sprzedawanie podróbek to w tym kraju przestępstwo, więc nie sądze, aby ktoś robił to tak oficjalnie.
napisał/a: szyszeczkas 2016-10-27 11:41
Ok, poszukam sobie. A czy ty lub ktokolwiek inny macie konkretne sklepy, gdzie robicie takie zakupy, jest taniej i faktycznie to co otrzymujecie do domu jest oryginalne? W ogóle potraficie sprawdzić czy dane ciuchy są oryginalne? Jak to robicie?
napisał/a: kazimka 2016-10-28 21:55
Tutaj masz końcówki kolekcji - http://sklep.royal-shop.pl
Są koszule Armaniego, ciuchy Ralph Lauren, Lee, Wrangler - wszystko sporo taniej niż w sklepach firmowych.
Tutaj kwestia rozmiarówki i tego, czy szukacie dokładnie danego modelu.
napisał/a: szyszeczkas 2016-10-31 11:49
Kilka fajnych pozycji tam widzę, świetne koszule Armaniego mają - może nawet spróbuję. Ktoś jeszcze z tego forum tam zamawiał ubrania? Możecie potwierdzić, że faktycznie są one w 100 proc. oryginalne? Po prostu nie chcę problemów - wiem, że są zwroty, ale mimo wszystko...
napisał/a: kazimka 2016-11-02 18:57
Wszystko będzie w porządku, sklep jest sprawdzony, raczej nie ma podstaw, żeby było inaczej. Zresztą - jeśli tylko jakiś sklep coś przeskrobie, to zaraz cały internet go negatywami zasypie. Przecież to klasyczna sytuacja. Mało było prób oszustwa ze strony sklepów?
napisał/a: szyszeczkas 2016-11-03 11:28
Koszula zamówiona. Dam Wam w najbliższym czasie znać co dostaliśmy i czy wszystko było w porządku. Dostałam od razu info, że zamówienie przekazane do realizacji, zapłaciłam od razu z góry. Widziałam sporo opinii w sieci, więc zakładam, że dostanę na pewno oryginalne ciuchy.
napisał/a: malarka_koni 2016-11-08 14:37
Jeżeli szukasz wyprzedaży znanych i dobrych marek to wejdź na mojezakupy.net Tam znajdziesz ubrania świetnych marek po niskich cenach.