Rozwód

napisał/a: elisska 2016-09-28 14:09
W końcu mąż dał zgodę na rozwód. Potrzebuje teraz dobrego prawnika z Warszawy, zna ktoś? Na pewno bedzie to ciężka rozprawa więc proszę o kontakt do konkretnych i obeznanych mecenasów.
napisał/a: amelia90 2016-09-28 15:19
Jak konkretny i obeznany prawnik to mecenas Budrewicz. Pomógł już wielu osobom więc pewnie i u Ciebie zda egzamin. Oby wszystko poszło po Twojej myśli!
napisał/a: wandana4 2016-10-11 05:32
Jeżeli potrzebowałabyś specjalistów do zbierania dowodów orzekających o winie, to mogę polecić agencję Business Intelligence Agency. Na prawdę znają się na rzeczy.
napisał/a: tatiana88 2016-10-18 15:44
wiesz , mąż mógł wyrazizc zgode na rozwód ,a potem Ci zrobi jakąs szopke na rozprawie . Skąd wiesz czy czegoś np nie knuje . Dobre ,ze bierzesz adwokata . Jesli szukasz z Warszawy , to ja słyszałam ,ze świetnym adwokatem jest pani adwokat magdalena Grześkowiak , ona akurat specjalizuje się w sprawach rodzinych , rozwodach itd . poza tym z tego co tez wiem , to ona ma wszytskie sprawy wygrane na swoim koncie , więc myślę ,ze tymbardziej warto jej zaufac .
napisał/a: mosik11 2016-11-03 20:36
Moim zdaniem przy takich sprawach należy korzystać z pomocy prawnika. Niestety jest tak, że czasem druga strona coś obiecuje, a później się okazuje, że w czasie rozprawy nastąpiła zmiana planów. Moja znajoma korzystała z pomocy mecenasa Budrewicza i bardzo go sobie chwaliła.
napisał/a: anetkos 2016-12-28 20:02
ja słyszałam ze adwokat Grześkowiak jest dobra. ale ona działa w Wawie więc nie wiem jak z innymi miastami. prowdziła sprawę mojej kumpeli i wygrała - dzieci są przy matce no i alimenty sa płacone!
napisał/a: beatka19 2017-03-20 12:32
Pani Magdalena Grześkowiak prowadziła sprawe rozwodową mojej siostry . Był to bardzo trudny rozwód , bo siostra poświęciła się całkowicie domowi i wychowaniu dzieci , a potem mąż chciał ją zostawić na lodzie . Na szczęście dzięki pani mecenas udało się wyegzekwować to co jej sie prawnie należało a eks mąż przegrał sprawę
napisał/a: kmorawka 2017-03-30 21:20
Może i nie z Warszawy, ale z Opola prawnik. Polecam jak najbardziej, ponieważ sama miałam ciężki rozwód, do tego alimenty, ale dzięki nim wszystko skończyło się dobrze. Doświadczenie i kompetentni ludzie. Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyny Brzozowskiej:
http://kancelaria-brzozowska.pl/
napisał/a: zeldaa 2017-04-29 19:41
Beatka a ja jestem z Wawy i potrzebuję dobrego prawnika. Myślisz zeby zgłosić się do Grześkowiak, skoro dobra jest? kurcze mam dylemat ale sama w sądzie sobie nie poradzę!
napisał/a: gawrysia 2017-05-12 22:42
Słuchaj zgłoś się do Pani Iwony z jsk Kancelaria. Kobieta jest cudowna. Jest z Warszawy z Alei Jerozolimskich. Powiem Ci nie odpuszcza, ma ogromną widzę i swoje metody by osiągnąć cel, bardzo rzeczowa, konkretna i uczciwa, mocno angażuje się w sprawę.
napisał/a: mariannka 2017-05-19 22:47
słysząłam o tej Grześkowiak, moja koleżanka jak się rozwodziła to ją wzięła. Była bardzo zadowolona, dostsła spore alimenty, generalnie jeżeli sprawa jest wątpliwa to warto zadbać o dobrego adwokata!
napisał/a: Lunatina 2017-06-23 16:18
hmm też o niej słyszałam w Warszawie - że jest konkretna i skuteczna. A przy tym na rozprawie wszystkim sie zajmuje! także myślę ze jak już brać adwokata to kogoś sprawdzonego!