Wygraj książkę "Druga szansa", na podstawie kultowego serialu z Małgorzatą Kożuchowsk

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2016-09-12 10:42
Sprawdź, co zrobić aby zdobyć tę wyjątkową książkę.

[CENTER]

[/CENTER]

"Druga szansa" to obecnie jeden z najchętniej oglądanych seriali. Przed ekrany telewizorów przyciąga tłumy. Która z nas nie wyczekiwała z niecierpliwością drugiego sezonu? Dla wiernych fanów, Lidia Mariotti, postanowiła, na podstawie serialu, napisać książkę i chociaż premiera 28 września, Polki.pl mają dla was już teraz kilka egzemplarzy do wygrania!

Nagrody


[LIST]
[*]5 książek "Druga szansa" Lidii Mariotti
[/LIST]



[CENTER][/CENTER]

Zadanie konkursowe


Wystarczy, że odpowiecie na pytania, którą z postaci serialu "Druga szansa" lubicie najbardziej, a odpowiedź uzasadnicie.

UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku (https://polki.pl/moda-i-uroda/trendy-sezonu,konkursy-polkipl-jak-wziac-udzial,10039355,artykul.html)!

Zapoznaj się z regulaminem konkursu. (https://polki.pl/po-godzinach/ksiazki,konkurs-wygraj-ksiazke-druga-szansa,10419082,artykul.html)

Konkurs trwa w dniach: 12.09 - 19.09


O książce

Monika Borecka, agentka gwiazd, ma wszystko: karierę, pieniądze, pozycje w showbiznesie, przystojnego narzeczonego... I traci to... w jeden wieczór. Co zrobi ze swoim życiem? Książkowa wersja serialowego hitu TVN, który śledziły ponad dwa miliony widzów, wydana w dniu premiery jego drugiej serii. Wreszcie się dowiemy, co naprawdę czuła Borecka!
napisał/a: agasam9 2016-09-12 22:44
Najbardziej lubię Monikę, bo mimo sukcesów ciągle ma marzenia do spełnienie. i mimo, że nie wszystko jej w życiu wychodzi, ona ciągle próbuje - nigdy nad sobą rąk nie załamuje.
napisał/a: patkalatka 2016-09-13 17:20
Moją ulubioną postacią jest postać doktora Kryńskiego. W początkowych odcinkach jawił się on jako gbur, człowiek bez uczuć, dla którego liczy się tylko praca i dobre wykonywanie swojego zawodu. Z każdym kolejnym odcinkiem moja sympatia do niego rosła. Jego życie nie było łatwe. Trudne relacje z synem, rozstanie z żoną. Gdy wydawało się, że los się do niego uśmiechnął i spotkanie z Moniką odmieni jego życie, powróciła jego żona. Marcin jest osobą o wielkim sercu, chociaż skrywa jak może swoje emocje. Nie byłby w stanie zostawić swojej byłej żony w potrzebie, nawet za cenę poświęcenia swojego szczęścia. Bardzo kocha syna, chociaż często nie umie wprost tego okazać. Mam nadzieję, że jego wątek zostanie ciekawie rozwinięty.
iza_malina
napisał/a: iza_malina 2016-09-14 10:47
Ja nie oglądam tego serialu, więc jednoznacznie nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Lubię czytać i gdybym wygrała, może książka by mnie przekonała do tego skoro ma taką popularność 😉
napisał/a: werka1432 2016-09-14 14:03
Mam Dwie Ulubione i Uwielbiane postaci z "Drugiej Szansy" . Pierwsza postać to Oczywiście Monika Borecka czyli Małgorzata Kożuchowska. Kobieta twarda i zdeterminowana ( wzór do naśladowania dla wszystkich kobiet) . No i moja idolka przedewszystkim.
Drugą postacią jest Igor Szot czyli Paweł Domagała. Ulubieniec mój jak i mojego męża. Bohater z idealnym poczuciem humoru i idealną osobowością. Zarówno Małgorzata Kożuchowska jak i Paweł Domagała to Odpowiednie Osoby na Odpowiednim Miejscu - zdecydowanie nadają temu serialowi sens :) Ja oglądam go też w dużej mierze ze względu na Nich :*;)
napisał/a: jaga92 2016-09-14 14:07
Oczywiście moją ulubioną postacią jest Monika Borecka grana przez Małgosię Kożuchowską. Imponuje mi w niej samozaparcie i determinacja. Pomimo tego, ze jej życie w pewnym stopniu się zawaliło, bo straciła coś, co kochała, potrafiła zacząć na nowo i wykorzystać drugą szansę, którą otrzymała od życia w zamian za porażki w życiu osobistym i zawodowym, które poniosła. Bardzo chciałabym przeczytać książkę, bo historia przedstawiona w serialu jest moim zdaniem wartościowa i fascynująca.
napisał/a: zawasia_16 2016-09-14 18:53
A ja będę troszkę inna i moją ulubioną postacią jest Lidia, siostra Moniki. Oczywiście uważam, że każda postać jest świetnie dobrana do roli, ale jednak postać grana przez Maję jest naprawdę wspaniała.
Lidka to postać, z którą każda kobieta może się utożsamiać. Jest matką, żoną, kobietą która ma problemy z dziećmi, zdradą męża i również próbuje ułożyć sobie życie, wybierając jej dobro, czy dobro dzieci.
W pierwszym sezonie widzimy jej zmiany, jej walkę, jej problemy życiowe i kibicujemy jej, bo tak naprawdę jest sama z tym. Nie widać, żeby miała przyjaciółkę jak Monika ma Olę. Nie obarcza innych swoimi problemami, stara się działać, ale są niestety problemy finansowe.
Drugi sezon zaczyna się ciekawie, bo stara się pogodzić ze zdradą męża a do tego jest Igor.

Maja jest genialną aktorką, wydaje mi się, że gdyby była inna aktorka to już to nie byłoby to samo, jest aktorką zapadającą w pamięć, polubiłam ją już w serialu przepis na życie, komediowo jest znakomita. Jej charyzma, aktorstwo, stworzyło świetną rolę.

pozdrawiam
napisał/a: ANN 2016-09-15 12:49
Monika Borecka, współczesna kobieta sukcesu! Postać świetnie zagrana przez Małgorzatę Kożuchowską! Świetnie się samorealizuje, spełnia się emocjonalnie, dąży do harmonii z bliskimi, kariera zawodowa jest dla niej ważna, ale nie najważniejsza, znajduje czas dla siebie, przyjaciół, rodziny,
energią życiową tryska każdego dnia (bywają wyjątki), i styl!
napisał/a: Erna 2016-09-16 16:57
Moją ulubioną bohaterką serialu "Druga szansa" jest Monika Borecka, która bardzo przypomina mnie. Z której losami i karierą zawodowa utożsamiam się. Życie jest przewrotne i można stracić wszystko w jeden dzień. Ale jest druga szansa, gdzie można zacząć od nowa budować swoje życie zawodowe, społeczne i rodzinne. Monika tego doświadczyła a jak to przeżyła, chciałabym się dowiedzieć z książki.
napisał/a: agniechaa191 2016-09-16 22:54
Niestety nie przepadam za oglądaniem telewizji , a moje jesienne wieczory należą do koca, herbaty i dobrej książki. O serialu słyszałam wiele dobrego, choć sama nie skusiłam się na obejrzenie żadnego odcinka, ale książkę z wielką chęcią bym przeczytała, tym bardziej że lepiej pierwsze przeczytać książkę, a później obejrzeć serial...całe szczęście to jest przede mną...Zdaję sobie sprawę, iż nie jest to odpowiedź na pytanie konkursowe, ale liczę, że z Państwa pomocą, dzięki przeczytaniu wygranej książki będę na nie mogła odpowiedzieć )P:)
napisał/a: iwa1988 2016-09-17 14:56
Moja ulubiona postać to Monika Borecka- mimo wielu nie przeciwności losu, potrafiła z nich wyjść obronną ręką. Dalej podąża za swoimi celami życiowymi i marzeniami, by je osiągnąć za wszelką cenę. Dla mnie ta postać jest pierwowzorem siły, waleczności i mocy drzemiącej w kobiecie - warto brać z niej przykład i nie poddawać się przy pierwszym niepowodzeniu losu.
napisał/a: rocky_21 2016-09-17 22:02
Najbardziej podoba mi się - tu nikogo pewnie nie zaskoczę - Monika Borecka, grana przez moją idolkę Małgosię Kożuchowską. Dlaczego ona? Zdecydowanie mogę powiedzieć, że jej postać inspiruje. Jest zdeterminowana, podnosi się mimo upadków, nie daje się pokonać i wciąż walczy. Taka powinna być każda kobieta - pewna siebie i znająca swoją wartość! :)