Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Dodano: 27-08-2016, 12:53 #1

Jaka lampka nocna

Jaka lampka nocna dla dziecka?

2. Dodano: 01-10-2016, 13:39 #2

Odp: Jaka lampka nocna

Lampka dla dziecka moim zdaniem powinna stać na biurku, ewentualnie kinkiet nad biurkiem z dobrą żarówka, tak, zeby światło dobrze docierało i było wszystko widoczne, decomania.pl/pl/c/CustomForm/1823 tu sa bardzo ładne lampki biurowe, teraz jeszcze rabat jest dodatkowo.

3. Dodano: 19-10-2016, 15:27 #3

jakas coby mu sie dobrze kojarzyła, w ciepłych kolorach, są też takie co rzucają jakieś tam gwiazdki na suficie czy inne cuda, to chyba dla dzieci co śpią przy małym swietle a nie w ciemności

4. Reklama

5. Dodano: 24-10-2016, 22:28 #4

badzo fajne lampi sa na lumenpro . tez musiałam kupic lampke do dziewczyn do pokoju bo boją się zasypiac jak ciemno . Ja tez tutaj kupiłam sobie lampe wisząca do salonu . W sumie kupiłam obie razem . czesto są tu promocje . I za przesyłke nic nie zapłaciłam , bo zamówienie miałam powyzej 100 zł

6. Dodano: 17-11-2016, 17:42 #5

Akurat wczoraj oglądałam w sklepie galerialimonka.pl oświetlenie do salonu i zerknęłam na dział dla dzieci, ależ oni mają tam cudeńka, jedna nawet zwróciła moją uwagę, przezabawna kolorowa żabka. Możesz zerknąć sobie może akurat coś Ci się spodoba.

7. Dodano: 20-12-2016, 19:30 #6

Lumenpro , bardzo fajny i godny polecenia sklep z oswietleniem .Szybko wysyłają zamówiony towar , który przychodzi bez uszkodzeń . Poza tym wygoda kupowania , nie trzeba biegac po sklepach ;) przez zaoszczędza się czas .

8. Dodano: 25-12-2016, 11:28 #7

My mamy takie niewielkie z abażurkami, bardzo fajne
    A ja po prostu uwielbiam odpoczywać nad wodą- cisza, spokój, woda, niebo i ja!
    Bywam m.in nad jeziorami z czystejeziora.pl

9. Dodano: 30-01-2017, 14:41 #8

Fajnie mieć taką lampkę nocną, która daje delikatne jasne światło nie męcząc naszych oczu :) a czytam dużo książek i zakupiłam sobie lampkę o delikatnym żółtym świetle, że nawet gdy podczas czytania usnę to nie razi mnie blask. Mogę Wam polecić sklep:
    http://homlando.com/oswietlenie.html gdzie są naprawdę ciekawe oświetlenia :)

10. Dodano: 15-03-2017, 15:33 #9

Mi się bardzo podoba ta lampka robiona coś ala styl retro https://www.kwazar-lampy.pl/pl/p/Lampa-biurkowa%2C-drewno%2C-E27%2C-ACROSS-S/944 do tego zamiast zwykłej żarówki można dać dekoracyjną Edisona. Efekt na pewno się spodoba każdemu dziecku.

11. Dodano: 21-03-2017, 11:40 #10

Ważne, żeby lampka była nie tylko ładna ale również żeby dało się ją łatwo w nocy zapalić po to, aby dziecko nie wystraszyło się jak obudzi się w ciemnym pokoju. Moim zdaniem taka: http://www.homebook.pl/produkty/12300225/dla-domu-oswietlenie-lampy-dzieciece-mrmaria-lampa-nanuk będzie dobrym rozwiązaniem, bo nie dość, że ładnie wygląda, jest wprost idealna do pokoju malucha, to jeszcze bardzo łatwo ją uruchomić. A to moim zdaniem istotna kwestia jeśli chodzi o oświetlenie pokoju dziecięcego.

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów