Konkurs Drogerie Natura

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2007-12-14 15:56
Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Do wygrania:
- 3 zestawy Dove Summer:
żel pod prysznic + balsam + pomadka
- 3 zestawy Ziaja Kozie Mleko: krem nawilżający + krem odżywczy + krem do rąk
- 3 zestawy Garnier Ultralift: krem na dzień + krem na noc + szal
- 3 zestawy Rexona Ultimate for Men: dezodorant w spreju + żel pod prysznic

Napisz, który z zestawów kosmetyków z Drogerii Natura chciałabyś wygrać najbardziej, i dlaczego.


Zasady konkursu:
1.
Konkurs zostanie przeprowadzony na forum polki.pl
2. Zostanie wybranych dwanaście najciekawszych wypowiedzi, które nagrodzimy zestawami kosmetyków z Drogerii Natura.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury - Redakcję polki.pl.
4. Propozycje, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 14 grudnia do 21 grudnia 2007 roku.
6. Jury podejmie decyzję 21 grudnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatne skrzynki na forum, z prośbą o podanie danych kontaktowych.
7. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

UWAGA! Dziś zakończyliśmy konkurs Drogerie Natura.

Oto list laureatów:

Zestaw Dove Summer

Sleepless
agatkaaax
choinka6

Zestaw Ziaja Kozie Mleko
Mala_Lady_Di
janka
kacperkowa

Zestaw Garnier Ultralift
KAsiaa1
easja
niebieska

Zestaw Rexona Ultimate for Men
agata68
Zorro
szpulka4ever

Serdecznie gratulujemy!
napisał/a: lola_biczysko 2007-12-14 16:29
Najbardziej chciałabym wygrać zestaw Rexona Ultimate for Men, ponieważ uwielbiam sprawiać przyjemność i robić prezenty mojemu kochanemu chłopakowi, poza tym uwielbiam gdy mój mężczyzna pachnie świeżością szczególnie po użyciu kosmetyków Rexony.
napisał/a: agata68 2007-12-14 16:30
Od jakiegoś czasu biorę udział w wielu konkursach. Stało się to moją pasją, lubię w nich uczestniczyć a jeszcze bardziej wygrywać. Nagrody są różne płyty, książki, kosmetyki. Ale jeśli uda mi się wygrać kosmetyki to zwykle damskie. Mój mąż wtedy chodzi smutny i pyta czy kiedyś wygram cos dla Niego. Bardzo go kocham i gdy dziś mam szansę wybrać nagrodę spośród wymienionych wybieram Zestaw Rexona Ultimate for Men. Właśnie dla męża. A jak wygram to pozwolę mu nawet otworzyć paczkę i bedę czekała na Jego reakcję. Wiem, że bardzo sie ucieszy, a ja wolę obdarowywać bliskich niż sama byc obdarowywana.
napisał/a: kamila24 2007-12-14 16:33
byłabym szczęśliwa gdyby udało mi sie wygrać zestaw REXONA ULTIMATE FOR MEN,gdyż miałabym co podarowac mojemu chłopakowi,29.12 mija rok jak chodzimy ze soba i miałabym dla niego wspanialy prezent...a on napewno by sie ucieszył
napisał/a: madzialena15 2007-12-14 18:04
Uwielbiam różne nietypowe zapachy i składniki kosmetyków. Dlatego najbardziej chciałabym wypróbowac zestaw Ziaji - kozie mleko. Mam suchą skórę i trudno mi dobrać odpowiedni krem. Może takie naturalne elementy w kremach sprawią, ze moja skóra rozkwitnie niczym skóra Kleopatry?
napisał/a: KAsiaa17 2007-12-14 18:17
Zaczynając od początku: chłopaka nie mam więc nie podaruje mu prezentu :) tata ciągle kupuje sobie jakieś kosmetyki więc chciałabym podarować mojej wspaniałej mamie prezent
na Święta:) jej też się coś należy jakaś odrobina przyjemności. Zawsze to ona dba o mnie
teraz to ja chcę zadbać o nią :) pragnę żeby poza szczoteczką do zębów, zwykłym żelem pod prysznic, i zwykłym kremem do twarzy miała coś wyjątkowego !! żeby te kosmetyki zadbały o jej wspaniałą skórę twarzy :) aby czuła sie zawsze piękna dla nas, tych którzy ją kochają ale sama dla siebie . Aby każdego ranka i wieczoru znalazła chwilę dla siebie, chwilę spokoju i odprężenia. Garnier Ultralift to właśnie coś dla niej. Bo w końcu święta są nie tylko po to aby tylko brać dla siebie , ale także aby dawać szczęście innym :)
napisał/a: justa21 2007-12-14 18:43
Kozie mleko zawsze budziło we mnie skojarzenia z luksusem zatem zestaw Ziaja Kozie Mleko jest wymarzonym prezentem jaki mogłabym sobie sprawić na zimowy czas. Zmienna temperatura, mróz i wiatr, klimatyzowane pomieszczenia powodują, ze moja skóra traci wigor i świeżość. "Łyk" kremowego specyfiku który nawilży i ukoi moją twarz a krem do rąk przyniesie ulgę dłoni zmęczonej przedświątecznym sprzątaniem.
napisał/a: Fraggy 2007-12-14 18:56
Spośród wymienionych ten zainteresował mnie najbardziej.
Ostatnio kupiłam sobie krem Ziai do rąk o zapachu figowym.Rewelacja! Namówiła mnie moja przyjaciółka, która jest fanką kremów z tej serii, ma chyba wszystkie dostępne na rynku. Właśnie u niej pierwszy raz użyłam tego kremu z serii Kozie Mleko. Fantastyczny! Nie sądziłam ,że kozie mleko, które jak wiadomo wszystkim jest zdrowe, może też tak dobrze działać na dłonie. Super się wchłania, zapach jest ok (kolejne zaskoczenie ;) ) i działa, naprawdę działa.
Nie kupiłam go sobie sama, bo mam tamten, ale niedługo się skończy, więc miło by było dostać taki prezencik ;)
napisał/a: ~metaxa83 2007-12-14 19:40
najbardziej chcialabym zestaw Ziaja Kozie Mleko bo te kosmetyki potrafią wyczarować na mojej skórze lekkość motyla o poranku wiosną ..........., cień kolorowych ,bajecznych kwiatów latem............, liściaste wzory pachnące ognistą jesienią............. , słodką mroźność szronu w zimowe przedpołudnie ....uwielbiam je :)
napisał/a: paulina_ja 2007-12-14 21:42
chcialabym wygrac kosmetyki Dove z serii Summer Glow-po pierwsze dlatego, ze uwielbiam kosmetyki o pieknym zapachu, ktore, tak jak dove, oprocz tego, iz sparwiaja, ze moja skora zawsze wyglada pieknie, dbaja o jej kondycje co wlpywa na moje lepsze samopoczucie, po drugie dlatego, ze jestem blondynka o jasnej karnacji i nigdy sie nie opalam dbajac o zdrowie mojej skory, ale jak kazda kobieta marze o brzoskwiniowej opaleniznie utrzymujacej sie przez caly rok i to wlasnie dzieki kosmetykom dove moge spelnic swoje marzenia, no i po trzecie uwielbiam rozpieszczac i byc rozpieszana a uzywajac kosmetykow dove doswiadczam obu tych przyjemnosci:)
rendus
napisał/a: rendus 2007-12-14 21:46
Intryguje mnie szal, który jest dodatkiem do zestawu Garnier Ultralift ( krem na dzień + krem na noc + szal). Wyobrażam sobie jego zwiewność wiatru i delikatność porannej mgły. Może jego jedwabna delikatność w cudowny sposób współgra z kremem na dzień i na noc, co uczyni moją skórę delikatniejszą, bardziej miękką, gładką i odżywioną. Może przy odrobinie szczęścia jego tajemnicza gładkość otuli moje ramiona. Pełna zadumy nad tajemniczym szalem, poproszę o zestaw Garnier Ultralift. To byłby dla mnie cudowny i wymarzony prezent pod choinkę...
napisał/a: Sleepless 2007-12-14 22:18
Blada ma skóra przez cały rok,
Jarzy się strasznie, gdy zapadnie mrok !
DOVE SUMMER GLOW wypróbowałam,
Efekt był świetny i go wybrałam!
Z samoopalaczami boję się igrać,
ZESTAW DOVE SUMMER chciałabym wygrać