Podróż marzeń

napisał/a: azamag 2016-08-04 22:35
Zawsze marzyłam by zwiedzić Gruzję i Armenię. Ujrzeć przepiękne góry Kaukazu, pokonać choć mały odcinek Gruzińskiej Drogi Wojennej, pozwiedzać skalne miasta tak mistyczne tajemnicze i zagadkowe. Poznać kulturę i obyczaje ludzi tam mieszkających jak również pokosztować wina ze starożytnych upraw Kachetii oraz ormiańskiego koniaku. Może te marzenia uda mi się spełnić.......
Czy macie swoje określone cele takiej podróży marzeń? Może już komuś udało się spełnić swe marzenia?
napisał/a: madzia3109 2016-08-09 18:24
Ja podróżowałam z wytwórnią wypraw jakieś 2 lata temu. Sprawdź sobie w tym roku może też mają wycieczkę. Na pewno była ona w dobrej cenie. Najbardziej podobał się monastyr Dżwari - perła gruzińskiej architektury, położony na szczycie wzgórza ze wspaniałą panoramą na miasto oraz katedra Sweti Cchowel - cudo.
napisał/a: mondasz78 2016-08-10 13:52
Też miałam w tym roku jechać w egzotyczną podróż. Jednak z uwagi na to co dzieje się na świecie, znajomi wynajmują takiego busa w Krakowie i wyruszamy na zwiedzanie polskich miast. Cóż, cudze chwalicie, swego nie znacie, a w daleką podróż może dane nam będzie pojechać za rok :)
napisał/a: amelia90 2016-08-11 11:36
Hej. Wyjeżdżając na wakacje, warto się ubezpieczyć. Dowiedziałam się jakiś czas temu o http://nrnf.pl/. Podobno mają korzystną ofertę, z której warto skorzystać. Ubezpieczenie turystyczne jest ważne, aby cieszyć się spokojnymi wakacjami z rodziną, bo jak wiadomo - różne rzeczy mogą się zdarzyć. Znacie tą firmę?
napisał/a: royalninja96 2016-08-13 22:51
Ja od dłuższego czasu pragnę pojechać do Czarnogóry. Spływ łodziami Tarą bardzo do mnie przemawia. Ogólnie w ostatnich czasach dużo można przeczytać pozytywów o takich mniej popularnych kierunkach. Coraz więcej ludzi się tam wybiera. Mam nadzieję, że zdążę tam przed tłumami! :D
napisał/a: smerfetkaaa8 2016-08-14 10:21
Mi się zawsze marzyła podróż do Azji. Tylko na razie przerasta mnie to finansowo.
napisał/a: azamag 2016-08-24 21:34
madzia3109 napisal(a):Ja podróżowałam z wytwórnią wypraw jakieś 2 lata temu. Sprawdź sobie w tym roku może też mają wycieczkę. Na pewno była ona w dobrej cenie. Najbardziej podobał się monastyr Dżwari - perła gruzińskiej architektury, położony na szczycie wzgórza ze wspaniałą panoramą na miasto oraz katedra Sweti Cchowel - cudo.


Dziękuję za podpowiedź. Co prawda myślałam by samej to zorganizować ale patrząc na ofertę wytwórni i cenę to myślę, że chyba wiem gdzie będę wypoczywać już we wrześniu :)
Pomyślałam, że na zorganizowanym wyjeździe zobaczę więcej rejonów a w kolejnych latach wrócę sama w te rejony, które spodobają mi się podczas tegorocznych wojaży. Może wówczas więcej czasu poświęcę na piesze wędrówki po górach, które uwielbiam.
napisał/a: stillred 2016-09-03 20:16
amelia90 napisal(a): Podobno mają korzystną ofertę, z której warto skorzystać. Ubezpieczenie turystyczne jest ważne, aby cieszyć się spokojnymi wakacjami z rodziną, bo jak wiadomo - różne rzeczy mogą się zdarzyć. Znacie tą firmę?

obczaiłam tą firmę, ale pierwszy raz słyszę o niej
też twierdzę, że ubezpieczenie turystycznie jest ważne, o dzieci trzeba dbać
rzetelną firmą jest liberty, u nich brałam ubezpieczenie
napisał/a: basia_12345 2016-09-07 10:05
azamag napisal(a):Zawsze marzyłam by zwiedzić Gruzję i Armenię. Ujrzeć przepiękne góry Kaukazu, pokonać choć mały odcinek Gruzińskiej Drogi Wojennej, pozwiedzać skalne miasta tak mistyczne tajemnicze i zagadkowe. Poznać kulturę i obyczaje ludzi tam mieszkających jak również pokosztować wina ze starożytnych upraw Kachetii oraz ormiańskiego koniaku. Może te marzenia uda mi się spełnić.......
Czy macie swoje określone cele takiej podróży marzeń? Może już komuś udało się spełnić swe marzenia?


Ja też marze o wyjeździe do Gruzji! :) Ostatnio w kółko oglądam filmiki na youtube na kanale Busem przez świat. Oni byli w Gruzji i po raz drugi zakochałam się w tamtejszych widokach. Jednak cena takiej wyprawy z biurem podróży mnie przerosła i zostaną to pewnie tylko moje marzenia.
napisał/a: korner 2016-10-28 09:58
Ja wybieram się na święta camperem. Chcemy jechać do Chorwacji. Bardzo się cieszymy, a podróż bardzo dobrze się zapowiada. Jeszcze nie ogarnęłam tematu z wypożyczeniem, ale myślę że camper cena nie będzie taka przytłaczająca;) Z tego co wiedzę to w necie co jakis czas pojawiaja się fajne artykuly na temat camperów, np. tu: http://cerpiec.bloog.pl/id,356654648,title,Camper-cena-Czemu-warto-jest-postawic-na-camper,index.html?smoybbtticaid=617f69
napisał/a: tarka 2016-10-28 14:56
basia_12345 napisal(a):Ja też marze o wyjeździe do Gruzji! :) Ostatnio w kółko oglądam filmiki na youtube na kanale Busem przez świat. Oni byli w Gruzji i po raz drugi zakochałam się w tamtejszych widokach. Jednak cena takiej wyprawy z biurem podróży mnie przerosła i zostaną to pewnie tylko moje marzenia.


Czyli raczej aktywny wypoczynek? Wiem, że itaka ma taki offroad po Gruzji. Widoki tam są faktycznie fantastyczne. Niestety też znam na razie jedynie z filmików i fotek.