Przypinki jako dodatki, co sądzicie?

napisał/a: jancia10 2016-08-02 14:13
Hej dziewczyny, swojego czasu były bardzo modne przypinki i naszywki jako dodatki na ubraniach, co o tym myślicie? Widziałam ostatnio w jednej z sieciówek, myslicie, że nadal są modne?? Chciałabym sobie zrobić własne wzory :D
napisał/a: ewelona85 2016-08-02 14:17
Ja ostatnio kupiłam sweterek i były przy nim przypinki jako dodatki. Fajne są, kolorowe wzory i to nigdy nie wychodzi z mody. A z czym chcesz sama zrobić, masz jakieś swoje wzory?
napisał/a: nowaczka360 2016-08-02 14:20
Pamiętam, że kiedyś były modne, szczególnie z subkulturą emo mi się kojarzą, te dzieciaki wtedy nosiły różne czaszki nie czaszki na takich przypinkach ;) Ale faktycznie jest teraz dużo kolorowych dodatków i przypinki, naszywki też są fajne i ciekawe.
napisał/a: jancia10 2016-08-02 14:25
Ja się troszkę bawię w grafike, więc mam pare ładnych wzorów i chętnie bym z nimi uderzyła właśnie w przypinki, bo naszywki to chyba droższa sprawa. Tylko nie wiem, gdzie robić bo kiedyś zamawiałam na aukcji, to jakosc była słaba. Także pomysł jeszcze w toku, może dojrzeje z czasem ;)
napisał/a: nowaczka360 2016-08-02 14:31
No to pomysł fajny masz, ja bym sprobowała od razu, po co czekać. I możesz ty później na allegro sprzedawać, czy cos, właśnie patrzę, jest tego troche, tylko dobry wzór no i jakość dobra musi być, żeby się fajnie nosiły bez wstydu ;))
napisał/a: jancia10 2016-08-02 14:36
Wiem, wiem. Jest tego dużo, więc i konkurencja sporo. No ale jak mam fajne grafiki, to myslę, że mogłyby się przebić, tylko tak jak piszecie, musi być dobra jakość, nie domowa ;(
napisał/a: nowaczka360 2016-08-02 14:40
Możesz zobaczyć w studio optimo z Wrocławia, oni robią fajne jakościowo gadżety, do pracy zamawialiśmy różne i były naprawdę okej. Przypinki pewnie nie są drogie, tym bardziej, że już masz grafikę gotową :)
napisał/a: jancia10 2016-08-02 14:44
Jeszcze będę o tym myśleć, musze przysiąść do moich projektów i się poważnie nad tym zastanowić. A nie wiesz, czy można przez internet zamawiać tam gdzie piszesz i jakie moga byc ceny?
napisał/a: nowaczka360 2016-08-02 14:47
haha, no co ty. Wiem tylko, że robia dodatki, ale szczegóły, to już nie do mnie. Pochwal się jakimiś pracami, zobaczymy jakie ty tam masz pomysły ;)
napisał/a: jancia10 2016-08-02 14:51
Jak poprawię to może wrzucę coś i się pochwale ;) Chociaż chyba wolę się na forum nie wychylać ;)
napisał/a: ewelona85 2016-08-03 09:07
Dziewczyny moim zdaniem przypinki są super :) One co jakiś czas znikają a za sezon-czy tam dwa, znowu są bardzo modne. To tak jak z tymi torbami "nerkami", hit w latach 80tych i tak do dzisiaj w nowych odsłonach wracają, nie tylko przypięte w pasie ale u niektórych chłopaków przewieszone jako "kołczan" haha... Niektóre rzeczy są ponadczasowe i zmieniają tylko kolory :)) Jak wymyślasz fajne wzory to myślę, że mógłby to być naprawdę fajny pomysł na interes internetowy :)
napisał/a: jancia10 2016-08-04 12:12
Na razie zrobię dwa wzory po 25 sztuk, zobaczymy co z tego wyjdzie. W tej agencji co ktoś pisał, obiecywali że jakość będzie wysoko z połyskiem, więc czekamy teraz i zobaczymy :))