wypadanie wlosow- mezoterapia

napisał/a: ryjek220 2016-07-25 22:02
Cześć! co sadzicie o mezoterapii w przypadku uporczywego wypadania wlosow? spotkalam sie z opiniami, ze potrafi pomóc i powoduje porost nowych wloskow. chodzi mi ten zabieg po glowie, ale chcialabym uzyskac jakies opinie od was :)
napisał/a: blueeyes92 2016-07-26 23:11
uwazam, ze czasem nie ma wyjscia- i trzeba podjac jakies bardziej radykalne kroki niz tylko wcieranie jakichs odżywek :)
napisał/a: bejbe150 2016-07-31 22:11
dla mnie to byla ostatnia deska ratunku :D bo wlosy lecialy jak szalone :( serio, jeszcze troche i bylabym łysa ;D mezoterapia fajnie przywrocila je do zycia, najpeirw przestaly wypadac,a potem no to juz szał z baby hair na calej glowie ;) tylko ostroznie dobieraj klinike, mi hair medica przypadla do gustu. zwlaszcza, ze efekt mnie zadowala :)
napisał/a: kjarzyna 2016-08-01 10:43
Moim zdaniem mezoterapia jest skuteczna, warto jednak tego typu zabiegi wykonywać w dobrych gabinetach - źle wykonana mezoterapia nie jest zbyt dobra dla zdrowia. Polecam zapoznać się z tym artykułem.
napisał/a: ryjek220 2016-08-01 21:04
to chyba sprawdze hair medica, bo wydaje sie byc profesjonalna placowka. mam nadzieje, ze w koncu bede miala upragnione geste zdrowe wlosy po tym zabiegu ;)
napisał/a: cenglik 2016-08-09 09:05
mozna jeszcze sprawdzic produkty loreal do włosów http://www.lorealprofessionnel.pl/ ja byłam w ich salonie na zabiegu odbudowy włosa wiec moze na wypadanie tez cos maja.
napisał/a: kraj-ola 2016-08-10 23:23
podobno skuteczne, ale ja nie próbowałam. Chciałabym zobaczyć jakieś "naoczne" efekty, zdjęcia przed i po żebym mogła się przekonać o skuteczności mezoterapii
napisał/a: rosirosi 2016-08-20 11:36
Bardzo inwazyjny zabieg, chyba bałabym się go zastosować. A nie myślałaś może o tym, żeby najpierw skonsultować się z dobrym specjalistą jak http://fryzjer.lublin.pl/ ? Czasem wypadanie włosów jest zależne od różnych czynników, które nam nawet nie przychodzą na myśl. Myślę, że najpierw warto zastanowić się nad tym jakie błędy popełniamy w pielęgnacji zanim umówimy się na taki poważny zabieg.
moniczka_103
napisał/a: moniczka_103 2016-08-22 12:28
chyba sie skusze na mezoterpie, żadne wcierki i kosmetyki nie pomagają. włosy mi wypadają, mam ich coraz mniej :(
napisał/a: ewamama 2016-09-05 09:11
Mezoterapię można spróbować, ale przed takim zabiegiem spróbowałabym jeszcze mniej inwazyjnych metod. Jak moje włosy są w słabszej kondycji (a raz na jakiś czas to się zdarza), to robię 3-miesięczną kurację lotionem i ampułkami z Pilfoodu. Jak ktoś pamięta o regularności, to po takiej dawce substancji odżywczych każde włosy wrócą do normy.
napisał/a: jogo_belka 2016-09-13 15:33
Mysle, ze autorka pewnie probowala wielu metod zanim mezoterapia przyszla jej w ogole do glowy. Przeciez nikt nie porywa sie od razu na taki zabieg. A Hair Medica to profesjonalna placowka- moj malzonek leczyl tam lysienie. Ze sporymi efektami.
napisał/a: natali_80- 2016-10-09 23:18
Wiadomo, że jeżeli domowe metody nie działają to trzeba szukać specjalisty i metod bardziej skutecznych, choćby inwazyjnych. Podstawa to trafić do odpowiedniego dermatologa, który zdiagnozuje przyczyny i zaleci sposób leczenia. Myślę, że dr Michajłowski z kliniki dermatologicznej Dr Trycholog byłby w tym przypadku bardzo wskazany i warto się do niego zgłosić. Klinika z którą współpracuje ma najnowocześniejszy sprzęt i metody.