Studia z kosmetoligi

napisał/a: ewewoj4145 2016-06-29 10:18
Hej! Zastanawiam się nad studiami z kosmetologii, co myślicie na ten temat? Warto robić studia na takim kierunku? W Szczecinie kosmetologia otwiera się na Wyższej Szkole Integracji Europejskiej. Słyszała któraś z Was coś o tym? :)
napisał/a: kajkaloko 2016-06-29 12:44
według mnie jest za duża konkurencja w zawodzie...no i same studia nie wystarczą, potem czeka cię jeszcze milion kursów, to są dodatkowe wydatki i wyjazdy...
napisał/a: ewewoj4145 2016-06-30 10:26
Duża konkurencja jest, jeśli chodzi o kosmetyczki, a kosmetologów jest niewiele. Teraz coraz częściej się słyszy różne opinie o kosmetyczkach (pseudo kosmetyczki itp.) Studia z kosmetologii dają przede wszystkim wykształcenie wyższe plus zdobyte doświadczenie. Szkolenia wyjazdy itp. to oczywiste, w tym zawodzie trzeba być na bieżąco i ciągle się doszkalać:)
napisał/a: majka332 2016-07-04 17:22
Sama zastanawiam się nad kosmetologią w Szkołach Mydłowskiej. Kosmetologia to przyszłościowy kierunek- z tego co udało mi się dowiedzieć u Mydłowskiej nauczę się zarządzania salonem kosmetycznym, wykonywania zabiegów kosmetycznych, popatrzę na pracę lekarzy dermatologów i chirurgów plastycznych. Chyba warto, prawda?
napisał/a: ewewoj4145 2016-07-11 13:41
Kosmetologia to gorący temat. Na WSIE w Szczecinie, ma być dużo zajęć praktycznych. Kadra to też praktycy, mamy tu już jeden uniwersytet na którym lecą z sama teoria, a to nie o to chodzi. Na WSIE z tego co się orientowałam ma być też dużo godzin praktyki zawodowej.
napisał/a: velini 2016-08-20 13:09
Myślę, że to dobry pomysł. Ostatnio coraz więcej ludzi korzysta z usług profesjonalnych salonów, więc z pracą raczej nie powinno być problemu.
napisał/a: skonik 2017-03-02 11:31
Ma to sens. Takie studia mają przyszłość.
napisał/a: modnypolakpo 2017-04-06 18:18
Ciekawy, sensowny pomysl. Myślę, że warto.