Wygraj spersonalizowany portfel projektu Bohoboco

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2016-06-01 09:55
Zobacz co musisz zrobić by wygrać!

[CENTER]
[/CENTER]
[RIGHT]fot. Bohoboco

[/RIGHT]
Mamy dla was prawdziwą gratkę. Konkurs, w którym do wygrania są portfele projektu znanego duetu Bohoboco. Musicie jedynie zabawić się w poszukiwaczki i dopasować szczegóły do odpowiednich projektów marki.

Nagrody w konkursie

Do wygrania są 4 spersonalizowane portfele z kolekcji Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha. 4 osoby, do których powędrują nagrody będą mogły wybrać inicjały, które zostaną umieszczone na uchwycie suwaka.

Zadanie konkursowe

Poniżej znajdziecie zdjęcie szczegółów, które należą do projektów duetu Bohoboco. W sklepie internetowym marki znajdziecie produkty, do których pasują. Na pewno nie będziecie miały z tym problemu! Jak już rozwiążecie naszą układankę w odpowiedzi wpiszcie kolejno ponumerowane nazwy projektów. A także napiszcie czemu akurat do was powinna trafić nagroda. Wraz z duetem Bohoboco wybierzemy najciekawsze odpowiedzi.

[CENTER][/CENTER]


|Od lewej: szczegół #1, szczegół #2, szczegół #3|UWAGA! Przed wzięciem udziału, zapoznaj się z regulaminem.Odpowiedź zamieść na naszymforum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Nowa odsłona butiku Bohoboco


Po otwarciu butików w Warszawie, Poznaniu, Gdyni oraz Katowicach, projektanci BOHOBOCO skoncentrowali się na dotarciu do klientów w pozostałych częściach kraju oraz zagranicą. Nowa odsłona strony, która zyskała także funkcjonalną wersję mobilną, to odpowiedź na wciąż rosnące zainteresowanie zakupami w sieci oraz wykorzystanie potencjału, który daje bezpośredni dostęp do mody. Mamy zatem nadzieję, że nasze zadanie konkursowe przypadnie wam do gustu i będziecie się dobrze bawić odkrywając nowe projekty duetu.

Konkurs trwa w dniach: 1-14. czerwca 2015


Regulamin konkursu
napisał/a: delov 2016-06-02 11:24
szczegół #1 - Sukienka trapezowa z wyciętymi ramionami, fuksja, KOD: 61863
szczegół #2 - Sukienka z kwadratowym dołem, multicolor, KOD: 63003
szczegół #3 - Torba z kieszeniami XL, szara, KOD: 12292

Dlaczego chciałabym wygrać? Po prostu chciałabym kupić sobie porządny portfel, który nie rozwali się po 2 miesiącach a starczy na pare lat a jako młoda osoba z niewielkimi funduszami niestety nie mogę tego jak na razie zrobić więc chodzę z troszkę jak na razie zniszczonym portfelem. Przechwuje różne rzeczy w portfelu więc sprwdzam go co chwile czy coś nie znikneło, wyadło czy wszystko włożyłam spowrotem do niego czy jednak nie. Patrząc od stony kogoś nieznajomego to musi wyglądać dziwnie, że co chwilę wyciągam coś z torby czy nawet ja otwieram i sprawdzam jedną rzeczy parenaście razy w ciągu kilku minut.
napisał/a: aninha1 2016-06-02 11:52
1 to sukienka trapezowa z wyciętymi ramionami, fuksja, 2 to sukienka z kwadratowym dołem,3 to torba z kieszeniami XL, szara

Chcialabym wygrac poniewaz jako artystka przywiazuje duzo uwage do estetyki posiadanych rzeczy. moja dusza sie raduje kiedy cos pieknego wlasnie gosci w moim zyciu. a do tego wszystkiego stary wysluzony portfel zaczal odmawiac posluszenstwa:o
napisał/a: marta_z1907 2016-06-02 12:21
Szczegół 1 to sukienka trapezowa z wyciętymi ramionami w kolorze fuksji.
Szczegół 2 to sukienka z kwadratowym dołem (multicolor).
Szczegół 3 to torba z kieszeniami XL w kolorze szarym.


Chciałabym, żeby portfel trafił do mnie (i do mojej torebki), ponieważ cenię dobrą jakość i oryginalność. Ten portfel jest wyjątkowy, wyróżnia się na tle innych. Wygląda stylowo i niepowtarzalnie. Spersonalizowany będzie z pewnością służył mi przez długie lata.
napisał/a: Elena125 2016-06-02 13:47
szczegół 1 - Sukienka trapezowa z wyciętymi ramionami, fuksja; KOD: 61863
szczegół 2 - Sukienka z kwadratowym dołem, multicolor; KOD: 63003
szczegół 3 - Torba z kieszeniami XL, szara; KOD: 12292

Może zacznę od tego, że portfel jest w moim ulubionym, stonowanym szarym kolorze. Lubię proste ale jednocześnie eleganckie, skórzane akcesoria, dlatego bardzo chciałabym wygrać ten portfel, który na pewno posłuży mi na długie lata :)
anusia2004
napisał/a: anusia2004 2016-06-02 13:55
moja odpowiedź do konkursu Wygraj spersonalizowany portfel projektu Bohoboco

Szczegół 1 to sukienka trapezowa z wyciętymi ramionami w kolorze fuksji.
Szczegół 2 to sukienka z kwadratowym dołem (multicolor).
Szczegół 3 to torba z kieszeniami XL w kolorze szarym.


moim marzeniem jest mieć coś z kolekcji BOHOBOCO bo wyróżnia się to nowoczesnym konceptem modowym stworzony przez duet młodych aczkolwiek utalentowanych polskich projektantów - Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach
Ten Portfel to moje ciche marzenie by chociaż raz w życiu a portfel ten bardzo mi pasuje bo nie tylko że cenie sobie dobrą jakość, oryginalność i nie powtarzalność. portfel jest inny i to go wyróżnia się na tle innych i jest super.
napisał/a: gosis1 2016-06-02 16:27
Szczegół 1 to sukienka trapezowa z wyciętymi ramionami w kolorze fuksji.
Szczegół 2 to sukienka z kwadratowym dołem - multicolor.
Szczegół 3 to torba z kieszeniami XL w kolorze szarym.

Chciałabym otrzymać spersonalizowany portfel projektu Bohoboco, ponieważ uważam, iż detale są bardzo ważną częścią kobiecej garderoby. Zaś, gdy widzę ten portfel, widzę elegancję, wysoką jakość wykonania oraz oryginalność, bo można go mieć ze swoimi inicjałami bądź partnera, ukochanej osoby (why not). Gdybym miała ten portfel, zdecydowanie czułabym się pewniej, szykowniej i z gracją promowałabym swoim portfelem polską markę Bohoboco, która swoimi projektami mnie zachwyca. Ale w realiach ich posiadania, pozostaje mi o nich marzyć :)
rendus
napisał/a: rendus 2016-06-02 16:37
szczegół 1. Sukienka trapezowa z wyciętymi ramionami, fuksja (KOD: 61863)
szczegół 2. Sukienka z kwadratowym dołem, multicolor (KOD: 63003)
szczegół 3. Torba z kieszeniami XL, szara ( KOD: 12292 )

Lubię niebanalny styl i dobry gust, dlatego portfel Bohoboco idealnie do mnie pasował. Był urodzinowym prezentem od męża.Bardzo mi się podobał. Niestety jak się okazało nie tylko mnie. Nie nacieszyłam się nim zbyt długo, bo skradziono mi go wraz z zawartością w rzymskim metrze, gdzie byłam z wycieczką. Teraz cieszy się nim złodziej, a ja liczę na odrobinę szczęścia w konkursie.
napisał/a: koliber31 2016-06-02 18:06
Poszukałam, pooglądałam (przy okazji znalazłam parę rzeczy dla siebie) i mam! Myślę że dobrze typuję:


Szczegół nr 1 pasuje do sukienki trapezowej z wyciętymi rękawami w kolorze fuksji, kod 61863

Szczegół nr 2 pasuje do sukienki z kwadratowym dołem, multikolor, kod 63003

Szczegół nr 3 pasuje do torby z kieszeniami XL, kolor szary, kod 12292.


Dlaczego chciałabym wygrać ten personalizowany portfel?

Ponieważ mam już t- shirt duetu Bohoboco pomyślałam sobie że jeśli uda mi się wygrać to portfel sprezentuje mojej kochanej babci. Babcia jest osobą bardzo bliską mojemu sercu gdyż to Ona mnie wychowywała. Wspierała i otoczyła miłością od najmłodszych lat. Razem ze mną dzieliła chwile radości, szczęścia ale i smutku. Była dumna gdy przynosiłam ze szkoły piątki a pocieszała gdy dostałam dwójkę :) Pomagała w nauce, szyła mi piękne sukienki i swetry, których nie powstydziłby się duet Kamila i Michała :) Ale przede wszystkim piekła najwspanialszą szarlotkę pod słońcem. Nigdy nie zapomnę tego wspaniałego zapachu. Zapach unosił się w całym domu. Robiła też prawdziwą, zdrową zupę pomidorową z pomidorów z naszego ogródka. Jakież to były zapachy :) Ciasto drożdżowe i placek ze śliwkami znikały prawie z prędkością światła :) Od babci odziedziczyłam zamiłowanie do książek. Lubię czytać i nie wyobrażam sobie wieczoru bez pasjonującej lektury. Niestety, jednego nie mogę po babci odziedziczyć – nie potrafię szyć mimo że nie raz próbowałam. A patrząc na projekty Bohoboco chciałabym zostać projektantką lub choćby stylistką. Ten portfel podarowałabym właśnie babci. Chciałabym Jej podarować tę piękną rzecz bo jak nikt inny na to zasługuje. Powiedzieć Jej że bardzo Ją kocham, mocno uściskać, przytulić i podziękować za trud który włożyła w wychowywanie mnie. Dziękuję babciu za wszystko! Jest jeszcze jeden powód: babcia chowa do dziś dzień pieniądze pod dywan. A mając tak piękny portfel z pewnością dla swoich oszczędności znalazłaby lepsze miejsce :)
napisał/a: kinia1976 2016-06-02 20:16
szczegół 1 - Sukienka trapezowa z wyciętymi ramionami w kolorze fuksji (KOD: 61863)
szczegół 2 - Sukienka z kwadratowym dołem-multicolor (KOD: 63003)
szczegół 3 - Torba z kieszeniami XL w szarym kolorze (KOD: 12292)

Dlaczego powinnam wygrać portfel?
Odpowiedź jest prosta bo pasuje do mnie. Ma piękny kolor, który idealnie współgra z moja gama kolorów w szafie. Jest stonowany, a jednak ma w sobie taki pazur, który powoduje, że każdy chce go mieć. To nie jest zwykły portfel to przecież portfel od Bohoboco. Kocham was panowie, macie niezwykły gust, wasze ciuchy są zajefajne. Mam bluzkę od was. Najbardziej ja lubię, noszę ją często i mimo wielu prań nic sie z nią nie dzieje. Doskonała, wysokiej jakości tkanina, warta jest swojej ceny. Wracając do portfela, ten kolor mnie przyciąga, śnie o nim. Można go wykorzystać również jako kopertówkę, pasuje na wystawne przyjęcie, grilla, zakupy czy na kolacje. W stylu casual czy sportowym. Mam nadzieję, że to do mnie trafi ta cudowna rzecz. Pozdrawiam i całuję!!!
napisał/a: IskierkaO 2016-06-03 16:56
1 to sukienka trapezowa z wyciętymi ramionami w kolorze fuksji
2 to sukienka z kwadratowym dołem (multicolor)
3 to torba z kieszeniami XL w kolorze szarym
Dlaczego chciałabym wygrać?
Po pierwsze:chciałabym mieć coś od Polskich projektantów i cieszyć się,ze wspieram w pewien sposób polski "towar"
Po drugie :mieć portfel,który nikt tak od razu mieć nie będzie i w dodatku za darmo
Po trzecie :otrzymać portfel,który idealnie pasuje do mojej torebki i dłoni z nadzieją,że w nowiutkim portfelu pieniędzy będzie może mi przybywać choć trochę,niż ubywać pod koniec miesiąca :D
napisał/a: fifi4 2016-06-03 21:11
Szczegół 1 to sukienka trapezowa z wyciętymi ramionami w kolorze fuksji.
Szczegół 2 to sukienka z kwadratowym dołem - multicolor.
Szczegół 3 to torba z kieszeniami XL w kolorze szarym.
Bo portfel to pierwsza rzecz i najważniejsza w torebce,czasem nawet najważniejsza bo nie raz ją zastępuję ,To prestiżowy i gustowny dodatek bo w nim mieszczą się skarby a ja jestem takim skarbem ,który by go odpowiednio szanował i on gotówkę moją by w nim pilnował