Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. Dodano: 20-05-2016, 21:51 #1

Które polskie miasto lubicie najbardziej?

Polki dookoła świata, ale przecież świat to również Polska, więc umieszczam moje pytanie tutaj

Które z polskich miast lubicie najbardziej (a którego nie lubicie?) Ja będę oryginalna, bo lubię Warszawę ;P Od niedawna mieszkam w tym mieście, ale zawsze chciałam tu wylądować. Uwielbiam klimat przedwojennej Warszawy, z którego na szczęście jeszcze co nieco zostało Podoba mi się nawet pełna dowolność architektoniczna: ładne budynki obok koszmarów, nowe obok starych, różne style obok siebie. Mam tu wspaniałych i życzliwych znajomych, zupełnie innych niż stereotypowi warszawiacy.

Lubię też Bydgoszcz - pięknie się zmieniła po rewitalizacji i pieniądzach zainwestowanych przez Unię Naprawdę polecam, zwłaszcza Wyspę Młyńską i okolice Starego Rynku - powinno się Wam spodobać!

Którego miasta nie lubię? Chyba nie ma takiego. Raz co prawda byłam w Katowicach i było koszmarnie: ciemno i deszczowo, nieprzyjaźnie, ale to pewnie wina pogody. Muszę tam kiedyś wrócić.

A jak jest w Waszym przypadku?

2. Dodano: 23-05-2016, 12:31 #2

Odp: Które polskie miasto lubicie najbardziej?

Katowice ostatnio bardzo się zmieniły i jest tam naprawdę ładnie. Wiele się też tam dzieje. A jeśli chodzi o ulubione miasta, to u mnie jest to niezmiennie Wrocław.

3. Dodano: 24-05-2016, 13:02 #3

Ja zdecydowanie najbardziej lubię Kraków- trochę tutaj mieszkałem, ale niestety musieliśmy się przenieść. Gdybym miał wybór- na pewno bym tutaj pozostał. Ten klimat, miejsca do których przez te lata przywykłem- tego wiem, że już nie znajdę nigdzie indziej. A dla tych z Was, którzy jeszcze w Krakowie nie byli, polecam ten artykuł- [URL="http://warsztat-samochodowy.net/wycieczka-po-polsce/"]http://warsztat-samochodowy.net/wycieczka-po-polsce/[/URL].

4. Reklama

5. Dodano: 28-10-2016, 15:10 #4

Uwielbiam Poznań. Miłością do Poznania zaraził mnie mój tato, który tu swego czasu pracował. Ja kilka lat tu mieszkałam i fajnie jest czasami wrócić na stare kąty. Zazwyczaj gdy wpadam tu z wizytą nocuję w Art Hostel, który ma dla mnie idealną lokalizację w centrum Poznania. Obiekt idealnie zadbany, panuje w nim ład i porządek. Zadbano w nim również o dzieci, które mają dostęp do placu zabaw. Kto nie był w Poznaniu to gorąco polecam, warto tu przyjechać.

6. Dodano: 28-10-2016, 15:32 #5

Rzeszów uwielbiam piękne, czyste miasto dużo młodych ludzi, miejsc rozrywki, dużo zieleni
    [url=http://automatyka-sklep.eu/sterowniki-plc]sterowniki plc sklep[/url]

7. Dodano: 13-04-2017, 12:37 #6

Uwielbiam swoje miasto Łódź, ale zakochana jestem w Krakowie <3 jeżeli mam polecić najlepszy istniejący hotel na całym świecie, to gwarantuję, że pobyt w Kanonicza 22 zapadnie na zawsze w pamięci. http://www.kanonicza22.com/ cudowne miejsce. Ogólnie Kraków, Starówka, Zamek Królewski, uliczki, kamienice - kocham

8. Dodano: 14-04-2017, 15:12 #7

Chyba to zależy nie tyle od samego miasta co od sentymentów i wspomnień każdemu sie z czymś dobrym kojarzy i dlatego się je lubi albo odwrotnie. Ja osobiście lubię nadmorskie miasta: Gdańsk, Sopot, najlepiej poza sezonem ;p

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów