Przekąski dla dzieci

napisał/a: wioletta11 2016-05-15 10:57
Jakie przekąski dajecie swoim dzieciom? Co sami lubicie podjadać?
napisał/a: vajola 2016-05-16 12:32
Powiem Ci, że z nas to jest cała rodzina podjadaczy :) Staram się dawać dzieciom zróżnicowane przekąski.Daję im owoce i warzywa. Czekolady również im nie bronię bo jestem zdania,ze dzieciństwo rządzi się swoimi prawami i raz na jakiś czas można dać dziecku kawałek czekolady czy batona.
Nasza ulubiona czekolada to czekolada nadziewana Wedla. Pyszna jest tradycyjna wersja nadziewana truskawkami ale jakis czas temu sprobowaliśmy jej wersji nadziewanej pomarańczą. Również bardzo smaczna
napisał/a: ms-k4r0line_ 2016-07-11 15:32
Często serwuję dzieciakom lody waniliowe z dodatkiem owoców Stovit Naturalnie Owocowe. Jest kilka smaków, ale mojej rodzince najbardziej odpowiadają wiśnie.
napisał/a: smerfetkaaa8 2016-08-03 10:52
Teraz powstaje wiele knajpek z lodami rzemieślniczymi. Chodzicie do nich?
napisał/a: roshy12 2016-08-10 21:44
Może to nie przekąska ale jeżeli potrzebujesz soczku dla dzieci to polecam Ci RokoFun - wiele smaków. A co najważniejsze są one wytworzone z naturalnych składników i nie ma w nich ani grama białego cukru. W ich składzie znajdują się witaminy - także tego potrzebują nasze dzieci!
tirlitirli
napisał/a: tirlitirli 2017-02-14 12:27
Moje pociechy uwielbiają pizzę na słodko. Jeśli szukacie przepisu na tą pyszną przekąskę polecam: https://www.panitereska.pl/recipe-items/przepis-na-pizza-na-slodko-z-czekolada-i-truskawkami/
Pizzę przygotowujemy wspólnie, ja zagniatam ciasto a dzieci kroją i układają składniki :D
napisał/a: jolaak 2017-03-12 18:52
wygląda pysznie, muszę wypróbować:)
napisał/a: joanna890 2017-04-05 11:48
Do szkoły zdecydowanie mieszanka orzeszków suszone owoce :)