Konkurs "Idź na koncert!"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2007-12-05 13:29
A do wygrania podwójne zaproszenia na występy znanych zespołów w klubie Stodoła!

Oto konkursowe zadanie: Wymień co najmniej 3 powody, dla których bilety na wybrany występ powinny trafić właśnie do Ciebie. I koniecznie dopisz, który koncert chciałabyś/chciałbyś zobaczyć - MetalFilia, Myslovitz czy Hey? Możesz wybrać tylko jeden z nich.

Swoją odpowiedź zamieść jako post na tym forum.

12 osób (autorki/autorzy najciekawszych uzasadnień) otrzyma 2 bilety na wybrany przez siebie koncert w klubie Stodoła.

MetalFilia we wtorek 11 grudnia 2007 r. od godz. 18.00
Myslovitz w środę 12 grudnia 2007 r. od godz. 20.00
Hey w czwartek 13 grudnia 2007 r. od godz. 20.30

11, 12 i 13 grudnia rano sprawdzaj swoją skrzynkę i oczekuj pozytywnych wiadomości!

Zasady konkursu
1. Konkurs "Idź na koncert!" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 5 grudnia do 13 grudnia 2007 r.
2. Wygrywa 12 osób - autorki i autorzy najciekawiej uzasadnionych odpowiedzi.
3. 11 grudnia o godzinie 10.00 do 4 osób (które otrzymają bilety na METALFILIĘ) redakcja prześle prywatne wiadomości z informacją na temat SPECJALNEGO HASŁA, które upoważni do odebrania podwójnych zaproszeń w kasie klubu Stodoła na ok. 2 godz. przed koncertem. Zwycięzcy zostaną wpisani na listę, która zostanie przesłana do organizatorów. Do odbioru zaproszeń przed koncertem konieczne będzie podanie swojego nicku oraz poprawnego hasła.
4. 12 grudnia o godzinie 10.00 do 4 osób (które otrzymają bilety na występ zespołu MYSLOVITZ) redakcja prześle prywatne wiadomości z informacją na temat SPECJALNEGO HASŁA, które upoważni je do odebrania podwójnych zaproszeń w kasie klubu Stodoła na ok. 2 godz. przed koncertem. Zwycięzcy zostaną wpisani na listę, która zostanie przesłana do organizatorów. Do odbioru zaproszeń przed koncertem konieczne będzie podanie swojego nicku oraz poprawnego hasła.
5. 13 grudnia o godzinie 10.00 do 4 osób (które otrzymają bilety na występ zespołu HEY) redakcja prześle prywatne wiadomości z informacją na temat SPECJALNEGO HASŁA, które upoważni je do odebrania podwójnych zaproszeń w kasie klubu Stodoła na ok. 2 godz. przed koncertem. Zwycięzcy zostaną wpisani na listę, która zostanie przesłana do organizatorów. Do odbioru zaproszeń przed koncertem konieczne będzie podanie swojego nicku oraz poprawnego hasła.
napisał/a: Fraggy 2007-12-05 17:32
Myslovitz

1. powód :
banalny - Uwielbiam chłopaków, ich muzykę, znam większość ich utworów :)
2. powód :
na poprawę humoru - Mam dzis okropny humor,okropny dzień, , sama myśl o możliwości wygrania biletów na ich koncert sprawiła, że się uśmiechnęłam, a co dopiero samo otrzymanie tego biletu... to na pewno byłoby świetne poprawienie nastroju podczas ogólnie panującej zimowej chandry ;]
3. powód:
wspomnień czar - Mam cudowne wspomnienia z 1 letniego koncertu chłopaków, z jednym chłopakiem :) Miło by było je odświeżyć ;)))
4. powód:
snobistyczny - Będąc w maju tego roku na koncercie na Juwenaliach czekałam na swoją ulubioną piosenkę : " Z twarzą Marylin Monroe" i nie dane mi było usłyszeć. Może tym razem....

;)
napisał/a: briggie 2007-12-05 18:19
Jest kilka powodów. Słyszałam, że Myslovitz idzie na wcześniejszą emeryturę, więc nie mogłabym sobie wybaczyć, gdybym nie zobaczyła ich na żywo przed tym smutnym wydarzeniem :). Poza tym przez ostatni tydzień byłam chora i w ogóle ludzi nie oglądałam, a tam w Stodole ludzi będzie na pewno sporo. Ostatni powód jest jeszcze ważniejszy - w przyszłym tygodniu mój mężczyzna ma urodziny i to byłby świetny prezent! Pozdrawiam :)
napisał/a: paulina_ja 2007-12-05 20:37
metalfilia,
coz ja moge odpowiedziec na pytanie dlaczego chcialabym dostac bilety na metalfilie...:)jestem fanka ciezkich rytmow od prawie 10lat, na swoj pierwszy koncert poszlam gdy mialam 13 i to byla milosc od pierwszego wejrzenia a raczej uslyszenia-od tej pory regularnie jezdze na koncerty, festiwale rockowe i przyznam sie ze nigdzie nie bawie sie tak dobrze jak tuz pod scena wsrod ludzi podobnie jak ja zakochanych w dobrej muzyce metalowej, przy dzwiekach, ktore poruszaja nie tylko serce i przywoluja wspomnienia....
w tym roku metalfilia jest dla mnie o tyle wazna ze chcialabym zebrac ze soba przyjaciolke, ktora dopiero poznaje uroki ciezkich rytmow i jak narazie, po kilku mocnych koncertach, jest nimi zachwycona-te bilety bylyby poprostu spoznionym prezentem mikolajkowym zarowno dla mnie jak i dla niej bo chcialabym podzielic sie znia tym co dla mnie osobiscie daje tyle radosci:)
pozdrawiam,
paulina_ja
napisał/a: anioXek 2007-12-06 06:07
Chciałabym bilety na Hey. 3 Powody? Bardzo proszę:
1. WSTYD!!! - Mam 23 lata i NIGDY nie byłam na ŻADNYM na żywo koncercie!
2. Niedługo święta a moj chłopak, który bardziej ode mnie kocha tylko muzykę, umarłby chyba ze szczęścia na taki prezent!
3. Kasia Nosowska
napisał/a: agata68 2007-12-06 12:54
MetalFilia
Powodów bym to ja właśnie odtrzymała zaproszenie na ten koncert jest kilka.
Po pierwsze RADOŚĆ SYNA jest bezcenna, bo dla Niego byłoby to zaproszenie, jest fanem jednego z zespołów, był juz kiedyś na ich koncercie i do dziś pamiętam Jego wrażenia po.
Po drugie RADOŚĆ MATKI jest wielka, gdy dziecko (20 lat) jest szczęśliwe.
Po trzecie SPEŁNIENIE MARZEŃ, bo syna marzenie to tak jakby moje.
napisał/a: bdagusia 2007-12-07 18:19
Myslovitz


1. Myślę, że widok Artura Rojka śpiewającego "Widze w snach wciaz to samo, ciagle boje sie zasnac
Tamten lezy we krwi a mnie robi sie slabo
Powiedzial patrz jak pieknie, prawie tak jak w filmach
Zapamietaj to, pamietam, prawie tak jak w filmach" musi być zabójczy:)

2. Bo zawsze marzyłam aby znaleźć się na koncercie w "Stodole" ale nigdy się nie skłądało... a teraz kiedy jestem pierwszoroczną studentką wypadałoby się pojawić w najlepszym studenckim klubie...

3. [Chyba najważniejsze] 12. 12 mam imieniny i byłby to cudowny prezent dla mnie...:)
odomagala
napisał/a: odomagala 2007-12-07 22:26
1. NIGDY nie byłam na żadnym koncercie
2. To ulubiony zespół mojej mamuśki. Ma na imię Ewa i imieninki w Wigilię, więc to mógłby być prezent...
3. Ostatnio się troszkę pokłóciłam z mamą, więc te bileciki mogłyby być w ramach przeprosin...
4. Bardzo chciałabym ich zobaczyć na żywo a przy okazji zbliżyć się z mamuśką
5. Szczerze powiem, że śni mi się po nocach ich zobaczyć, a mama zna na pamięć ich wszystkie piosenki :)
napisał/a: nesca76 2007-12-11 19:34
1. To było odkrycie w sensie muzycznym i fizycznym. Wiele lat temu, u mojego kolegi, wśród kaset disco polo (hic!) jego brata, odkryłam pudełko z czarną okładką. Nazwa nic mi nie mówiła, ale intuicja podpowiadała, że to może być coś interesującego. Potem, kiedy wydawali kolejne płyty, byłam trochę zazdrosna, że teraz wszyscy ich słuchają, a przecież to "mój zespół". Myślę, że usłyszeć ich na żywo, to odkryć ich po raz kolejny...
2. Mają specyficzny ruch sceniczny: minimum ruchu - maksimum ekspresji. To trzeba zobaczyć na żywo ;)
3. Co ja odpowiem, gdy ktoś spyta, czy byłam w stodole na koncercie Myslovitz???

Ps. Nie pytajcie mnie, co ich pierwsza płyta robiła u miłośnika disco polo. Nie potrafię odpowiedzieć. Są rzeczy na ziemi i niebie, o których nie śniło się nawet filozofom...
napisał/a: AgS 2007-12-12 01:28
A ja chciałabym bilety na koncert Myslovitz ponieważ grają w najlepszym klubie w Warszawie. Chcę zrobić niespodziankę koledze , który jest ich wielbicielem a dotąd nie kupił biletu bo zwyczajnie nie miał towarzystwa na ten koncert. Może okazać się , że po rocznej przerwie członkom zespołu będzie bez siebie tak dobrze , że nie zechcą już wrócić na scenę.
napisał/a: Martumi 2007-12-12 12:45
Nuda, nuda. pęcznieje czas. Coraz bliżej, podchodzi Mars
Nie bawi mnie nic.
Więc muszę tam być!! :)

W radiu lecą czerstwe rymy, do diabła z nimi! musze tam być !!!

A ja nie chciałabym żeby ten koncert tak po prostu , po prostu przeminął!!
Wiele upłynęło takich dni
Dni bez mojego udziału
Ale jeszcze nie czas skończyć z oczekiwaniem na coś
Co może .... przyjść!

Więc nie dajcie mi się zalać samej w domu!Przecież któryś z moich przyjaciół może potrzebować nerki...

Wybierzcie mnie!! "Pomimo wszystko" !! :)
napisał/a: bdagusia 2007-12-13 22:42
na Myslovitz było bosko:) Dziękuję:)