Wygraj trening z Kasią Kępką!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2016-04-11 14:32
Weź udział w konkursie i wygraj personalny trening z Kasią Kępką!

[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. Fotolia

[/RIGHT]
Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Nie podoba ci się twoje odbicie w lustrze? A może czujesz, że każdy dzień ucieka ci przez palce? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, nadszedł czas, by wziąć się za siebie!
Weź udział w konkursie i wygraj spotkanie, które odmieni nie tylko twoje ciało, ale i całe nastawienie do życia! Wygraj personalny trening Gym Break Center!

Nagrody w konkursie

Mamy do rozdania 3 nagrody, którymi są treningi wprowadzające w Gym Break Center. Każdy z nich składa się z badania składu masy ciała oraz 90-minutowego treningu funkcjonalnego dla 1 osoby wraz z oceną sprawności fizycznej. Czas trwania treningu to ok. 2 godz.

Zadanie konkursowe

Napisz w naszym wątku na forum, czego najbardziej nie lubisz w swoim ciele i dlaczego właśnie TO chciałabyś to zmienić.

Czym jest Gym Break Center?

To założone przez Katarzynę Kępkę i Szymona Gasia, mieszczące się w samym centrum Warszawy, najnowocześniejsze Centrum Treningu Funkcjonalnego. Miejsce, w którym pod okiem profesjonalistów doskonalić formę mogą zarówno zawodowi sportowcy, jak i amatorzy.

Gym Break Center to klub oferujący najwyższej jakości trening funkcjonalny prowadzony według autorskiej metody Szymona Gasia, opracowanej na podstawie wiedzy, którą zdobył podczas edukacji w USA. Do dyspozycji mamy 2 przestronne sale treningowe - 350m2 strefy funkcjonalnej, wyposażonej w specjalistyczny sprzęt sportowy.

Informacje o trenerach

KAŚKA KĘPKA
Prezenterka telewizyjna, współzałożycielka projektu Gym Break i właścicielka Centrum Treningu Funkcjonalnego Gym Break Center. Kobieta żyjąca w ciągłym biegu i jeszcze do niedawna, w przekonaniu, że w jej grafiku nie ma miejsca na sport i dbanie o regularne posiłki. Dzisiaj - entuzjastka treningu funkcjonalnego, pasjonatka zdrowej kuchni i aktywnego trybu życia.

SZYMON GAŚ
Wykształcony w USA charyzmatyczny specjalista od przygotowania motorycznego, któremu zaufało wiele polskich gwiazd. Współzałożyciel projektu Gym Break i właściciel Centrum Treningu Funkcjonalnego Gym Break Center. Promotor zdrowego i efektywnego treningu funkcjonalnego - bazującego na pełnym zakresie naturalnych ludzkich ruchów (bieganie, skakanie, balansowanie, podnoszenie, rzucanie, łapanie, czołganie się, wspinanie itd.).
napisał/a: alicjasz 2016-04-12 13:12
Cześć! Wspaniały konkurs! Od czasu gdy dowiedziałam się na uczelni o GYMBREAK marzę o treningu razem z Wami!! To co chciałabym zmienić u siebie to mój brzuch. Nie jest tak, że go nie lubię, ale myślę, że mogę go pokochać na maxa dzięki treningu z GYMBREAK!! Chcę go zmienić ponieważ kiedyś wyglądał o wiele lepiej. Marzę o płaskim brzuchu, którego nie będę musiała "wciągać" chodząc w obcisłych ciuszkach :D :D
napisał/a: aaanula 2016-04-12 13:12
Zadaliście mega trudne pytanie. Czego ja nie lubię w swoim ciele? tego, że je mam i nie umiem go wykorzystać jako kobieta, bo nie widzę w nim niczego atrakcyjnego.
Jestem trochę podobna do Kasi pod kątem figury sprzed przemiany, niby nic nie brakuje ale patrzę w lustro i nie widzę ani sexappealu ani niczego, na czym można by się pochylić.
Chciałabym popracować nad całym ciałem aby zmusić je do tego, żeby mi się poddało i pokazało mi to co jest w nim najpiękniejsze. Patrząc w lustro tego nie widzę, ciągle w głowie mam obraz siebie z 20 kilogramową nadwagą i nie umiem tego zmienić, wyciągnąć swoich atutów i pokazać że piękno nie jest zależne od metryki lub ubrań.
Drodzy Gymbreakowcy - pomóżcie odnaleźć piękno w ciele, które podda się waszym torturom fitnessowym.
Anulka
napisał/a: malinkowo88 2016-04-12 13:40
Bardzo, ale to bardzo chciałabym móc uczestniczyć w "prawdziwym" treningu z Kasia i Szymonem.
W swoim ciele najbardziej nie lubię swojej oponki na brzuchu :/ Zawsze to miejsce było moim atutem jednak po ciąży wszystko zmieniło się o 180 stopni - to co lubiłam zmieniło się w moja zmorę. Walczę, ale pomoc takich fachowców byłaby mega wyróżnieniem!
Pozdrawiam,
Agnieszka
napisał/a: agrafwka 2016-04-12 14:05
Ćwiczę z Wami już długo, zaszczytem byłoby Was poznać na żywo:)
Trochę biegam ale ciało jeszcze nie do końca to jakie bym chciała mieć, a patrząc na Kasię, która swoją figurę (po części) zawdzięcza Szymonowi też TAK CHCĘ!!!!
Pozdrawiam
Monika
napisał/a: romanabanana 2016-04-12 14:24
Cześć!!
Doskonały pomysł z tym konkursem
napisał/a: iwonaa24 2016-04-12 14:26
O waszym konkursie dowiedziałam się przypadkowo przeglądając instagram z Kasią Kępką :)
stwierdziłam że zaryzykuje :)
A mianowicie, mi osobiście nie podoba się wiele rzeczy w swoim ciele ale najbardziej brzuch oraz uda.
Jeszcze jakiś czas temu bardzo dużo biegałam, ćwiczyłam.
Wzięłam udział w maratonie, lecz zmiana pracy spowodowała zmianę także mojego cyklu ćwiczeń oraz jedzenia.
Przestałam ćwiczyć, biegać, oczywiście w grę weszły dodatkowo fast foody oraz słodycze. Widząc ubrania które zakładałam jeszcze pół roku temu jest mi potwornie przykro że niestety są już za małe.
Ciężej mi się teraz zmotywować, aczkolwiek zdarzyło mi się parę razy ćwiczyć z Wami oglądając filmiki.
Uważam że wasze treningi są świetne tylko mi brakuje samodzielnej motywacji.
Trening razem z Wami byłby dla mnie ogromną motywacją do powrotu do dawnej sylwetki oraz zadowolenia :)
napisał/a: polina1210 2016-04-12 14:26
Wreszcie! Ile można czekać na szansę treningu z Wami poza tym przed ekranem telewizora bądź komputera ?
Kompleks największy? UDA! Są kompleksem od zarania dziejów i może wy okażecie się tym "rycerzem z bajki na białym rumaku", który uwolni je z nadmiaru zbędnych kg i pozwoli zaistnieć na plaży w te wakacje?
Czemu one są kompleksem?
- Źle wyglądają ! Komentarz zbędny.
- Muszę kupować częściej spodnie, bo się przecierają -większy wydatek
- Problem ze znalezieniem odpowiednich spodni (nieproporcjonalna budowa, oznacza ogromne problemy)- stracony czas
- Nie mogę nosić krótkich spodenek, bo obcieram nogi - ból niesamowity!
Czekam więc na pomoc Ekipo Gym Break'a! ;)
napisał/a: ja_aaa_87 2016-04-12 15:25
Czego nie lubię w swoim ciele?
Aktualnie...braku uśmiechu.
Zbliża się lato, jestem na diecie, chodzę regularnie na siłownię... A jednak czegoś brakuje. I to coś widzę na zdjęciu do artykułu - szeroki uśmiech i radość z pracy nad swoim ciałem! Kasia jest dla mnie przykładem i czuję, że byłaby w stanie tchnąć we mnie tą pozytywną energię, którą utraciłam gdzieś po drodze, w trakcie walki o nowe ciało (a jestem dopiero w połowie długiej drogi)!
Kaśka, ogarnij mnie! zaraź uśmiechem! pozytywnym podejściem do ćwiczeń! Niech leje się pot, (niekoniecznie) krew i łzy! A nowe ciało będzie tylko efektem ubocznym :)
napisał/a: madz1ol 2016-04-12 15:43
Czesc ekipo GYM BREAK'a!!! Wspanialy konkurs! Cwicze z Wami przykladnie odkad tylko o Was uslyszalam, bo Wasz zapal i pasja do sportu oraz zdrowego trybu zycia sa zarazliwe. Nadal brakuje mi pelnej konsekwentnosci, stad jeden mankament, z ktorym sie borykam, czyli UDA. Chcialabym po prostu, aby byly one moim kobiecym atutem, anizeli powodem, dla ktorego, w jakims stopniu ta kobiecosc trace. Wasze profesjonalne porady na pewno skierowalyby mnie na wlasciwa sciezke. Pozdrawiam serdecznie.
napisał/a: kareetka 2016-04-12 15:57
Witam Serdecznie! :)
Zacznę może od tego i zapewne będzie to mało oryginalne ale tak się ucieszyłam, na link o konkursie, ze szok! :)
Pamiętam Kaśkę jak prowadziła program na stacji VIVA i jej metamorfoza dla mnie jest niemożliwa! Wielkie WOW! Też chce tak wyglądać..Czy mi się to uda? hym..A może pomożecie mi i wybierzecie moja odpowiedz i wezmę udział w treningu ?
Zadaliście dość ciężkie pytanie, ale postaram się sprostać i odpowiedzieć. Co mi się nie podoba w sobie, chyba najbardziej- jeśli jedna część ciała mam wybrać to BRZUCH :( Moja budowa ciała jest drobna i zawsze słyszę: " ja nie wiem co Ty chcesz od tego brzucha przecież jesteś taka chuda". Moja odpowiedź brzmi zawsze a no od mojego brzucha chce dużo! Fakt nie jestem dużych rozmiarów ale od zawsze marzyłam o pięknym brzuszku o zgrabnych kształtach..six pack czemu nie :) p.s. uwielbiam ten trening z Wami!
Jestem na co dzień aktywną osobą, staram się iść w dobrym kierunku by dążyć do celu..Marzę o prawidłowej postawie ciała, stabilnym kręgosłupie a najbardziej o codziennym uśmiechu, co sprawi, że odrazu będzie się chcieć. Tak jak Kasia mrugnąć okiem, szeroko się uśmiechnąć i działać.
Przecież w zdrowym ciele, zdrowy duch!
Mam nadzieje, że ktoś mnie zauważy pośród uczestniczek i choć przeczyta moja odpowiedź! :)
Zyczę wszystkim powodzenia sobie oczywiscie też bo marzenia są do spełnienia! :) trzymajcie się! GYM BREKOWE Maniaczki! ;)
napisał/a: monikamonia 2016-04-12 16:33
Czego nie lubię w swoim ciele?
Tego, że ciągle bierze górę! Wzloty i upadki, ćwiczę i poddaje się. Chce to zmienić raz na zawsze.
Moje ciało jest nieproporcjonalne, szczupły tułów, 'masywne uda'. Znienawidzony cellulit i brak jędrności. Walczę, patrzę w lustro ale nic się nie zmienia. Włączam gymbreak, czasem na Was krzyknę a potem dziękuje za wycisk! Chciałabym abyście dali mi taki wycisk na żywo. Zarazili tą pozytywną energią, zmotywowali do cięższej pracy, a ja z radością podziękuje za 'skopanie mi tylka'. Moje ciało zapewne podziękuje za lepszy wygląd!