Prezent dla chłopaka

napisał/a: baranek99 2016-04-01 13:27
Hej. Niebawem urodziny ma moj chlopak, a w tym roku wyjatkowo nie rozprawia o tym, ze chce dostac konkretna gre na komputer albo konsole. pomyslalam wiec, ze moze zaryzykuje i kupie mu jakas bizuterie. Myślicie, że łańcuszek złoty dla chłopaka to dobry pomysł? Czy powinnam jednak wyciągnąć z niego kolejny tytuł gry kompyterowej? ;P Poradźcie
martha_22
napisał/a: martha_22 2016-04-02 20:58
Cóż, na pewno złoty łańcuszek to ciekawa odmiana, tylko czy lubi nosić tego typu ozdoby ? Tak sobie myślę, że jeżeli zafundujesz mu nową grę, musisz się liczyć z tym, że będzie chciał ją jak najszybciej "opanować", a tym samym dla Ciebie będzie miał mniej czasu, więc może jakiś plecak na laptopa ? To moim zdaniem znacznie "bezpieczniejsza" opcja.
napisał/a: agahankes 2016-04-06 12:27
Jak lubi grać w piłkę, to kup mu bidon. Po treningu czy grze każdy pije wodę, a taki bidon wygląda o wiele fajniej i bardziej profesjonalnie, sportowo, niż zwykła plastikowa butelka.

napisał/a: kajka83 2016-04-17 12:29
Kup coś personalizowanego, ale może niekoniecznie łańcuszek. Mój mąż nie byłby zadowolony z takiego prezentu. Jeśli chodzi o prezent dla męża albo chłopaka to tutaj poszukaj https://mygiftdna.pl/Prezent-Dla-Meza. jestem pewna, że coś znajdziesz.
napisał/a: sara899 2016-04-23 14:33
A może voucher na jakąś ekstremalną przejażdżkę?
napisał/a: azamag 2016-04-25 21:59
Ostatnio miałam ten sam dylemat, co zakupić na prezent dla przyjaciela. Ciężko szło, aż wpadłam na pomysł by kupić mu jakieś akcesoria do pielęgnacji brody. Brodę zaczął zapuszczać całkiem niedawno więc stwierdziłam, że będzie to dobry prezent. Wybrałam zestaw: kartacz do brody oraz naturalne mydło do brody z węglem drzewnym http://beardman.pl/zew-for-men-pakiet-brodacza. Zestaw idealny do podstawowej pielęgnacji brody. Elegancko zapakowany w kartonik. Mimo, że zamawiałam go na ostatnią chwilę przesyłka dotarła do mnie ekspresowo. Przyjaciel z prezentu zadowolony.
napisał/a: ugata1 2016-04-28 10:40
też mam problem z wyborem prezentu dla chłopaka, ale z okazji rocznicy. szukałam, szukałam i szukałam inspiracji i w końcu znalazłam coś, co mnie zainteresowało, a mianowicie - wspólna sesja zdjęciowa.

zaczęłam przeglądać strony fotografów, w końcu trafiłam na taką, na której zdjęcia bardzo mi się spodobały: http://barwybieli.pl/ i pomyślałam, że to może być bardzo fajny pomysł i pamiątka. co sądzicie? :)
napisał/a: Becia88 2016-04-28 14:03
Faceci to gadżeciarze więc można oszukać jakiegoś taniego iphona w dobrym stanie. Wiadomo, że te smartfony są dosyć drogie ale można znaleźć taką ofertę z telefonem za rozsądne pieniądze, w nawet nienaruszonym stanie. Myślę, że z takiego
napisał/a: magda1990k 2016-05-18 21:56
Mój chłopak nie dawno obchodził urodziny i w prezencie dałam mu zegarek kalkulacyjny. W przeciwieństwie do mnie uwielbia matematykę, studiuję rachunkowość i finanse. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę, był mega zadowolony. Moim zdaniem warto szukać prezentu pod kątem tego co lubi, czym się interesuję dana osoba.
napisał/a: gawrysia 2016-05-18 23:27
ja memy facetowi kupiłam smartwacha, już minęło 2 tygodnie, a on nadal zafascynowany i chodzi dumny jak paw :) szczerze nie liczyłam na taką reakcje więc się miło zaskoczyłam :P na avans.pl kupiłam to cacko.
napisał/a: Oluchna87 2016-05-30 21:14
W sklepie z galanterią skórzaną mironti.pl widziałam bardzo ładne aktówki męskie. Uważam, że to może być znakomity prezent - oczywiście o ile chłopak już pracuje i to raczej biurowo. Zapewne każdej zależy, żeby jej facet elegancko się prezentował, a z taką aktówką tak właśnie będzie :)
napisał/a: fince 2016-06-02 16:28
moze cos z elektroniki? przez dziobacz.pl na pewno taniej Ci się uda kupić, to jest portal crowdshoppingowy, jak jest wiecej chetnych to zbijaja cene u dystrybutora