Wygraj 1 z 5 modnych zestawów na wiosnę od YES MA'AM

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2016-03-31 21:16
Wygraj modne ciuchy na nowy sezon

[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. YES MA'AM[/RIGHT]

Marka YES MA'AM powstała w Warszawie 2 lata temu i od tamtej pory zdobywa coraz większą rzeszę klientek. Kolekcje składają się zazwyczaj z: body, t-shirtów, bluz z długim i krótkim rękawem, spódnic, szortów i spodni dresowych. Wszystko wykonywane jest z rodzimych materiałów. Tak samo produkcja jest w 100% polska.
Hitem marki jest to, że można dowolnie spersonalizować wybrany model odzieży cekinowymi naszywkami, które także produkowane są w Polsce na zamówienie. Na swoich ubraniach możesz wypisać: ulubiony tekst z piosenki, cytat idola, mądrość duchową, hashtag, ksywkę, imię dziecka lub motto życiowe, czyli cokolwiek co sprawi, że poczujesz się dobrze zakładając ten ciuch lub obdarowując nim przyjaciółkę!

Zadanie konkursowe


Zainspirowana kolekcją marki stwórz stylizację lub pokaż nam w kreatywny sposób jak przygotowujesz się do ciepłych dni. Najciekawsze zgłoszenia zostaną nagrodzone!

Nagrody w konkursie

Wyłonimy 5 laureatów! Do wygrania mamy dla Was 5 zestawów doskonałych na wiosnę od marki YES MA'AM.
[CENTER]

[/CENTER]
UWAGA! Przed wzięciem udziału, zapoznaj się z regulaminem.Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym.

Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

[RIGHT]
fot. YES MA'AM[/RIGHT]

Konkurs trwa w dniach: 6.04.2016 - 19.04.2016
napisał/a: lazyxlady 2016-04-06 22:18
Jak przygotowuję się na ciepłe dni?!
Przeglądam polki.pl i oferty wakacyjne, na które mnie stać, ale grunt to pozytywne nastawienie i cieszenie się z małych rzeczy. O całą teorię zadba portal, bo stamtąd właśnie wiem, co jest modne, w jakie kosmetyki warto zainwestować, by tracąc na nie kasę nie mieć już na pizzę, lody i czekoladę :D

Także tego...

mArzenia
Laba
Optymizm
odcHudzanie
zAbawa

napisał/a: motak4 2016-04-07 09:33
Jak przygotowuje się do ciepłych dni?
Na dobry początek wyniosłam z szafy wszystkie cieplejsze ubrania a przyniosłam sobie ubrania letnie w tym moje ulubione podkoszulki:)
Wypatrzyłam sobie świetne sandałki więc aby być już przygotowana do lata kupie sobie nowe buty (no chyba robią tak wszystkie kobiety). A tak to chyba będę więcej się uśmiechać i czekać na lato:)
napisał/a: blackcaptain 2016-04-10 13:56
Ciepłe dni tuż tuż więc pora na...brzuch! W oczekiwaniu na słońce zakładam okulary przeciwsłoneczne, lżejsze ciuchy i pędzę na trening, żeby móc chwalić się efektami wiosną i latem ;)
napisał/a: animako 2016-04-13 21:07
Moje przygotowania do wiosny widnieją na półeczkach oraz wieszakach mego obrazka.
Wszystko już niby jest: i adidaski, i lakiery do paznokci w modnych odcieniach, i okularki słoneczne, i...
A tu masz przesilenie wiosenne tak zaatakowało, że się odechciało wszystkiego.
Ale wierzę, że szybko wrócę do normy. Wszystkim życzę przyjemnego delektowania się nadchodzącą wiosną:)!!!
napisał/a: gosis1 2016-04-14 17:52
Już jakiś czas temu powiesiłam w pokoju plakat znanej aktorki, moją motywację, która na mnie zerka codziennie i pyta jak mi idzie w walce o lepszą sylwetkę na lato. Bo, gdy przyjdzie ciepła pora wskoczę w t-shirt i spodenki i pokaże się odmieniona. A tymczasem codziennie staram się ćwiczyć w domu z Julian Michaels, czasem wyjdę pobiegać na dwór, a czasem na siłkę, bo chcę wyglądać lepiej niż wczoraj, niż miesiąc temu, niż rok temu. Chcę być lepsza i patrzeć na otaczający mnie świat lepiej, więc zaczynam od siebie samej, bo tylko w taki sposób będę mieć motywację do wielkich rzeczy.
napisał/a: arras 2016-04-15 20:31
Moje przygotowanie do wiosny są inspirowane urokiem wiosny. Wiosną inspiruje mnie wszystko co mnie otacza, mam wenę do tworzenia rzeczy pięknych. Dlatego też w konkursie pozwoliłam sobie na inwencję twórczą. Praca pod hasłem "MY SPRING MOOD".
Moje przygotowania do wiosny to: pielęgnowanie mego natchnienia, dobrego humoru oraz chęci do działania.Po prostu wiosną się chce!I trzeba na to sobie pozwolić!To jest jedyna pora roku kiedy się ma tak dużo pozytywnej energii!Nie wolno jej zmarnować!
napisał/a: wandila22 2016-04-16 10:41


W wolnej chwili projektuję w moim zeszycie dla siebie młodej- indywidualistki, ubrania, w których mogłabym ciekawie wyglądać wiosną lub latem.
Gdy przychodzi nowy sezon jest mnóstwo niewiadomych jak stworzyć udany look, więc ja bawię się modą na kartce! Albo inspiruję się fotografując przyrodę, która jest mniej zestresowana ode mnie!
napisał/a: swita77 2016-04-16 12:55
Na wiosnę wygląd troglodyty zamieniam w postać zwiewnej rusałki, żeby nie spłoszyć nadchodzącej wiosny oraz nie straszyć przechodniów i samej siebie odbiciem w lustrze. Zima to taka fajna pora roku, bo pozwala skryć pod osłoną mroku i licznych warstw ubrań różne urodowe grzeszki i zaniedbania. Niestety po niej nastaje wiosna, dni robią się coraz dłuższe a światło i promienie słońca bezlitośnie obnażają wszelkie niedociągnięcia, niedoskonałości i zaniedbania. By zniwelować pozimową bladość jem warzywa i owoce zawierające dużo betakaroteu i… błogosławiony niech będzie samoopalacz! (solarium gardzę;). Peelingi usuwają skórę zrogowaciałą niczym na stuletnim żółwiu i przygotowują ją do kolejnych zabiegów, czyli różnego rodzaju odżywczych maseczek. Oczywiście nie obejdzie się bez ćwiczeń ujędrniających i pomagających pozbyć się sadełka, boczków i tym podobnych dziwnych narośli. Niestety jako skończona niedojda nie umiem pływać i utopiłabym się nawet w wannie, więc basen odpada, ale za to chodzę na spacery, gnam rowerem przez chodniki u ulice, a skakanka i taniec korzystnie wpływają na całokształt. Bycie Yeti jest wiosną passe, dlatego z wyrazem boleści na twarzy oraz bojowymi okrzykami usuwam zbędne owłosienie, poza tym zmieniam krem, podkład i balsam na lżejszy podobnie zresztą jak dietę. Na koniec zostawiam sobie manicure i pedicure, bo zadbane stopy i dłonie są wizytówką, którą wiosną widać coraz częściej ;) I dopiero tak odpicowana ruszam na zakupy, bo zimowe ubrania lądują na dnie szafy a te lżejsze muszę dopiero nabyć. Uff, trochę pracy jest, ale żeby się udało trzeba, jak to śpiewał Pan Kleks: „biegać, latać, skakać, pływać, w tańcu w ruchu wypoczywać” ;)
napisał/a: lazygirl 2016-04-16 13:57
A to moja propozycja na cieplejsze dni:
napisał/a: just_sz 2016-04-16 18:17
Moje przygotowanie do ciepłych dni jest proste! Po pierwsze zawsze na przyjście sezonu wiosenno-letniego staram się pozytywnie nastrajać! W tym celu często biorę przyjemną kąpiel i słucham pozytywnej muzyki, która sprawia, że czuję się o niebo lepiej. Oprócz tego zmieniam swoje nawyki żywieniowe, ponieważ na sklepowych półkach znowu goszczą świeże warzywa i owoce pełne smaku, dlatego staram się je wykorzystać w swojej kuchni i często robię detox bazujący na zielonych smoothie i zdrowych, świeżo wyciśniętych sokach, które dają mi mnóstwo energii i sprawiają, że znowu chce się żyć. Przyjście wiosny i lata sprawia, że każda z nas chce wyglądać kusząco w krótkich spodenkach i topie dlatego staram się zregenerować skórę po zimie i w tym celu peelinguję ciało i nawilżam je kosmetykami o soczystych owocowych zapach, które dają mi dodatkowego, pozytywnego kopa. Przygotowanie na wiosnę wiąże się również z bardziej odkrytym ubiorem, dlatego też zawsze wyczekuje nowości i trendów nadchodzącego sezonu i staram się skompletować swoją garderobę i akcesoria przed przyjściem sezonu. Przygotowania do cieplejszych dni są dla mnie bardzo przyjemną częścią w roku, ponieważ napawają mnie świetnym humorem i sprawiają, że z radością wyczekuję lepszej pogodny, tak jak dziecko lizaka. Nic jednak po przygotowaniach, bo gdy cieplejsze dni nadchodzą, nic się nie liczy oprócz szczęścia i radości, które zapewnia piękna pogoda, sprawiając, że nawet największy smutas jest w stanie się uśmiechnąć!
napisał/a: cleo1985 2016-04-17 22:45
Ja staram się powrócić do formy aby móc włożyć ubranka nieco bardziej odsłaniające sylwetkę. Pomaga mi w tym moje maleństwo :)

[video=youtube;1Okauj2Rfmg]https://www.youtube.com/watch?v=1Okauj2Rfmg[/video]

Korzystamy obie, mała świetne się bawi a ja pozbywam się zbędnych kilogramów.
W kolekcji YES MA'AM zainspirowała mnie jakże modna w tym sezonie spódniczka plisowana! Do tego wybrałabym bluzę na krótki rękaw i opatrzyłabym swoim "logiem". Mój nick to długa historia i nie ma nic wspólnego z piosenkarką ;) Taki zestaw to idealna dla mnie stylizacja na nadchodzące lato.