Afrodyzjak Hiszpanska mucha

bertelen
napisał/a: bertelen 2016-03-25 06:51
Cześc dziewczyny. Czy ktos z Was próbował może? Pytam się bo w ostatnim czasie atmosfera u nas trochę sie oziębiła. Z mojej strony bo jemu chce się tak samo jak się chciało. Zastanawiam się jak urozmaicić nieco nasze życie intymne.Zbliża sie w kwietniu nasza rocznica ślubu tak wiec zastanawiam się czy nie zamwówić sobie jakiegoś afrodyzjaku.... Myślicie,ze HIszpańska mucha może mieć jakieś działanie ? Spróbować?
napisał/a: sandra-krk 2016-03-25 15:10
Hiszpańska mucha? o boże , pierwszy raz o takim afrodyzjaku slysze :O Za ciekawie to nie brzmi, ja bym nie ryuzykowala ;p
napisał/a: mellea 2016-03-29 07:26
sandra-krk napisal(a):Hiszpańska mucha? o boże , pierwszy raz o takim afrodyzjaku slysze :O Za ciekawie to nie brzmi, ja bym nie ryuzykowala ;p


Naprawdę pierwszy raz o tym słyszysz? To dziwne bo jest to dość popularny środek :) Jeśli nie próbowałaś nigdy to warto bo działanie ma bardzo fajne i podniecające. W Polsce dostaniesz pod nazwą sex elixir. Jest to mała buteleczka. Dajesz jedną czy dwie kropelki do napoju na godzinę czy dwie przez fiku miku i Twoja ochota rośnie w kosmos.

Nie byłam do tego przekonana jak pierwszy raz kupowałam ale potem byłam zachwycona efektami.
bertelen
napisał/a: bertelen 2016-03-30 08:44
mellea napisal(a):Naprawdę pierwszy raz o tym słyszysz? To dziwne bo jest to dość popularny środek :) Jeśli nie próbowałaś nigdy to warto bo działanie ma bardzo fajne i podniecające. W Polsce dostaniesz pod nazwą sex elixir. Jest to mała buteleczka. Dajesz jedną czy dwie kropelki do napoju na godzinę czy dwie przez fiku miku i Twoja ochota rośnie w kosmos.

Nie byłam do tego przekonana jak pierwszy raz kupowałam ale potem byłam zachwycona efektami.


A czyli tego używasz? Bo widziała, ze hiszpańska mucha jest sprzedawana pod różnymi nazwami...Masz może jakies porównanie z innymi?
napisał/a: mellea 2016-03-31 08:05
Tak mam. Pierwsza kupiona przeze mnie hiszpańska mucha to była jakaś porażka . Kupiła sobie tani środek i okazało się,ze nie ma to praktycznie żadnego działania.... Zamawiałam na allegro z tego co pamiętam.... Potem postanowiłam przetestować jeszcze raz ale tym razem zainwestowałam w coś doższego. Czyli wspomniany tutaj sex elixir. I powiem Ci,ze róznica jest spora.

Tak więc jeśli chcesz sobie kupić na przetestowanie to kup realną hiszpańską muchę a nie jakąś podróbe.
napisał/a: kupala007 2016-03-31 15:00
bertelen napisal(a):Cześc dziewczyny. Czy ktos z Was próbował może? Pytam się bo w ostatnim czasie atmosfera u nas trochę sie oziębiła. Z mojej strony bo jemu chce się tak samo jak się chciało. Zastanawiam się jak urozmaicić nieco nasze życie intymne.Zbliża sie w kwietniu nasza rocznica ślubu tak wiec zastanawiam się czy nie zamwówić sobie jakiegoś afrodyzjaku.... Myślicie,ze HIszpańska mucha może mieć jakieś działanie ? Spróbować?


Hiszpańska mucha - jest to zbiór witamin, powodujący pobudzenie i wiadomo większą ochotę na seks. Są różne hiszpańskie muchy, stąd te jeszcze więcej opinii. Na pewno nie polecam muchy na allegro, są podróbki. Jak już to polecam zakupić ją przez internet w sklepie internetowym bądź stacjonarny. Sklepy erotyczne dbają o klienta, więc i mucha są tam takie, które działają.

Oto kilka rzeczy, o których warto wiedzieć, przed zakupem:
- Im większa cena muchy, tym lepsze działanie z racji na stężenie witamin (nie ma co oczekiwać efektów po muszce na 10 zł).

- Czytajmy instrukcje, ponieważ są muchy dla par i skierowane tylko dla kobiet.
Niedawno moja koleżanka zakupiła muchę dla partnera, chcąc go pobudzić, no nie układało się wtedy. Po zakupie efektów prawie nie było, jak się okazało była to mucha wywołująca pobudzenie u kobiety, a nie mężczyzny.

- Dawkować, według instrukcji. Zbyt mała dawka może nie zadziałać, a za dużo może powodować bóle głowy i złe samopoczucie.

Z hiszpańskich much, mogę polecić Sex Eliksir (jak koleżanka wyżej) i wzmocnioną muchę Hot Passion Spynish Fly.

Pozdrawiam Kupała
napisał/a: nikozaq 2016-08-05 12:08
Ja próbowałam i jest świetna polecam wszystkim co mają problemy łóżkowe ta i też tym co nie mają:P Ale jeśli kupować Hiszpańską Muchę to tylko na sexish jakość idealna a chyba o to nam chodzi
napisał/a: magda906 2016-08-23 08:27
Witam.
Też pierwszy raz o tym słyszę a nie lepiej kupić jakieś gadżety erotyczne. Możesz również wybrać się na seminarium uwolnij swoją seksualność 17 września 2016 godz. 16:00 w Gdańsku. Podpowiedzą jak urozmaicić życie seksualne jak czerpać jeszcze więcej ze swojej kobiecości i seksualności. Bilety i więcej informacji na stronie http://303488-6.evenea.pl/ .
napisał/a: Evan39 2017-11-18 20:04
Kilka dni temu miałam możliwość wypróbować działanie hiszpańskiej muchy razem z moim chłopakiem. Przyznam szczerze, że byłam sceptycznie nastawiona ale po kilku minutach od zażycia zaczęła nas nachodzić ochota na seks. Niezdecydowanym polecam spróbować, naprawdę warto. Szczególnie polecam Sex Elixr, który nabyliśmy w sklepie Sexshop112.pl
napisał/a: amelll 2018-02-26 11:01
Próbowałam i faktycznie działa ( opisałam to zresztą w innym temacie). Co początkowo wydawało mi się nie do pomyślenia bo nie wierzyłam w takie rzeczy ;)