Przywołujemy wiosnę! Wygraj boskie buty New Balance

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2016-02-11 11:29
Must-have sezonu!


fot. serwis prasowy New Balance

Pomyślałyśmy, że zrobimy wam przyjemność i już teraz zagramy wiosenną kartą. W końcu trzeba ją przywoływać by przyszła jak najszybciej. W związku z tym mamy dla was fantastyczną okazję by już teraz zaopatrzyć swoją szafę w wiosenny must-have. Boskie buty New Balance z kolekcji 574 Beach Cruiser.

Nagrody w konkursie
Do wygrania mamy dla was 5 par butów New Balance z kolekcji 574 Beach Cruiser.

Zadanie konkursowe

Inspirując się Butami New Balance 574 Beach Cruiser pokażcie nam jak widzicie tegoroczny sezon wiosenno-letni. Może to być kolaż, video, zdjęcie lub tekst. Najbardziej kreatywne zgłoszenia zostaną nagrodzone!
[CENTER]
[/CENTER]
UWAGA! Przed wzięciem udziału, zapoznaj się z regulaminem.Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

[RIGHT]
fot. serwis prasowy New Balance[/RIGHT]
Słówko o nowościach New Balance

Marka prezentuje najnowszy pack topowego modelu 547 - zwany Beach Cruiser. W skład kolekcji wchodzą 3 modele damskie i 3 modele męskie. Buty swoją barwą nawiązują do nadchodzącego letniego sezonu. Kolekcja Beach Cruiser została zainspirowana ciepłymi i słonecznymi dniami jakie nas czekają. Swoją kolorystyką buty nawiązują do elementów jakie niezaprzeczalnie wiążą się z okresem wakacyjnym - morze, piasek, słońce, wybrzeże.

Konkurs trwa w dniach 15.02-28.02.2016


Regulamin konkursu
napisał/a: marta_z1907 2016-02-15 11:21
napisał/a: aganowakowa 2016-02-15 15:33
:)Moja wizja tegorocznego sezonu wiosenno-letniego.
Zapraszam do obejrzenia filmu :)


https://animoto.com/play/NlOxX7eCux8TxiXlzuqTJg

:)
anusia2004
napisał/a: anusia2004 2016-02-15 17:50
Czym powitać cię Wiosenko,
gdy zielona wracasz znów.
Chyba tańcem i piosenką,
bo to milsze jest od słów .

ref. Hej ha, hej ha i ty, i ja,
hej ha, hej ha i ty, i ja.

Naradzimy się z ptaszkami,
bo z nich każdy śpiewać rad.
Zaśpiewają razem z nami,
gdy wiosenny zagra wiatr .
napisał/a: eczejta 2016-02-15 17:56
"Trendy wiosna/lato 2016"

[CENTER]Gdy wiosną zawieje delikatny wietrzyk
A latem słońce będzie mocno świecić
Ja nadchodzące trendy
Chcę wam wszystkim polecić

Gdy wicher wciąż szarpie od domu twą furtkę
Załóż najlepiej długą dżinsową kurtkę

Nie potrzeba wiele, by wyglądać z klasą
Dlatego czerń i biel przystoi nie tylko smutasom

Zawsze są w modzie, każdemu pasują
Paski w każdym kolorze stroju nie zepsują

A gdy przechadzasz się latem po plaży
Odkryte ramiona słońce pięknie spraży

Sukienka z dekoltem w kształcie litery v
Sprawi, że wszyscy wyduszą tylko 'łał'

Sypialniana koszulka umiejętnie założona
Sprawi, że będziesz piękna, a nie obnażona

Kwieciste wzory każdemu pasują
Kobiety w nich mężczyzn śmiale rozkochują

Chusta i krawat blisko szyi się zaplątają
A wstążki i kokardy niech kreację wykończają

Jeżeli tych zasad przestrzegać będziecie
Najmodniejsze w mgnieniu oka zostaniecie!
[/CENTER]
wiersz napisany przeze mnie ;)
napisał/a: koliber31 2016-02-15 23:04
Porzucam szaliki, czapki, rękawiczki. Na dno szafy chowam puchowe kurtki, kożuchy, buty EMU. Chowam ciemne ubrania. To dziwne że aż tyle miałam czarnych bluzek, golfów i t - shirtów. Wszystkie w odcieniach brązu, szarości i czerni. Z szafy wyjmuję wiosenno letnie ubrania. Najpierw dość nieśmiało. Uśmiecha się do mnie różowy top, kobaltowa sukienka, seledynowy żakiet i zielone, materiałowe spodnie. Nawet biżuteria się zmieniła. Chowam grube kolie, masywne kolczyki i broszki. Wyjmuję delikatne łańcuszki, bransoletki z rzemyka, ozdoby z muszelek i sznurków. Zakładam pastelowy żakiet. Widzę że ogólnie dużo mam pastelowych ubrań. Dwa najmodniejsze kolory tego sezonu już goszczą w mojej szafie. Nawet buty sportowe mam w tych odcieniach. Jedne to delikatny odcień niebieskiego, lekko rozmyty, trochę dziecinny ale piękny. Druga para to subtelny, pastelowy, jasny róż. Kolory niesamowicie kobiece. Aż chce mi się wyjść na dwór i pobiegać, pojeździć na rowerze, iść na spacer czy na aerobic. Te buty są tak piękne że żal je chować w szafce. Aż chce się mieć je na nogach jak najczęściej. Wygodne, lekkie, komfortowe i kobiece - zachęcają do aktywności.

Jaki będzie nadchodzący sezon? Z pewnością modny, stylowy i aktywny. Taki jak nowy model New Balane Beach Cruiser.
napisał/a: koliber31 2016-02-15 23:09
Porzucam szaliki, czapki, rękawiczki. Na dno szafy chowam puchowe kurtki, kożuchy, buty EMU. Chowam ciemne ubrania. To dziwne że aż tyle miałam czarnych bluzek, golfów i t - shirtów. Wszystkie w odcieniach brązu, szarości i czerni. Z szafy wyjmuję wiosenno letnie ubrania. Najpierw dość nieśmiało. Uśmiecha się do mnie różowy top, kobaltowa sukienka, seledynowy żakiet i zielone, materiałowe spodnie. Nawet biżuteria się zmieniła. Chowam grube kolie, masywne kolczyki i broszki. Wyjmuję delikatne łańcuszki, bransoletki z rzemyka, ozdoby z muszelek i sznurków. Zakładam pastelowy żakiet. Widzę że ogólnie dużo mam pastelowych ubrań. Dwa najmodniejsze kolory tego sezonu już goszczą w mojej szafie. Nawet buty sportowe mam w tych odcieniach. Jedne to delikatny odcień niebieskiego, lekko rozmyty, trochę dziecinny ale piękny. Druga para to subtelny, pastelowy, jasny róż. Kolory niesamowicie kobiece. Aż chce mi się wyjść na dwór i pobiegać, pojeździć na rowerze, iść na spacer czy na aerobic. Mam ochotę jechać nad morze, pospacerować w nich po molo czy po piasku. Świetnie by wyglądały do krótkich szortów i topu. Te buty są tak piękne że żal je chować w szafce. Aż chce się mieć je na nogach jak najczęściej. Wygodne, lekkie, komfortowe i kobiece - zachęcają do aktywności.

Jaki będzie nadchodzący sezon? Z pewnością modny, stylowy i aktywny. Taki jak nowy model New Balane Beach Cruiser.
napisał/a: klusunia26 2016-02-16 10:02
a oto moja wizja
napisał/a: oksywianka 2016-02-16 11:18
Tegoroczny sezon wiosenno-letni zostanie rozpoczęty przez spacery po dywanie pełnym mnóstwa krokusów o niesamowicie wiosennych kolorach..
napisał/a: kiciuniaaa 2016-02-16 11:43
Moje stylizacje na wiosnę lato 2016
napisał/a: oskubanawara 2016-02-16 12:48
napisał/a: msfts 2016-02-16 12:54