Wow! Wygraj okulary przeciwsłoneczne Emporio Armani

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2015-11-26 11:06
Zobaczcie co musicie zrobić!

[CENTER][/CENTER]
[RIGHT]fot. FREE Imax/Tree

[/RIGHT]
Mamy gratkę dla prawdziwych fashionistek! Konkurs, w którym będziecie mogły wygrać fantastyczneokulary przeciwsłoneczne kultowej marki Emporio Armani. Zobaczcie co musicie zrobić by zdobyć ten jakże modny gadżet.

Zadanie konkursowe

W jak najbardziej kreatywny sposób pokaż nam jak niezbędne są okulary przeciwsłoneczne zimą. Możesz opisać nam zabawną historię z własnego życia, stworzyć kolaż, nagrać filmik czy napisać zabawną rymowankę. 2 najciekawsze naszym zdaniem zgłoszenia zostaną nagrodzone.

Nagrody w konkursie

Do wygrania są 2 pary modnych okularów przeciwsłonecznych Emporio Armani. Jedne klasyczne dla prawdziwej elegantki, drugie dla szalonej ekstrawagantki. Zdjęcia nagród znajdziecie poniżej.

Zapraszamy do Roomoutlet



[CENTER]
[/CENTER]
UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!


[RIGHT]Konkurs trwa w dniach: 27.11.2015-10.12.2015

Regulamin konkursu[/RIGHT]
napisał/a: marta_z1907 2015-11-27 11:45
Zimą kiedy słonko świeci to czas miło leci,
Pozytwnie nastraja i humor poprawia.
Okulary to rzecz wtedy niezbędna, która stylizację udoskonala.

Dlatego okulary przeciwsłoneczna są obowiązkowe, ale i chronią wzrok przez promieniami UV, a zdrowie jest jak wiadomo bezcenne.
napisał/a: aga-1 2015-11-27 16:53
Witam okulary przeciwsłoneczne zimą są niezbędne .Kiedy stoję samochodem na światłach i słońce mnie razi to jak bez okularów mogłabym obserwować przystojniaków w innych autach właśnie dlatego nie mogę się bez nich obejść ja wybieram te dla elegantki są genialne. Pozdrawiam Aga.
anusia2004
napisał/a: anusia2004 2015-11-27 21:22
okulary przeciwsłoneczne zawsze są dobre na każdą porę roku ponieważ :

czy to zima czy to lato
czy to słońce czy to księżyc
okulary zawsze noś,
okulary to rzecz mała
poprawiają wszystkim wzrok
w dzień i noc.
marter
napisał/a: marter 2015-11-28 12:48
Miyślisz ,że okulary- nosi się tylko latem ?
Nic bardziej mylnego-posłuchaj zatem.
Przez cały rok-musisz o swe oczy dbać .
I nawet gdy śnieg-okulary zakładać.
Polaryzacyjne z filtrem-markowe, sprawdzone.
Byś miał zapewnioną-przed promieniowaniem ochronę.
I przed odbijaniem się -promieni od leżącego śniegu.
Nieważne czy jesteś w miejscu-czy w biegu.
Oczy niestety -dwa razy nie rosną.
Szanuj je-latem,zima ,czy wiosną.
napisał/a: karinus90 2015-11-28 14:36
Po prostu śliczne :)
napisał/a: kasia2006222 2015-11-28 14:56
To był piękny zimowy dzień. A przynajmniej zapowiadał się pięknie. Śnieg przepięknie iskrzył się w blasku słonecznych promieni, które jak na zimowy dzień wyjątkowo intensywnie otulały ziemię. Postanowiłam wybrać się więc na zakupy nie pozwalając by tak uroczy dzień zaliczyć do zmarnowanych. W końcu tak niewiele było ich tej zimy. Już wyruszam czyściutkim i lśniącym BMW swoich rodziców, gdy nagle zauważam że coś nie tak z moim oczyma. Czyżby czas na okulistę. Och dopiero po chwili blondynka zrozumiała, że zapomniała słonecznych okularów. No cóż już za daleko żeby się wracać, więc mrużąc oczy i kiwając głową w przeróżne strony staram się utrzymać kontakt wzrokowy z otoczeniem. Wtem zauważam na poboczu rower, a na nim jakby znajomą osobę. Serce zaczyna szybciej bić - och ile ja już czasu wzdycham do tego faceta. Piękne wysportowane ciało, błyskotliwy umysł, ponadprzeciętne poczucie humoru. Myśli płyną w całkiem innym kierunku, oczy nic nie widzą, a ja dumnie wyprostowana przejeżdżam obok wybranka mojego serca. Spoglądam w lusterko i ... płonę ze wstydu. Nie zauważyłam kałuży, której zawartość właśnie oblepiła piękny sportowy strój przystojniaka. I po szpanie i dobrym wrażeniu - bez okularów się po prostu nie da! Od tej pory okularów już nie zapominam, ale u wybranka mojego serca raczej jestem już całkowicie spalona!
napisał/a: igisa 2015-11-28 15:22
Jak kocha, to przymknie na to oko :)
napisał/a: mar019 2015-11-28 15:38
Chodź wakacje już minęły,
choć za oknem zima trwa,
załóż parę okularów i niech wróci ten wakacji czar.

Choć za oknem zima sroga,
choć już temperatury ujemne
z okularami przeciwsłonecznymi chwile w zimie są przyjemne.

Gdy zakładam swoje szkiełka,
gdy odpływam z marzeniami,
morze tam Mikołaj leci dla dzieci z prezentami.

Choć do wakacji jeszcze trochę czasu,
założę okulary przenoszę się w tropiki od razu.
Mimo tego że jest zimno,
Mimo tego że zamarł wokół świat,
Ja w okularach czuję ten nadmorski ciepły wiatr.

Ta chwile gdy marze o wakacjach z okularami,
szkoda że nie mogę marzyć razem z wami. :) :) :) :) :) :)
napisał/a: bru24 2015-11-28 16:57
Okulary przeciwsłoneczne zimą niezbędne są wtedy, kiedy zakochasz się w jakimś bałwanie. Zrzuć różowe okulary, nim on zrzuci z Ciebie różowy kożuszek i zostawi na lodzie. Nie wiesz, czy on ściemnia? Słońce... Nie dowiesz się tego, jeśli nie założysz okularów. Przeciwsłonecznych.
napisał/a: agasam9 2015-11-28 17:07
Słońce razi, śnieg poraża,
taka zimna mnie przeraża,
chroniąc wzrok mój doskonały,
siedzę w domu przez dzień cały,
więc może mi pomożecie
i okularki podarujecie ;)
napisał/a: velini 2015-11-28 17:37
Mam podobne i jestem w nich zakochana